>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

D 0

dziubasek00

Użytkownik
Sa obecnie 2 promocje do wybpru przy rejestracji:
1. stawiasz 20 euro na zaklad, a w przypadku przegranej dają ci 30 euro (nie wiem na jakiej zasadzie mozna to potem wyplacac)
2. Stawiasz 20 euro na zaklad i bez wzgledu na wynik, dają ci dodatkowo 20 euro do wyplaty (do 1krotnego obrotu po dowolnym kursie)
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Obecnie jest tak
1.Musisz złożyć depozyt na swoje konto i obstawić za minimum €20 jeden zakład.
2.Jeśli Twój pierwszy zakład przegra, zwrócimy Ci stawkę (aż do 20€) i dodatkowo otrzymasz ekstra 10€ na zachętę - w ciągu 48 godzin!
Moje pytanie jest takie-jeżeli przegram 20eu to dostaje po 48h, 30eu natomiast czy ktoś wie na jakiej zasadzie mogę ta kwotę wypłacić?
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Napisałem do supportu z pytaniem czy można obstawić wielokrotny zakład oraz czy w przypadku przegranej kwotę, którą otrzymujemy (30Euro) należy obrócić. Otrzymałem taką odpowiedź :
Drogi Kliencie
Dziękujemy za nadesłany email.
W promocji można obstawić zakład wielkorotny - tzw. Multizakłady
Jeżeli wygra Pan swój zakład wtedy środki są Pańskie i może je Pan wypłacić.
Jeżeli przegra Pan zakład i otrzyma bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą (30 euro). Podczas dokonywania obrotu nie ma warunku co do wysokości kursu.
Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji prosimy o kontakt na poniżej podany e-mail/adres.
Z poważaniem
Biuro Obsługi Klienta Betfair
Moim zdaniem najlepiej postawić 20 Euro, w przypadku przegranej otrzymujemy 30 Euro, gramy po kursie 1.01 i wypłacamy kasę. Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem zasady i można tak zrobić ?
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Dobrze zrozumiałeś, ale wszystko to jakoś za prosto ;) Czyli z teorii wynika że każdy dostaje te 10e z promocji.
Ps. Najlepiej zagrać coś koło kursu 2 według mnie.
 
K 0

kowalskia88

Użytkownik
Prosze mi powiedziec jak to wyglada.
Mam konto w BzWbk moge dokonac przelewu poprzez przelewy24.
Ile musze wpłacic na konto jezeli chce otrzymac te 20E (zeby mi czegos nie potracili i okazało sie ze doszło np 19,5E)
Mam złatówki w banku,takze ile złotych musze przesłac zeby dostac bonus.
I czy to napewno takie dobre jest bo az wiezyc sie nie chce cos za łatwo.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Też mam konto w BZ WBK i przelewałem te 20 Euro przez &quot;Przelewy24&quot; . Zgodnie z regulaminem Betfair zostałem obciążony opłatą w wysokości 2% od kwoty depozytu, czyli w moim przypadku było to 0,40 Euro. Czy wygrasz, czy przegrasz - jakoś te pieniądze trzeba wypłacić później z Betfair na swoje konto. Osobiście proponuję założyć konto na MONEYBOOKERS, gdyż na konto w Polsce bezpośrednio wypłacić nie można a Paypal traktowany jest jako przelew międzynarodowy i pobierana jest opłata 15 Euro. Za wypłatę na MONEYBOOKERS nie płaci się nic. Natomiast, żeby wypłacić z MONEYBOOKERS na konto w Polsce, należy zapłacić zgodnie z regulaminem 7zł.
W skrócie :
*wpłata -&gt; na Betfair z BZ WBK przez Przelewy24 (pobrana prowizja w wysokości 0,40 Euro od kwoty 20 Euro)
*wypłata -&gt; najpierw na MONEYBOOKERS (darmowe), następnie na konto BZ WBK (opłata 7zł)
Jak na razie przegrałem swój pierwszy zakład za 20 Euro i czekam aż dadzą mi te 30 Euro (wg regulaminu mają na to 48h).
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Przed chwilą otrzymałem 30 Euro ;) Postawiłem na Live po kursie 1.01 i całość bez problemu wypłaciłem na Moneybookers.
Dla osób, które chcą skorzystać z promocji : pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem aby otrzymać 30 Euro w przypadku przegranej wpłata na Betfair nie może odbyć się przez Moneybookers. Osobiście robiłem wpłatę (depozyt) przez Przelewy24 ;]

17. Depozyty na konto poprzez Moneybookers nie są akceptowane w ramach niniejszej promocji. Użytkownik, który skorzystał z tej metody wpłaty środków, nie będzie mógł wziąć udziału w promocji i nie otrzyma darmowego zakładu.

Generalnie polecam promocję, bo za frajer otrzymuje się 10 Euro ????
P.S Orientuje się ktoś czy z tej promocji może skorzystać inny członek rodziny?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też jestem ciekaw, czy inny członek rodziny może skorzystać. Bo ja osobiście już korzystałem z promocji. Jedna rzecz tylko, ja wpłacałem poprzez pay safe card. I przed wypłatą na moneybookers musiałem aktywować tą metodę wypłaty. Czyli musiałem wpłacić dodatkowe 10 euro najpierw z moneybookers. A ty nie musiałeś tak wpłacać?
 
M 0

mabrol

Użytkownik
A jak to jest z weryfikacja?
1) Dokument ze zdjęciem (jeden z podanych)
  • Paszport,
  • Prawo jazdy,
  • Dowód osobisty,
  • Dokument Nadania Obywatelstwa

Wszystkie przesyłane kopie dokumentów muszą być potwierdzone przez władze lokalne. Dokumenty muszą być potwierdzone przez jedną z niżej wymienionych osób;
  • Prawnik/Radca prawny
  • Księgowy / Menadżer banku
  • Strażnik prawa (policja, straż miejska, straż pożarna, itp.)
  • Doktor / dentysta / farmaceuta
  • Nauczyciel / profesor

Każdy document musi być podpisany przez jedną z wyżej wymienionych osób, które muszą podać imię, nazwisko oraz swoje stanowisko. Musz potwierdzić autentyczność przesłanego dokumentu
Zwykły skan dowodu nie wystarczy? Musi być jakiś podpisany?
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Też jestem ciekaw, czy inny członek rodziny może skorzystać. Bo ja osobiście już korzystałem z promocji. Jedna rzecz tylko, ja wpłacałem poprzez pay safe card. I przed wypłatą na moneybookers musiałem aktywować tą metodę wypłaty. Czyli musiałem wpłacić dodatkowe 10 euro najpierw z moneybookers. A ty nie musiałeś tak wpłacać?
Napisałem do supportu i otrzymałem odpowiedź, że członek rodziny może skorzystać z tej promocji, ale zostaną zweryfikowane jego dane. Moim zdaniem najlepiej żeby podał on dane do własnego konta bankowego oraz konta Moneybookers, bo mogą się doczepić że np. chcemy skorzystać drugi raz z tej samej promocji, co wg regulaminu jest zakazane ;] Co do wypłaty to musiałem przelać kwotę mniejszą niż 45 zł żeby zweryfikować rachunek bankowy. Jak dla mnie to porażka, bo zapłaciłem 7 zł prowizji i jak mi zweryfikują konto to za wypłatę reszty pieniędzy ponownie zostanie pobrana prowizja. Zna ktoś może jakiś tańszy sposób wypłaty pieniędzy z Betfair?
 
T 13

txc

Użytkownik
Witam
Chciałbym skorzystac z promocji i nie &quot;posliznac&quot; sie gdzies wiec mam kilka pytan.
1. Jaki jest wlasciwy kod promocji, w ktorej wplacam 20e i w razie przegranej w ciagu 48h daja mi 30e? Pytam poniewaz zauwazylem, ze sa dwa rozne w zaleznosci z jakiego odnosnika bedziemy sie rejestrowac. np:
Klikajac w link z 1 postu wchodzimy na glowna strone. Klikajac w &quot;gielda zakladow&quot; przechodzimy do formularza rejestracyjnego i widnieje tam kod promocji &quot;NBL710&quot;. Klikajac natomiast w &quot;Przylacz sie....&quot; mamy kod promocji &quot;LPL810&quot;. Który jest wlasciwy do opisanej przeze mnie promocji?
2.Kolejne pytanie dotyczy wpłaty. Mam konto w mBanku i chcialbym skorzystac z mozliwosci wplaty przez &quot;przelewy24&quot; (czytalem ze mozna) Jak to wyglada? Wybieram na stronie Betfair kwote 20e, wybieram przelewy24&gt;mtransfer i co pozniej? samo mi to przewalutuje, czy bedzie na stonie mbanku przelew podany w euro? Wplacic 20euro czy np 21. Pytam bo wiem, ze sa jakies prowizje, tylko nie wiem czy jest ona zabierana z tych 20 euro, czy automatycznie sciagana z konta bankowego a nie z tych 20euro.
3.Ostatnia zagadka. W której zakladce mam zawrzeć ten zakład? Pytam dlatego, bo wiem, ze na betfair jest jakas mozliwosc tradingu czy cos w ten desen, a ja chce poprostu postawic kupon w zakladach bukmacherskich, a widzialem tam jakies proponowanie kursów itp... Czy moge w tej promocji zagrac kupon akumulacyjny (ako) ? Przykladowo dwa mecze w pilke nozna i postawic to za to wplacone 20euro?
Post dlugi, ale mam nadzieje, ze odpowiedzi na niego przysluza sie nie tylko mi, ale i innym graczom z podobnymi wątpliwościami.
Pozdrawiam.
 
C 8

crackp

Użytkownik
mhm
Witam.
Chciałbym wprowadzić tutaj pewną świeżość do tematu.
Otóż wpłata poprzez moneybookers także wlicza się do wydania bonusu.
Oto mail, który otrzymałem dziś od betfair:

Uprzejmie informujemy, iż wpłaty poprzez Moneybookers i Przelewy24 biorą udział w promocji. Lecz aby uzyskać bonus po wpłacie poprzez te metody płatności należy najpierw ukończyć weryfikację KYC, w przeciągu 21 dni od momentu rejestracji konta. &lt;?xml:namespace prefix = o ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice&quot; /&gt;
W celu weryfikacji swojego konta (procedura &quot;Know Your Customer&quot;) prosimy przesłać po jednym dokumencie z każdej kategorii(o ile nie zostały już przesłane):

1.Potwierdzający dane osobowe:
- Paszport
- Prawo Jazdy
- Dowód Osobisty

2. Potwierdzający adres zamieszkania (tylko wydruk papierowy i nie starszy niż 3 miesiące):
- Rachunek za media np. za wodę, energię elektryczną, telefon komórkowy itd.
- Wydruk bankowy z widocznym imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania
- Zeznanie podatkowe
- Może być to praktycznie jakikolwiek rachunek, nie starszy niż 3 miesiące, z widocznym adresem oraz imieniem i nazwiskiem posiadacza konta Betfair.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dobra wpłacam 20 euro przez (moneybookers) i obstawiam za to 20 euro zakład z jakim chce ako.
Jeśli wygram-mogę wypłacić wszystko-nie dostaje żadnego bonusu nic. Tylko wygraną.
Jeśli przegram,dodają mi 30 euro które muszę obrócić raz,po kursie nawet 1.01? I moge zlecic bez problemu to do wypłaty?
Zgadza się czy coś pokręciłem,jeśli się zgadza to promo bardzo interesujące i warto wejść żeby walnąć jakieś porządne ako na ten 1 kupon :razz:
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
No to widzę już tu różne opinie,a nie chce później mieć jakiś problemów z nimi.
Korzystał już ktoś właśnie,tak że od razu wpłacił przez Moneybookers te 20 Euro i dali mu ten bonus.
Czy lepiej wpłacić(MB),zrobić weryfikacje (Tą KYC)I dopiero obstawić zakład?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jest ciekawe że support pisze że można wpłacać poprzez Moneybookers skoro w regulaminie napisane jest jasno:
&quot;17. Depozyty na konto poprzez Moneybookers nie są akceptowane w ramach niniejszej promocji. Użytkownik, który skorzystał z tej metody wpłaty środków, nie będzie mógł wziąć udziału w promocji i nie otrzyma darmowego zakładu.&quot;
Także to wszystko jest ciekawe, przydało by się właśnie potwierdzenie tak jak pisał Brzeku. Jest ktoś kto wpłacał poprzez MB i dostał zwrot? Tylko nie &quot;słyszałem od znajomego&quot; tylko czy jest ktoś taki kto tak zrobił? ;&gt;
 
Do góry Bottom