>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

fracek 11

fracek

Użytkownik
Jak przelewasz zwykłym przelewem to zwykle 2-3 dni. Jak wpłacisz karta masz odrazu(max 15 min). Jak wypłacasz przelewem na konto w banku - 2-3 dni ale moze nawet dłużej. pozdro
 
M 0

mariush19

Użytkownik
Fracek dzieki za info
swoja drogą szkoda ze nie maja tak jak inne buki - przelewy24 gdzie kasa loguje sie na buku w ciagu kilku sekund ????
 
K 0

kamil19zmc

Użytkownik
Przelew polecam z agencji PKO ja tam wpłacam i kasa na buku jest następnego dnia to najszybsze rozwiązanie jeśli chodzi o przelew
 
C 0

calavior

Użytkownik
Noo własnie nie...jest napisane że BONUS (a nie rejestracja jak pisze kolega) przypada na jedno domostwo/adres IP, a z tego co pamietam ja na tym swoim koncie nie brałem nawet udziału w jakiejkolwiek promocji bo zakładałem konto jakies 2 lata temu kiedy nawet promocji zadnych ie bylo ????

Oto tekst regulaminu BAH: &quot;Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie . &quot;
Mam pytanie co do tego wątku... Czy jeśli mam zmienne IP (neostrada ;D ) to uda mi się skorzystać z bonusu?? Bo jedno konto już jest założone z mojego domu .
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jeżeli na tamte konto nie brałeś bonusu to możesz skorzystać z promocji, ale jeżeli już brałeś z tego gospodarstwa domowego to jesteś wykluczony z promocji.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
A ja mam pytanie wrecz idiotyczne xD Nie spotkalem sie z nim na forum wiem zadam je tutaj:
Jakim sposobem (na przykladzie tego bukmachera) moge dowiedziec sie ze juz obrocilem ten bonus? Tzn np zapomne sobie ile juz wydalem forsy albo przypadkowo pomyle sie ;) Czy w przypadku nie obrocenia bonusu i checi wyplaty moga zablokowac konto itp?= co mi grozi?
Nie wiem czy dobrze doczytalem: mozna 1.5 akumulacyjnie?
Kozystajac w okazji zadam jeszcze jedno pytanie. Czy jest okreslony czas na obrocenie tego bonusu? Jesli jest to np w przypadku przekroczenia odejmują mi nie zaleznie od wygranych tylko kwote dodanego bonusu?
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Wie ktos moze jak aktywowac bonus powitalny 100%?
Wiem ze mam 10 dni na jego aktywacje od momentu zaksiegowania wplaty, a info:
Podaj w nawigacji &quot;Wpłata/Wypłata&quot; kod bonusu &quot;FIRST&quot;, nie wiele mi mowi ;/
prosze o pomoc ????
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
Wie ktos moze jak aktywowac bonus powitalny 100%?
Wiem ze mam 10 dni na jego aktywacje od momentu zaksiegowania wplaty, a info:
Podaj w nawigacji &quot;Wpłata/Wypłata&quot; kod bonusu &quot;FIRST&quot;, nie wiele mi mowi ;/
prosze o pomoc ????

Po zalogowaniu najedź myszka na &quot;wpłata/wypłata&quot;, po rozwinięciu wybierz &quot;realizacja bonusu&quot; i tam wpisz ten kod.

A ja mam takie pytanie. Założyłem jakieś pół roku temu konto na bah i kilkakrotnie wpłacałem kase,ale nie korzystałem z bonusu.
Czy mogę teraz założyć drugie konto? bo chce wykorzystać bonus, a na stare konto to już chyba nie ma opcji
 
seba1987 5

seba1987

Użytkownik
Lepiej nie zakladaj drugiego konta ... mialem podobna sytuacje ale u innego buka i moje konta zostaly zablokowane na AMEN .
 
K 0

klapek

Użytkownik
Witam, mam do Was pytanie.

Założyłem sobie konto na Bet-at-home.com jakiś miesiąc temu i już pierwszego dnia wpłaciłem 10 zł. Nie zrealizowałem bonusu 100%.

Czy jeżeli wejdę teraz w opcja konta, zrealizuj bonus, wpiszę FIRST to dostanę bonusowe 10 zł?

Czy jest możliwość, że jak teraz wpłaciłbym 77 zł (co byłoby drugą wpłatą w ogóle) i wpisał FIRST, to dostanę bonusowe 77 zł?
 
G 0

gigstyper99

Użytkownik
siema mam pytanie do was bo wpłaciłem sobie kase na moje konto w bah przelewem bankowym i strasznie się długo czeka tzw 2-3 a slyszałem że można im dowód wpłaty wysłać i kasa jest za 15 minut prosze o odp jakies wskazowki jak to mam zrobic dzieki pozdro
 
piotr.c7 0

piotr.c7

Użytkownik
Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale jezeli wplace 100 zł + 50 zł bonus,razem 150 zł .
150 * 3/450zł.
Czy te 450 zł musze obrocic najpozniej w 10 dni od wplaty?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
Znaczy to, że w ciągu 10 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie musisz &quot;zgarnąć&quot; bonus i zacząć go obracać. A pieniądze za które musisz łącznie postawić to właśnie 450zł.
 
Do góry Bottom