>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

T 0

tomektomus

Użytkownik
bonuus
Przelałem w bet at home 100 dostałem bonus 50 i miałem 150. Co zrobić żeby wykonać obrót tymi pieniędzmi?? muszę postawić za 450 zł czy mam postawić 3 razy tak żeby na moim koncie zostało 0 zł
 
E 0

ebrusek

Użytkownik
Witam,
Mam taki problem wpłaciłem 30 zł i dostałem 50 % bonusu zrobilem obrot na kwotę 150 zł i chciałem wypłacić, lecz system przy wypłacie powiadomił mnie że nie zrobiłem wymaganego obrotu. Support mi napisał że obecnie mam 115 zł środków i moge wypłacić jak będe miał 289 zł o co chodzi ? Ktoś mi powie ?
Najpierw suuport napisał ze musze zrobic obrot az 389 zl a pozniej 400 ..
Tak napisali:
Dziękujemy za e-mail!
Obrót nie znaczy wygrana.
To znaczy, że można postawić dowolną ilość zakładów tak aby
łącznie kwota za
jaką zostaną kupony postawione wynosiła 405 PLN.
W momencie skorzystania z boniuusa mialem 46 zl a nie 115 ...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie wpłacałeś dwukrtonie bądź większej kwoty zobacz w opcjach transakcji jeżeli nie to napisz jeszcze raz do supportu z nr ID z BAH i niech sprawdzą sprawę.
 
E 0

ebrusek

Użytkownik
Nie wpłacałeś dwukrtonie bądź większej kwoty zobacz w opcjach transakcji jeżeli nie to napisz jeszcze raz do supportu z nr ID z BAH i niech sprawdzą sprawę.
Wpłacałem kilka razy po 10 zł ale przegryawałem te pieniadze jak wplacilem 30 zl i wzielem bonus to pokazalo mi 45 zł .... a nie 115. Tylko wczesniej tymi pieniedzmi nie gralem w zakładach tylko w kasynie.
Ze wsyztskich wplat faktycznie wychodzi 90 zl ale wzielem bonus przy 30 zł i mialem 45 ....
Support mi wytłumaczył że suma moich wpłat wyniosla 90 zł i od tegop bonus jest naliczany ... porażka.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wpłacałem kilka razy po 10 zł ale przegryawałem te pieniadze jak wplacilem 30 zl i wzielem bonus to pokazalo mi 45 zł .... a nie 115. Tylko wczesniej tymi pieniedzmi nie gralem w zakładach tylko w kasynie.
Ze wsyztskich wplat faktycznie wychodzi 90 zl ale wzielem bonus przy 30 zł i mialem 45 ....
Support mi wytłumaczył że suma moich wpłat wyniosla 90 zł i od tegop bonus jest naliczany ... porażka.
Niestety bukmachera nalicza w ten sposób miałem identyczną sytuację wpłaciłem 50 zł a potem 150 aby otrzymać bonus i musiałem obracać 200....
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety ale tak robią ja również zostałem tak przez nich &#39;&#39;oszukany&#39;&#39; i dlatego już nie gram w tej firmie.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
BAH - bonus 50 % - kilka pytań
Właśnie zarejestrowałem się na bet-at-home, mam kilka pytań związanych z 50 % bonusem na start.

1. Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty. I teraz pytanie: &quot;trzy razy postawiona&quot; oznacza, że muszę zagrać 3 zakłady, ale w ramach posiadanej kwoty na koncie ? A więc np. wystarczy zagrać od razu 3 zakłady pojedyncze ? Czy o co tu chodzi ?

2. Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5. I pytanie: co jeśli chcę zagrać kupon na kurs np. 1,3 ? Taki kurs będzie niedopuszczony do gry ? Jeśli nie, to kiedy bądź w jakiej sytacji mogę zagrać na kurs mniejszy niż 1,5 ?

3. Bonus musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Pytanie: jeśli nie wykorzystam tego bonusu przez 10 dni to mi go zabierają i mam na koncie tyle ile wpłaciłem ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Właśnie zarejestrowałem się na bet-at-home, mam kilka pytań związanych z 50 % bonusem na start.
1. Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty. I teraz pytanie: &quot;trzy razy postawiona&quot; oznacza, że muszę zagrać 3 zakłady, ale w ramach posiadanej kwoty na koncie ? A więc np. wystarczy zagrać od razu 3 zakłady pojedyncze ? Czy o co tu chodzi ?
Wpłacona kwota x3 np. wpłacasz 50zł(+25 bonus)=75 x3=225
2. Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5. I pytanie: co jeśli chcę zagrać kupon na kurs np. 1,3 ? Taki kurs będzie niedopuszczony do gry ? Jeśli nie, to kiedy bądź w jakiej sytacji mogę zagrać na kurs mniejszy niż 1,5 ?
Kurs ogólny 1,5. Będziesz mógł grać ale nie będą wliczane do obrotu bonusem.
3. Bonus musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Pytanie: jeśli nie wykorzystam tego bonusu przez 10 dni to mi go zabierają i mam na koncie tyle ile wpłaciłem ?zabierają ci bonus czyli jak wpłaciłeś 50 to 25zł zabierają z twojej całej puli.

Chyba się nie pomyliłem.Jak coś poprawcie.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
TrackBank, punktu nr 1 wciąż nie bardzo rozumiem. Co to właściwie znaczy, że muszę &quot;trzy razy postawić&quot; tą kwotę z bonusem ? Muszę postawić całą tą kwotę (+bonus) i zagrać za nią 3 kupony? A więc w tym przykładzie, jak mam 75 zł to gram np. 1 zakład za 30zł, drugi za 20 zł, trzeci 25 zł ? Nie kapuję.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
TrackBank, punktu nr 1 wciąż nie bardzo rozumiem. Co to właściwie znaczy, że muszę &quot;trzy razy postawić&quot; tą kwotę z bonusem ? Muszę postawić całą tą kwotę (+bonus) i zagrać za nią 3 kupony? Nie kapuję.
Jak wpłacisz np 50 plus bonus 25=75x3=225 musisz postawić np 225 kuponów po 1 zł albo 45 kuponów po 5zł
Za całą kwotę wpłaty i bonusową obstawiasz łączna suma stawek kuponów musi wynieść 225.Oczywiście musisz się zmieścić w czasie wyznaczonym.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
Ok, rozumiem.
A jeszcze odnośnie tego kursu minimalnego 1,5:
Zakładając, że ciągle będę grał, ale na kurs mniejszy niż 1,5 to możliwości wypłaty pieniędzy nie będzie ? Dopiero muszę 3 razy obrócić na kurs min. 1,5 żeby potem wypłatę zrobić ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ok, rozumiem.
A jeszcze odnośnie tego kursu minimalnego 1,5:
Zakładając, że ciągle będę grał, ale na kurs mniejszy niż 1,5 to możliwości wypłaty pieniędzy nie będzie ? Dopiero muszę 3 razy obrócić na kurs min. 1,5 żeby potem wypłatę zrobić ?
Będziesz musiał obrócić wpierw ,albo odliczą bonusową kwotę.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
jak szybko sprawdzic ze obrocilem bonus i moge zrobic wyplate?Mialem bonus powitalny 100%,ale ze gralem w kilku na raz w innych bukach to sie troche zagubilem,czy zrobilem wskazany obrot.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak szybko sprawdzic ze obrocilem bonus i moge zrobic wyplate?Mialem bonus powitalny 100%,ale ze gralem w kilku na raz w innych bukach to sie troche zagubilem,czy zrobilem wskazany obrot.
Prawdopodobnie tylko jak policzysz sobie wszystkie stawki kuponów w BAH. Ewentualnie możesz pisać do supportu z tym pytaniem.
 
B 0

blase

Użytkownik
Bonus powitalny 50% w bet-at-home
Witam, ok. 1 marca wpłaciłem na konto bah 15 zl i skorzystałem z bonusu 50% (łącznie otrzymałem 22,5 zł). W regulaminie jest by wpłaconą kwotę + bonus obrócić 3 razy stawiając na kursy min. 1,5. Ja zacząłem od mniejszych stawek, stawiając na niższe kursy. Wygrałem trochę pieniędzy i teraz mam pytanie: czy jeśli postawię teraz 22,5 na min. kurs 1,5 trzy razy to będe mógł wypłacić pieniądze które wygrałem?

I jeszcze jedna sprawa:

&quot;Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.&quot;

Czy mam przez to rozumieć, że tylko pierwszy zakład mam postawić do 10 dni od wpłaty, a pozostałe 2 zakłady już w dowolnych terminach?

Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki.
 
Do góry Bottom