>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

piotr.c7 0

piotr.c7

Użytkownik
Znaczy to, że w ciągu 10 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie musisz &quot;zgarnąć&quot; bonus i zacząć go obracać. A pieniądze za które musisz łącznie postawić to właśnie 450zł.
czyli wystarczy ,,zgarnac bonus&#39;&#39; .Nie trzeba 450 zł obrocic w 10 dni tylko rozpoczac obracanie?Dobrze rozumiem?A ile jest czasu na obrot tych 450 ?Z gory dziekuje?
 
porky 104

porky

Użytkownik
czyli wystarczy ,,zgarnac bonus&#39;&#39; .Nie trzeba 450 zł obrocic w 10 dni tylko rozpoczac obracanie?Dobrze rozumiem?A ile jest czasu na obrot tych 450 ?Z gory dziekuje?
Zgadza się.
Nie ma wyznaczonego czasu na obrót.
Po prostu jeżeli będziesz chciał wypłacić pieniądze a nie obrócisz tego,
to wypłata będzie niemożliwa do wykonania.
Pozdrawiam. ????
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać trzy razy postawiona w zakładach sportowych przed możliwością wypłaty

Czyli jak np. wpłacę 15zł dostanę drugie 15 to musze 3 razy zagrać za 30zł czy wystarczy, że zagram np. 3x1zł??
 
B 0

betterbettor

Użytkownik
primo: jak wplacisz 15 zl, to dostaneisz 7.50
secundo: skad to wziales ze wystarczy zagrac 3x1zl? :O jest wyraznie wszystko napisane w pogrubionym zdaniu.
 
M 0

marjan

Użytkownik
wpłąciłem 10złi wpisałęm FIRST i mam 15zł jakie są warunki obrotu ?
już wiem trzeba 3 razy obrucić po kursie minimalnym 1,5 i teraz pytanie
stawiam te 15zł po kursie 1,5 wygrywam i mam 22,5 zł i musze te 22,5zł postawić znowu na jakiś zakład po kursie 1,5? czy moge postawić 15zł zeby zaoszczędzić 7,5zł w razie przegranej jak to jest?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
wplata przez MB jest kwalifikowana do wzięcia udziału w bonusie?
A czytałeś regulamin promocji? Wydaje mi się, że nie...

Przy wpłacie poprzez „Moneybookers“ bonus powitalny jest ważny tylko, gdy konto gracza zostało zarejestrowane po 28 stycznia 2009 (godz. 00:00).
 
D 0

damski

Użytkownik
czy moglby mi ktos pomoc?
wplacilem 60 zl + FIRST czyli mam 120zl...
i teraz musze postawic 3x 120 zl tak...
i np mam
1x 120zl ⛔
czy wtedy odejmuje mi te 120zl z konta i mam 0 zl czy jak to jest?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie bardzo rozumiem... ale czuję dwie ewentualności.
1- Jak zagrałeś za wszystko i przegrałeś ten zakład to masz po sprawie. Bo nie masz środków i nie masz czym obracać.
2- Jak zagrałeś za wszystko i wygrałeś ten zakład to masz obrotu tyle za ile postawiłeś. A kasy masz to co postawiłeś oraz wygrana.
 
D 0

damski

Użytkownik
nie, jeszcze nie zagralem dlatego pytam o zdanie jak zagrac...
czyli musze zagrac tak aby wyszlo 3x 120 zl...
czyli np 30x 12...
ale jak zaklad jest np⛔ to czy jeszcze mam szanse odebrac bonus?
czy jak juz jeden zaklad nie wejdzie to po sprawie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Możesz grać każdy zakład po złotówce, czy ile tam jest minimalna stawka.
Zakład przegrany liczy się do obrotu bonusem i nie tracisz środków bonusowych przy przegranym zakładzie.
 
D 0

damski

Użytkownik
czyli chodzi tylko o to ze jak mam 120zl lacznie z &quot;FIRST&quot; to musze 360zł obrocic tak?
a np jak zagram 3x 100zł i 1x 20zł i wyszystkie beda na plus, to wtedy :
kurs niech jest w kazdym rowny 1,50zł
1,50 x 100 x 3= 450zł plus jeszcze 1x za 20zł czyli :
1,50 x 20 x 1 = 30zł
czyli razem mam 480zł na koncie czy dopiero bede mial te 120zł uznane jako bonus?
 
D 0

damski

Użytkownik
czyli chodzi tylko o to ze jak mam 120zl lacznie z &quot;FIRST&quot; to musze 360zł obrocic tak?

a np jak zagram 3x 100zł i 1x 20zł i wyszystkie beda na plus, to wtedy :
kurs niech jest w kazdym rowny 1,50zł
1,50 x 100 x 3= 450zł plus jeszcze 1x za 20zł czyli :
1,50 x 20 x 1 = 30zł
czyli razem mam 480zł na koncie czy dopiero bede mial te 120zł uznane jako bonus?

ponawiam pytanie... ; /
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
ponawiam pytanie... ; /
nie ebdziesz miał jeszcze obroconego bonusu bo przy wplacie 60zł+60zł musisz postawic kupony na łączna kwote 360zł a nie 320zł.
Jak juz postawisz np. 3x100zł i 1x60zł to bedziesz miał obrocony bonus i bedzisz wtedy moc robic sobie z kasa co chcesz (wyplacac itp)
 
D 0

damski

Użytkownik
no tak 360 mialem na mysli, moj blad.
a zanim nie obroce tej kasy to nie bede mogl wyplacic np tak?
i czy tak jak rozpisalem, razem z bonusem moge miec te 480zl?
 
Do góry Bottom