>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

T 0

tomektomus

Użytkownik
bonuus
Przelałem w bet at home 100 dostałem bonus 50 i miałem 150. Co zrobić żeby wykonać obrót tymi pieniędzmi?? muszę postawić za 450 zł czy mam postawić 3 razy tak żeby na moim koncie zostało 0 zł
 
E 0

ebrusek

Użytkownik
Witam,
Mam taki problem wpłaciłem 30 zł i dostałem 50 % bonusu zrobilem obrot na kwotę 150 zł i chciałem wypłacić, lecz system przy wypłacie powiadomił mnie że nie zrobiłem wymaganego obrotu. Support mi napisał że obecnie mam 115 zł środków i moge wypłacić jak będe miał 289 zł o co chodzi ? Ktoś mi powie ?
Najpierw suuport napisał ze musze zrobic obrot az 389 zl a pozniej 400 ..
Tak napisali:
Dziękujemy za e-mail!
Obrót nie znaczy wygrana.
To znaczy, że można postawić dowolną ilość zakładów tak aby
łącznie kwota za
jaką zostaną kupony postawione wynosiła 405 PLN.
W momencie skorzystania z boniuusa mialem 46 zl a nie 115 ...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Nie wpłacałeś dwukrtonie bądź większej kwoty zobacz w opcjach transakcji jeżeli nie to napisz jeszcze raz do supportu z nr ID z BAH i niech sprawdzą sprawę.
 
E 0

ebrusek

Użytkownik
Nie wpłacałeś dwukrtonie bądź większej kwoty zobacz w opcjach transakcji jeżeli nie to napisz jeszcze raz do supportu z nr ID z BAH i niech sprawdzą sprawę.
Wpłacałem kilka razy po 10 zł ale przegryawałem te pieniadze jak wplacilem 30 zl i wzielem bonus to pokazalo mi 45 zł .... a nie 115. Tylko wczesniej tymi pieniedzmi nie gralem w zakładach tylko w kasynie.
Ze wsyztskich wplat faktycznie wychodzi 90 zl ale wzielem bonus przy 30 zł i mialem 45 ....
Support mi wytłumaczył że suma moich wpłat wyniosla 90 zł i od tegop bonus jest naliczany ... porażka.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wpłacałem kilka razy po 10 zł ale przegryawałem te pieniadze jak wplacilem 30 zl i wzielem bonus to pokazalo mi 45 zł .... a nie 115. Tylko wczesniej tymi pieniedzmi nie gralem w zakładach tylko w kasynie.
Ze wsyztskich wplat faktycznie wychodzi 90 zl ale wzielem bonus przy 30 zł i mialem 45 ....
Support mi wytłumaczył że suma moich wpłat wyniosla 90 zł i od tegop bonus jest naliczany ... porażka.
Niestety bukmachera nalicza w ten sposób miałem identyczną sytuację wpłaciłem 50 zł a potem 150 aby otrzymać bonus i musiałem obracać 200....
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Niestety ale tak robią ja również zostałem tak przez nich &#39;&#39;oszukany&#39;&#39; i dlatego już nie gram w tej firmie.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
BAH - bonus 50 % - kilka pytań
Właśnie zarejestrowałem się na bet-at-home, mam kilka pytań związanych z 50 % bonusem na start.

1. Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty. I teraz pytanie: &quot;trzy razy postawiona&quot; oznacza, że muszę zagrać 3 zakłady, ale w ramach posiadanej kwoty na koncie ? A więc np. wystarczy zagrać od razu 3 zakłady pojedyncze ? Czy o co tu chodzi ?

2. Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5. I pytanie: co jeśli chcę zagrać kupon na kurs np. 1,3 ? Taki kurs będzie niedopuszczony do gry ? Jeśli nie, to kiedy bądź w jakiej sytacji mogę zagrać na kurs mniejszy niż 1,5 ?

3. Bonus musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Pytanie: jeśli nie wykorzystam tego bonusu przez 10 dni to mi go zabierają i mam na koncie tyle ile wpłaciłem ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Właśnie zarejestrowałem się na bet-at-home, mam kilka pytań związanych z 50 % bonusem na start.
1. Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty. I teraz pytanie: &quot;trzy razy postawiona&quot; oznacza, że muszę zagrać 3 zakłady, ale w ramach posiadanej kwoty na koncie ? A więc np. wystarczy zagrać od razu 3 zakłady pojedyncze ? Czy o co tu chodzi ?
Wpłacona kwota x3 np. wpłacasz 50zł(+25 bonus)=75 x3=225
2. Zarówno dla zakładów pojedynczych jak i kombinacyjnych wymagany jest minimalny kurs 1,5. I pytanie: co jeśli chcę zagrać kupon na kurs np. 1,3 ? Taki kurs będzie niedopuszczony do gry ? Jeśli nie, to kiedy bądź w jakiej sytacji mogę zagrać na kurs mniejszy niż 1,5 ?
Kurs ogólny 1,5. Będziesz mógł grać ale nie będą wliczane do obrotu bonusem.
3. Bonus musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. Pytanie: jeśli nie wykorzystam tego bonusu przez 10 dni to mi go zabierają i mam na koncie tyle ile wpłaciłem ?zabierają ci bonus czyli jak wpłaciłeś 50 to 25zł zabierają z twojej całej puli.

Chyba się nie pomyliłem.Jak coś poprawcie.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
TrackBank, punktu nr 1 wciąż nie bardzo rozumiem. Co to właściwie znaczy, że muszę &quot;trzy razy postawić&quot; tą kwotę z bonusem ? Muszę postawić całą tą kwotę (+bonus) i zagrać za nią 3 kupony? A więc w tym przykładzie, jak mam 75 zł to gram np. 1 zakład za 30zł, drugi za 20 zł, trzeci 25 zł ? Nie kapuję.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
TrackBank, punktu nr 1 wciąż nie bardzo rozumiem. Co to właściwie znaczy, że muszę &quot;trzy razy postawić&quot; tą kwotę z bonusem ? Muszę postawić całą tą kwotę (+bonus) i zagrać za nią 3 kupony? Nie kapuję.
Jak wpłacisz np 50 plus bonus 25=75x3=225 musisz postawić np 225 kuponów po 1 zł albo 45 kuponów po 5zł
Za całą kwotę wpłaty i bonusową obstawiasz łączna suma stawek kuponów musi wynieść 225.Oczywiście musisz się zmieścić w czasie wyznaczonym.
 
M 0

michelinho

Użytkownik
Ok, rozumiem.
A jeszcze odnośnie tego kursu minimalnego 1,5:
Zakładając, że ciągle będę grał, ale na kurs mniejszy niż 1,5 to możliwości wypłaty pieniędzy nie będzie ? Dopiero muszę 3 razy obrócić na kurs min. 1,5 żeby potem wypłatę zrobić ?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ok, rozumiem.
A jeszcze odnośnie tego kursu minimalnego 1,5:
Zakładając, że ciągle będę grał, ale na kurs mniejszy niż 1,5 to możliwości wypłaty pieniędzy nie będzie ? Dopiero muszę 3 razy obrócić na kurs min. 1,5 żeby potem wypłatę zrobić ?
Będziesz musiał obrócić wpierw ,albo odliczą bonusową kwotę.
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
jak szybko sprawdzic ze obrocilem bonus i moge zrobic wyplate?Mialem bonus powitalny 100%,ale ze gralem w kilku na raz w innych bukach to sie troche zagubilem,czy zrobilem wskazany obrot.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
jak szybko sprawdzic ze obrocilem bonus i moge zrobic wyplate?Mialem bonus powitalny 100%,ale ze gralem w kilku na raz w innych bukach to sie troche zagubilem,czy zrobilem wskazany obrot.
Prawdopodobnie tylko jak policzysz sobie wszystkie stawki kuponów w BAH. Ewentualnie możesz pisać do supportu z tym pytaniem.
 
B 0

blase

Użytkownik
Bonus powitalny 50% w bet-at-home
Witam, ok. 1 marca wpłaciłem na konto bah 15 zl i skorzystałem z bonusu 50% (łącznie otrzymałem 22,5 zł). W regulaminie jest by wpłaconą kwotę + bonus obrócić 3 razy stawiając na kursy min. 1,5. Ja zacząłem od mniejszych stawek, stawiając na niższe kursy. Wygrałem trochę pieniędzy i teraz mam pytanie: czy jeśli postawię teraz 22,5 na min. kurs 1,5 trzy razy to będe mógł wypłacić pieniądze które wygrałem?

I jeszcze jedna sprawa:

&quot;Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.&quot;

Czy mam przez to rozumieć, że tylko pierwszy zakład mam postawić do 10 dni od wpłaty, a pozostałe 2 zakłady już w dowolnych terminach?

Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki.
 
Do góry Bottom