>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

ester 87

ester

Użytkownik
możesz 10x po 30, możesz i 100x po 3!! ważne by łącznie sumowało się to do 300zł, wtedy wypłacasz i jedziesz do ciepłych krajów!
 
I 0

idol9

Użytkownik
aha dzieki
jeszcze jedno pytanie moge np ten minimalny kurs 1.50 zrobić z kilku zdarzeń np 1,10 i tak dalej zeby ogólnie wyszło 1.50? i wtedy też bedzie to zaliczone jako obrócenie bonusu?
 
I 0

idol9

Użytkownik
mam jeszcze jednopytanie

obracałem dzisiaj bonusem wpłaciłem 50zł i dostałem drugie 50zł bonus jedno 50zł mi udało sie obrócić a drugie przegrałem wiec teraz jeszcze 2 razy musze obrócić tylko to jedno 50zł??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
mam jeszcze jednopytanie

obracałem dzisiaj bonusem wpłaciłem 50zł i dostałem drugie 50zł bonus jedno 50zł mi udało sie obrócić a drugie przegrałem wiec teraz jeszcze 2 razy musze obrócić tylko to jedno 50zł??
BAH nie obchodzi czy ty przegrałeś bonus czy wpłate, miałeś razem 100PLN, więc twoja suma stawek ma wynieść 300PLN po kursie co najmniej 1.5 tyle, zadnej filozofii.
 
J 0

joanat

Użytkownik
Ciąg dalszy dywagacji;)
Wpłaciłam 20zl. Z bonusem mam 40zl. Już obróciłam tę sumę, ale prosiłabym o rozwinięcie kwestii 10dni na wypłatę...

Czy mam to rozumieć tak, że jeśli nie wypłacę 20zl w ciągu 10dni od zaksięgowania wpłaty, to zostaną one odjęte z mojego konta?

P.S. I czy można wypłacać na konto np. mamy jak się swojego nie posiada?:p (oczywiście jestem pełnoletnia itd. ale dotychczas własne konto nie było mi potrzebne i wyszło tak, że do tej pory go nie mam:p)

Z góry dziękuję za odpowiedź ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Joanat to znaczy, że od momentu, w którym twoje pieniądze znajdą się na koncie bah masz 10 dni, żeby aktywować bonus
Aktywacja:
3. Wejdź na &quot;Moje konto/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu&quot; i wpisz słowo FIRST, a kwota Twojej wpłaty zostanie podwojona automatycznie.
 
J 0

joanat

Użytkownik
Dzieki za pomoc ???? Ale jakbyście byli tak dobrzy, byłabym wdzięczna jeszcze za odpowiedź na poniższe pytanie ????

&quot;I czy można wypłacać na konto np. mamy jak się swojego nie posiada?:p (oczywiście jestem pełnoletnia itd. ale dotychczas własne konto nie było mi potrzebne i wyszło tak, że do tej pory go nie mam:p)&quot;
 
L 0

lukashm

Użytkownik
Jestem nowy na BAH i mam pytania dotyczace bonusu. Wplacajac 10 zl i aktywujac bonus na koncie mam 20 zl. Musze obrocic 3 razy 20 czyli 60 zl. Czy moge zrobic 30 zakladow po 2 po kursie 1,1 ? I drugie pytanie czy nie aktywujac bonusa takze musze obrocic 3 razy czy wystarczy jak obrce raz ?
 
wrona321 0

wrona321

Użytkownik
opowiem wam moją historie :]
na bah przelalem 35zł i niestety (dziekuje CHelsea) poszło sie...... ;]
(przed aktywacją miałem obrucone juz okolo 200zł)
wlasnie aktywowałem i mam 35zł to muszę obrucić te 105zł (a może juz wystarczty to co wydałem przed aktywacją) czy może mam liczyć jako 70zł (35*2)
;] pozdro
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
Mam pytanie wpłaciłem 50zł i dostałem bonus 50zł. czyli teraz musze obrócić 100zł x3 po 1,5
moje pytanie dotyczy tego czy musze całą kwote narazaz obracać czyli 100zł czy np moge obróbić 6x po 50zł albo 10x po 30zł?
prosze o szybko odpowiedź
mozesz obracac 150 x 2 PLN jak uważasz nie ma podanej konkretnej stawki. Stawiasz jak Ci się podoba.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie dotyczące tego bonusu.

Jeśli np. wpłacę 20 złotych i postanowię obrócić to 3 x40zł(20 depozyt + 20 bonus) po kursie 1,5 i wykonam następujące kroki:

40 x1,5= 60zł Zysk:20zł✅
40 x1,5= 60zł Zysk:20zł✅
40 x1,5= 60zł Zysk:20zł✅

Czyli(jak mi się wydaję) po obróceniu bonusu w ten sposób mamy:

40zł+20zł+20zł+20zł=100zł

Czy tak to właśnie wygląda

Z góry dzięki za odpowiedź
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
Witam. Założyłem juz ze 2 lata temu konto na bahu i chyba skorzystalem z promo powitalnej (ale nie pamietam dokładnie, być może nie). Teraz chce założyc konto na moja dziewczyne i jak myslicie moze byc jakis problem, bo mamy wspólny komputer (zatem ten sam adres IP) ??
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
w regulaminie pisze że rejestracja konta przypada na jedno gospodarstwo domowe itp... więc jak taki sam adres IP to nie założy się konta...
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
w regulaminie pisze że rejestracja konta przypada na jedno gospodarstwo domowe itp... więc jak taki sam adres IP to nie założy się konta...
Noo własnie nie...jest napisane że BONUS (a nie rejestracja jak pisze kolega) przypada na jedno domostwo/adres IP, a z tego co pamietam ja na tym swoim koncie nie brałem nawet udziału w jakiejkolwiek promocji bo zakładałem konto jakies 2 lata temu kiedy nawet promocji zadnych ie bylo ????

Oto tekst regulaminu BAH: &quot;Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie . &quot;
 
F 0

fafel

Użytkownik
Witam, ile się czeka aż u nich będą pieniądze? Wpłaciłem w sobotę dzisiaj jeszcze nie ma...

A co do bonusu, wpłaciłem 50 zł, wiec z bonusem będę posiadał 100zł, i jak mam to &#39;obrócić&#39;?
 
S 0

strzelec18

Użytkownik
Witam, ile się czeka aż u nich będą pieniądze? Wpłaciłem w sobotę dzisiaj jeszcze nie ma...

A co do bonusu, wpłaciłem 50 zł, wiec z bonusem będę posiadał 100zł, i jak mam to &#39;obrócić&#39;?
Przelewy tradycyjne przez sobote i niedziele nie działają więc kasy na koncie możesz spodziewać sie jutra lub pojutrze rano (8-12 najczęsciej).
Normalnie masz obrócić 3x100=300zł. po kursie nie mniejszym niz 1.5 w formie pojedynczych lub akumulowanych zdarzeń.
 
Do góry Bottom