>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

fracek 11

fracek

Użytkownik
Jak przelewasz zwykłym przelewem to zwykle 2-3 dni. Jak wpłacisz karta masz odrazu(max 15 min). Jak wypłacasz przelewem na konto w banku - 2-3 dni ale moze nawet dłużej. pozdro
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Fracek dzieki za info
swoja drogą szkoda ze nie maja tak jak inne buki - przelewy24 gdzie kasa loguje sie na buku w ciagu kilku sekund ????
 
K 0

kamil19zmc

Użytkownik
Przelew polecam z agencji PKO ja tam wpłacam i kasa na buku jest następnego dnia to najszybsze rozwiązanie jeśli chodzi o przelew
 
C 0

calavior

Użytkownik
Noo własnie nie...jest napisane że BONUS (a nie rejestracja jak pisze kolega) przypada na jedno domostwo/adres IP, a z tego co pamietam ja na tym swoim koncie nie brałem nawet udziału w jakiejkolwiek promocji bo zakładałem konto jakies 2 lata temu kiedy nawet promocji zadnych ie bylo ????

Oto tekst regulaminu BAH: &quot;Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie . &quot;
Mam pytanie co do tego wątku... Czy jeśli mam zmienne IP (neostrada ;D ) to uda mi się skorzystać z bonusu?? Bo jedno konto już jest założone z mojego domu .
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeżeli na tamte konto nie brałeś bonusu to możesz skorzystać z promocji, ale jeżeli już brałeś z tego gospodarstwa domowego to jesteś wykluczony z promocji.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
A ja mam pytanie wrecz idiotyczne xD Nie spotkalem sie z nim na forum wiem zadam je tutaj:
Jakim sposobem (na przykladzie tego bukmachera) moge dowiedziec sie ze juz obrocilem ten bonus? Tzn np zapomne sobie ile juz wydalem forsy albo przypadkowo pomyle sie ;) Czy w przypadku nie obrocenia bonusu i checi wyplaty moga zablokowac konto itp?= co mi grozi?
Nie wiem czy dobrze doczytalem: mozna 1.5 akumulacyjnie?
Kozystajac w okazji zadam jeszcze jedno pytanie. Czy jest okreslony czas na obrocenie tego bonusu? Jesli jest to np w przypadku przekroczenia odejmują mi nie zaleznie od wygranych tylko kwote dodanego bonusu?
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Wie ktos moze jak aktywowac bonus powitalny 100%?
Wiem ze mam 10 dni na jego aktywacje od momentu zaksiegowania wplaty, a info:
Podaj w nawigacji &quot;Wpłata/Wypłata&quot; kod bonusu &quot;FIRST&quot;, nie wiele mi mowi ;/
prosze o pomoc ????
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
Wie ktos moze jak aktywowac bonus powitalny 100%?
Wiem ze mam 10 dni na jego aktywacje od momentu zaksiegowania wplaty, a info:
Podaj w nawigacji &quot;Wpłata/Wypłata&quot; kod bonusu &quot;FIRST&quot;, nie wiele mi mowi ;/
prosze o pomoc ????

Po zalogowaniu najedź myszka na &quot;wpłata/wypłata&quot;, po rozwinięciu wybierz &quot;realizacja bonusu&quot; i tam wpisz ten kod.

A ja mam takie pytanie. Założyłem jakieś pół roku temu konto na bah i kilkakrotnie wpłacałem kase,ale nie korzystałem z bonusu.
Czy mogę teraz założyć drugie konto? bo chce wykorzystać bonus, a na stare konto to już chyba nie ma opcji
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Lepiej nie zakladaj drugiego konta ... mialem podobna sytuacje ale u innego buka i moje konta zostaly zablokowane na AMEN .
 
K 0

klapek

Użytkownik
Witam, mam do Was pytanie.

Założyłem sobie konto na Bet-at-home.com jakiś miesiąc temu i już pierwszego dnia wpłaciłem 10 zł. Nie zrealizowałem bonusu 100%.

Czy jeżeli wejdę teraz w opcja konta, zrealizuj bonus, wpiszę FIRST to dostanę bonusowe 10 zł?

Czy jest możliwość, że jak teraz wpłaciłbym 77 zł (co byłoby drugą wpłatą w ogóle) i wpisał FIRST, to dostanę bonusowe 77 zł?
 
G 0

gigstyper99

Użytkownik
siema mam pytanie do was bo wpłaciłem sobie kase na moje konto w bah przelewem bankowym i strasznie się długo czeka tzw 2-3 a slyszałem że można im dowód wpłaty wysłać i kasa jest za 15 minut prosze o odp jakies wskazowki jak to mam zrobic dzieki pozdro
 
piotr.c7 0

piotr.c7

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale jezeli wplace 100 zł + 50 zł bonus,razem 150 zł .
150 * 3/450zł.
Czy te 450 zł musze obrocic najpozniej w 10 dni od wplaty?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
Znaczy to, że w ciągu 10 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie musisz &quot;zgarnąć&quot; bonus i zacząć go obracać. A pieniądze za które musisz łącznie postawić to właśnie 450zł.
 
Do góry Bottom