>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

N 0

nigel

Użytkownik
Witam mam problem tego typu, że założyłem parę dni temu konto wpłaciłem 50 zł postawiłem kilka zakładów, straciłem prawie całą sumę zostało mi chyba ok 7 zł i wtedy doładowałem bonus.Jak teraz mam to liczyć muszę ukulać do 75 zł aby móc 4 x zagrać aby bonus się liczył? czy jak? liczę odp. pozdrawiam. z góry dzięki.
 
M 3

maruss84

Użytkownik
Cześć, nie dawno zleciłem wypłatę, kwota lekko ponad 2tyś. BAH poprosił o wysłanie skanu dowodu, wysłałem ale kasy nie dostałem, BAH ponownie zażyczył sobie ale tym razem zdjęcia dowodu trzymanego przy twarzy, czy ktos z grających u tego bukmachera miał taką weryfikację? po kilku mailach oczywiście urwany kontakt mailowy ze strony BAH-a i kasa przepadła. Wysyłam non stop maile ale ma zero odpowiedzi
 
darg 21

darg

Użytkownik
Cześć, nie dawno zleciłem wypłatę, kwota lekko ponad 2tyś. BAH poprosił o wysłanie skanu dowodu, wysłałem ale kasy nie dostałem, BAH ponownie zażyczył sobie ale tym razem zdjęcia dowodu trzymanego przy twarzy, czy ktos z grających u tego bukmachera miał taką weryfikację? po kilku mailach oczywiście urwany kontakt mailowy ze strony BAH-a i kasa przepadła. Wysyłam non stop maile ale ma zero odpowiedzi
rzeczywiście dziwny sposób weryfikacji - nie spotkałem się z nim - zapewne podejrzewają, że coś kombinowałeś i chcą się upewnić, że ty to ty ???? pozostaje wysłać im takie zdjęcie - dla tej sumy warto trochę się wysilić ...
 
D 0

donki10

Użytkownik
Mam pytanie - wpłaciłem 35zł i dotałem bonusu 17,5 zł ..Co razem dało mi 52,5zł ????
Czy musze tylko bonus obrócić 4 razy , czy bonus wraz z kwota którą wpłaciłem ?
Pozdrawiam
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Mam pytanie - wpłaciłem 35zł i dotałem bonusu 17,5 zł ..Co razem dało mi 52,5zł ????
Czy musze tylko bonus obrócić 4 razy , czy bonus wraz z kwota którą wpłaciłem ?
Pozdrawiam
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.

Pozdrawiam
 
J 0

jareczek1985

Użytkownik
mam pytanie jeżeli robimy obrót i postawimy na zdarzenie np. siatka plażowa 3 set który się nie odbędzie to postawiona kwota liczy się do obrotu u BAHA , ponieważ na BET365 taki obrót jest zaliczany
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Mam takie pytanie. Wpłacam 200 zł, dostaję 100 i mam już 300. Gram za 100 jakiś kupon i przegrywam cały bonus. Czy mogę wtedy wypłacić pieniądze, mój depozyt, czy może do momentu wykonania obrotu 300x4 nie mogę nic wypłacić?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
potwierdź rejestracje w mailu klikając na link aktywacyjny który przyszedł na podany przez Ciebie adres emailowy ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wpłaciłem 350zł czyli mam maxymalny bonus... i teraz żeby wybrać kasę to muszę w sumie postawić zakłady za 2100 zeby wybrać kasę tak? Jestem kiepski z maty więc może mnie ktoś w tym upewnic ???? ?
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
1.Nie masz maksymalnego bonusu, bo jeśli wpłaciłeś 350zł to dostałeś 175zl bonusu. Żeby dostać 350 trzeba wplacic co najmniej 700zł.
2.W Twoim przypadku (350depo + 175bonus)*4=2100. Także jest tak jak piszesz.
 
Do góry Bottom