>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Betfair - 30 euro dla Ciebie

K 0

konradpl

Użytkownik
Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku nie ważne w jakiej pracy, więc czekaj cierpliwie
P.S. Miałeś szczęście że załapałeś się jeszcze na ten bonus 30e
pozdrawiam
 
K 0

konradpl

Użytkownik
Czy ktoś wie czy kod POS103 jest nadal aktualny do odebrania bonusu? Bo na stronie pisze teraz jakis inny kod ze trzeba wpisac??
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
teraz jest 20€ i inny kod.
1. Aby otrzymać bonus €20, otwórz konto wpisując kod promocyjny PLB222.
Orientuje sie ktoś czy moge otrzymać bonus jeżli nie wpisałem kodu przy rejestracji?
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Ja zapytam z trochę innej strony. Dostałem sławetny bonus 5 euro. Zacząłem nim obracać. Przed chwilą postawiłem z tego zdaje się 7 euro, kupon wygrał, powinno być razem 9, a patrzę i jest 29 E. Z czego to wynika. Ten voucher zawierał chyba gwiazdkę z bonusem dającym 20 euro, ale nie wgłębiałem się w temat. Może mi ktoś wyjaśnić co teraz mam zrobić, żeby ew. coś z tego wypłacić, ew. przenieś na poker, bez straty jakichkolwiek pieniędzy?
 
I 0

ir0kesi

Użytkownik
Witam !

Mam pare pytań dotyczących bonusu. Czy bonus jest tylko dla waluty Euro ? Z tego co ktoś pisał wyżej betfair posiada konto w pekao. W jakiej walucie jest to konto ? Bo ogolnie chcę założyc konto na betfair w funtach, i zrobic od razu przelew z wlasnego konta w funtach, tak zeby nie tracic na przewalutowaniu po kursach od pekao.
I wie ktos moze co jest z serwisem betfair ? Od 2 tygodni pisze do nich pod polskiego maila w danych kontaktowych i zero odzewu.

//nie ten dzial, przeniesc do betfair..
 
D 0

dziubasek00

Użytkownik
to jak to w koncu jest z ta promocją? wplacam kase, gram za 30 euro po dowolnym kursie, oni mi przelewają 20 euro w ciągu 48h, obstawiam raz (po dowolnym kursie) za te przelane 20 euro i moge juz wyplacac wszystko?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Są troszkę inne warunki, zostały zaktualizowane.
Obecnie wygląda to na zasadzie freebet`a. Grasz, przegrywasz, dostajesz zwrot.
Szczegóły w pierwszym poście.
 
H 1

hahahaha

Użytkownik
jak przegram te 20$, potem dostanę 30$, robię obrót tych 30$ po obojętnie jakim kursie i wypłacam? dobrze rozumiem
lub gram za 20$- wygrywam i wypłacam, nie będzie żadnych problemów?
 
Do góry Bottom