>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Tak wejdź np. kupon za 20e na cały tydzień po jednym meczu ako~ 4-5 za 20 jak wygrasz wyplacasz 100e przegrasz wyplacasz 30e i git.
Tak czy siak jestes wygrany ????
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Tylko właśnie tak jakby są 2 możliwości wpłacenia przez mb.
1.p24via moneybookers
2.zwykle mb...
@Up nie wiem o co ci chodziło,ale nie pomogłeś ????
 
K 0

kowalskia88

Użytkownik
Proponujecie MB ale żeby to zrobić jak najtaniej pisał ktoś że należy:

Wpłacać: przez przelewy24 [oplata 0,4E]
Grać: jeżeli przegramy dostajemy bonus którym obracamy przy dowolnym kursie
Wypłacać: do moneybookers [darmo]-do banku przez przelewy [7zł]

1.Czy napewno tak jest najtaniej i to są wszystkie oplaty?
2.A gdzie jest opłata prawie 2% przy przewalutowywaniu jaka pobiera MB?

1.Czy napewno tak jest najtaniej i to są wszystkie oplaty?
2.A gdzie jest opłata prawie 2% przy przewalutowywaniu jaka pobiera MB? [bo chyba bedzie potrzebna skoro mam w banku zł a oni prosza o E i pewnie wyplacaja tez E.
3.No i ile tej kasy wysłąć żeby doszło te 20E? bo jezeli beda jakies opłaty to zeby nie doszło mi np 19,5E.
4.I czy przypadkeim Neteller nie był by tańszy?

Juz jest naprawde sporo i dobrze wyjasnione ale zawsze jakis szczegół warto sprawdzic. Dziękuje z góry.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Jest ciekawe że support pisze że można wpłacać poprzez Moneybookers skoro w regulaminie napisane jest jasno:
&quot;17. Depozyty na konto poprzez Moneybookers nie są akceptowane w ramach niniejszej promocji. Użytkownik, który skorzystał z tej metody wpłaty środków, nie będzie mógł wziąć udziału w promocji i nie otrzyma darmowego zakładu.&quot;
Także to wszystko jest ciekawe, przydało by się właśnie potwierdzenie tak jak pisał Brzeku. Jest ktoś kto wpłacał poprzez MB i dostał zwrot? Tylko nie &quot;słyszałem od znajomego&quot; tylko czy jest ktoś taki kto tak zrobił? ;&gt;
Jest tak pewnie dlatego, że wiele osób nadużywałoby promocji i zapewne chodzi o to, że podczas wpłat dokonywanych w ten sposób nie wystarczy zwykła weryfikacja, tylko weryfikacja KYC.
Ja wpłaciłem poprzez moneybookers, przeszedłem weryfikacje (wysyłałem skan dowodu + rachunek za telefon z moimi danymi z kwietnia) i otrzymałem bonus.
Pozdrawiam
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
CrackP przed obstawieniem pierwszego zakładu wysłałeś im te dokumenty,czy kiedy dodawali ci bonus poprosili o dokumenty?
Ta metoda wpłaty przelewy 24 via moneybookers odblokowuje późniejszą możliwość wypłacenia na mb?
 
C 8

crackp

Użytkownik
Wpłaciłem 20 euro i zdarzenie, które obstawiłem zakończyło się moją przegraną i bonus nie został dopisany.
Napisałem do nich maila w tej sprawie i napisali mi to co wkleiłem wcześniej, że jeśli chce uzyskać bonus to muszę przejść pełną weryfikację KYC, bo wpłacałem przez Moneybookers/Przelewy 24.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Milanista7 napisałem ze sleszem, czyli jeśli ktoś wpłaca przez Moneybookers lub P24 to musi przejść weryfikacje KYC, aby skorzystać z bonusu.
kowalskia88 kliknij na link z 1 postu to podczas rejestracji już kod będzie wpisany automatycznie w odpowiednim polu.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Weryfikacja już zrobiona teraz tylko grać. :grin:
Można obstawić kilka meczy,multizakład? Jak przegram zwrócą czy to tylko tyczy się do giełdy i singli?
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Kumpel próbuje wypłacić kasę i ma problem. Wysłał skan dowodu i skan przelewu, przyjęli tylko skan dowodu. Dziwne bo wysyłałem dokumenty tego samego typu i mi zaakceptowali, a jemu odpisują że nie może być to screen z przelewem z banku. W takim razie jak to można inaczej zrobić, bo dla mnie to głupota i nie wiem o co im chodzi.. W PDFie też wysyłał potwierdzenie to nie przyjęli. Ktoś ma jakiś pomysł ? Sprawa już 6 dni się toczy, i tylko jest &quot;odbijanie piłeczki&quot; przez e-maile, bo oczywiście LiveSupportu nie mają ;/
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Czytałem na innym forum odnośnie promo i też innych screenów nie akceptowali może akurat tak się zdarzyło że miał pecha i jedni ludzie z supportu zaakceptują ci ten screen inni nie :p Najlepiej niech spróbuje wydrukować to sobie drukarką,zrobić skan i wysłać wtedy powinni przyjąć.Trochę durne ale innym screenów nie akceptowali a tym właśnie sposobem przechodziło.
Ewentualnie jak coś kupisz w sklepie poproś o fakturkę imienną :}
U mnie jak na razie all ok zrobiłem konto wysłałem skany,zaakceptowali jej wpłata przez mb wczoraj obstawiłem zakład niestety inter nie strzelił 4 gola przegrałem ale dziś zwrócili mi 30 euro,jeszcze cos obstawie zobaczymy jak będzie z wypłatą.Pewnie już nie beda prosic o inne skany,skoro konto juz mam potwierdzone :p
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Już potwierdzili znajomemu konto. Najlepsze jest to, że pisał on [email protected] i otrzymał odpowiedź, że nie akceptują screenów. Później wysłał jeszcze raz dokumenty tylko w innej formie i przez 2 dni cisza. Dzisiaj więc postanowił napisać na [email protected] i otrzymał odpowiedź po raz kolejny, że nie akceptują screenów. Po chwili jednak wszedł na skrzynkę, i zobaczył wiadomość, że konto zostało aktywowane. Śmiech na sali ;]
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Czy ta promocja jest jeszcze aktualna? wchodząc w warunki promocji wyskakuje &quot;This promotion is no longer available&quot;, pzdr
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
W sobote wpłaciłem 25 euro przez PRZELEWY 24. Chciałem postawic kupon lecz sie nie dało i z konta głównego przelałem te 25 euro na konto australijskie. Teraz tez nie dam rade postawić i nie mogę ich przelać z powrotem na konto główne... Od soboty wysyłam im wszystkie skany w formacie jpg lecz odpisali mi ze ich nie uwzględniają i żebym przesłał jeszcze raz... ;/ Wysyłałem je juz chyba 5 razy i dalej nic.. Macie jakies pomysły co moge z tym zrobic ??
 
Do góry Bottom