>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

N 0

nigel

Użytkownik
Witam mam problem tego typu, że założyłem parę dni temu konto wpłaciłem 50 zł postawiłem kilka zakładów, straciłem prawie całą sumę zostało mi chyba ok 7 zł i wtedy doładowałem bonus.Jak teraz mam to liczyć muszę ukulać do 75 zł aby móc 4 x zagrać aby bonus się liczył? czy jak? liczę odp. pozdrawiam. z góry dzięki.
 
M 3

maruss84

Użytkownik
Cześć, nie dawno zleciłem wypłatę, kwota lekko ponad 2tyś. BAH poprosił o wysłanie skanu dowodu, wysłałem ale kasy nie dostałem, BAH ponownie zażyczył sobie ale tym razem zdjęcia dowodu trzymanego przy twarzy, czy ktos z grających u tego bukmachera miał taką weryfikację? po kilku mailach oczywiście urwany kontakt mailowy ze strony BAH-a i kasa przepadła. Wysyłam non stop maile ale ma zero odpowiedzi
 
darg 21

darg

Użytkownik
Cześć, nie dawno zleciłem wypłatę, kwota lekko ponad 2tyś. BAH poprosił o wysłanie skanu dowodu, wysłałem ale kasy nie dostałem, BAH ponownie zażyczył sobie ale tym razem zdjęcia dowodu trzymanego przy twarzy, czy ktos z grających u tego bukmachera miał taką weryfikację? po kilku mailach oczywiście urwany kontakt mailowy ze strony BAH-a i kasa przepadła. Wysyłam non stop maile ale ma zero odpowiedzi
rzeczywiście dziwny sposób weryfikacji - nie spotkałem się z nim - zapewne podejrzewają, że coś kombinowałeś i chcą się upewnić, że ty to ty ???? pozostaje wysłać im takie zdjęcie - dla tej sumy warto trochę się wysilić ...
 
D 0

donki10

Użytkownik
Mam pytanie - wpłaciłem 35zł i dotałem bonusu 17,5 zł ..Co razem dało mi 52,5zł ????
Czy musze tylko bonus obrócić 4 razy , czy bonus wraz z kwota którą wpłaciłem ?
Pozdrawiam
 
roicik 41

roicik

Użytkownik
Mam pytanie - wpłaciłem 35zł i dotałem bonusu 17,5 zł ..Co razem dało mi 52,5zł ????
Czy musze tylko bonus obrócić 4 razy , czy bonus wraz z kwota którą wpłaciłem ?
Pozdrawiam
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.

Pozdrawiam
 
J 0

jareczek1985

Użytkownik
mam pytanie jeżeli robimy obrót i postawimy na zdarzenie np. siatka plażowa 3 set który się nie odbędzie to postawiona kwota liczy się do obrotu u BAHA , ponieważ na BET365 taki obrót jest zaliczany
 
M 0

mjablonski2

Użytkownik
Mam takie pytanie. Wpłacam 200 zł, dostaję 100 i mam już 300. Gram za 100 jakiś kupon i przegrywam cały bonus. Czy mogę wtedy wypłacić pieniądze, mój depozyt, czy może do momentu wykonania obrotu 300x4 nie mogę nic wypłacić?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
potwierdź rejestracje w mailu klikając na link aktywacyjny który przyszedł na podany przez Ciebie adres emailowy ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Wpłaciłem 350zł czyli mam maxymalny bonus... i teraz żeby wybrać kasę to muszę w sumie postawić zakłady za 2100 zeby wybrać kasę tak? Jestem kiepski z maty więc może mnie ktoś w tym upewnic ???? ?
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
1.Nie masz maksymalnego bonusu, bo jeśli wpłaciłeś 350zł to dostałeś 175zl bonusu. Żeby dostać 350 trzeba wplacic co najmniej 700zł.
2.W Twoim przypadku (350depo + 175bonus)*4=2100. Także jest tak jak piszesz.
 
Do góry Bottom