>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega promocja w Bet-at-Home: Zgarnij Bonus powitalny 50%!

M 0

mafia66

Użytkownik
Punkt regulaminu BAH odnośnie obrotu:
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Gracze, którzy otrzymali bonus przy wpłacie większej niż 700 PLN muszą postawić kwotę 4.200 PLN.
I jak to interpretować?? Co po trzech miechach?? W regulaminie nie jest napisane konkretnie czy zabierają kasę, czy po 90 dniach mogę wypłacić środki bez obrotu?? Jak ktoś miał podobną sytuację niech napisze bo mnie wiem czy ma obracać na siłę i ryzykować czy poczekać sobie spokojnie jeszcze te dwa tygodnie które mi zostały na obrót bonusem.
 
S 12

sick

Użytkownik
Punkt regulaminu BAH odnośnie obrotu:
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać cztery (4) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Gracze, którzy otrzymali bonus przy wpłacie większej niż 700 PLN muszą postawić kwotę 4.200 PLN.
I jak to interpretować?? Co po trzech miechach?? W regulaminie nie jest napisane konkretnie czy zabierają kasę, czy po 90 dniach mogę wypłacić środki bez obrotu?? Jak ktoś miał podobną sytuację niech napisze bo mnie wiem czy ma obracać na siłę i ryzykować czy poczekać sobie spokojnie jeszcze te dwa tygodnie które mi zostały na obrót bonusem.
Masz 90 dni na wykonanie obrotu.
Po 90 dniach BAH prawdopodobnie tego bonusa odejmie z konta
(piszę prawdopodobnie bo nie wiem jak to jest w praktyce i czy to robią - 3 miesiące to wieczność na te warunki). Jeśli pytasz czy po 3 miesiącach będziesz mógł sobie wypłacić kasę bez wymaganego obrotu i zgarnąć bonusa to odpowiedź brzmi - NIE. Natomiast po wymaganym obrocie pieniądze możesz wypłacić natychmiast - nie musisz na nic czekać.
 
W 0

wiciuuu

Użytkownik
Takie pytanie na temat bonusu: zakładając ze wpłacam 700 zł i dostaję 350 zł bonusu... Gram za całą kwotę(1050 zł) kupon po kursie AKO 10.00 . Wygrywam 10 500 zł. Czy wygraną kwotę (10500 zł - 1050 zł= 9450 zł) mogę wypłacić czy żeby to zrobić rownież muszę się wstrzymać do czasu kiedy obrócę 4-krotnością wpłaty i bonusa?
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Takie pytanie na temat bonusu: zakładając ze wpłacam 700 zł i dostaję 350 zł bonusu... Gram za całą kwotę(1050 zł) kupon po kursie AKO 10.00 . Wygrywam 10 500 zł. Czy wygraną kwotę (10500 zł - 1050 zł= 9450 zł) mogę wypłacić czy żeby to zrobić rownież muszę się wstrzymać do czasu kiedy obrócę 4-krotnością wpłaty i bonusa?
nie wyplacisz dopoki nie zrobisz wymaganego obrotu , zadna nadwyzka nie idzie do wyplaty.
 
P 0

pablo112

Użytkownik
a jeżeli wpłaciłem 25 zł z bonusem czyli 50% mam 37,50 zł to teraz musze razem 112.5 postawic na kurs co najmniej 1,50? czy każde 36,50 na osobnym kuponie po 1.50?
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Słuchajcie mam pytanie trochę nie w temacie, ale dlaczego w tego typu bonusach u różnych buków są zakazy gry dla graczy z : Rosji, Ukrainy, Armenii, Wietnamu, Białorusi czy USA. Często się zdarza też, że nie można grać handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu. Czemu tak jest. Jeżeli temat ten był już gdzie indziej to sorry. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Kraje wykluczane są albo z powodu zakazu gry u bukmacherów w tych krajach albo z powodu nadużyć/wyłudzeń bonusów.

HC azjatyckie i azjatycka suma goli nie wliczają się do obrotu z powodu dużej ilości zwracanych zakładów (gdzie bukmacher nie zbiera marży), a mimo to musiałby liczyć zakład do obrotu.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Wielkie dzięki za odpowiedź, a grać można tylko zakłady 3-drogowe, bo z 2-drogowymi byłoby za łatwo spełnić warunki i wypłacić kasę.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Witaj *****,

******, już teraz odbierz 750 PLN bonusu!
Na europejskich arenach piłkarskich od nadchodzącego tygodnia będzie się działo: rozpoczyna się faza k.o. Czy w królewskiej klasie Leverkusen zdoła rozdrażnić obrońcę tytułu Barcę? Czy Bawarczycy w misji pt. &quot;Finał na własnym stadionie&quot; zdołają utrzymać właściwy kurs? Co wydarzy się w Lidze Europejskiej?
bet-at-home.com przygotuje Cię do podjęcia decyzji - 50% Sport-Bonus! To znaczy, dokładamy połowę kwoty następnej wpłaty i tym samym dajemy Ci aż do 750 PLN.
Wpłacasz 1 500 PLN - otrzymujesz 750 PLN bonusu!
Każdy zakład: jesteś idealnie przygotowany na nadchodzące rozgrywki. Uwaga, oferta ważna tylko do 29 lutego!
W ten sposób zrealizujesz Sport Bonus:
Zaloguj się przy pomocy numeru konta gracza oraz PIN-u.
W zakładce &quot;Wpłata&quot; wybierz preferowaną metodę doładowania i zasil konto.
W zakładce &quot;Wpłata/Wypłata&quot; kliknij na opcję &quot;Realizacja bonusu&quot;.
Wpisz podany poniżej kod bonusu - gotowe!
Kod bonusu brzmi: *****
Regulamin promocji:
o Oferta trwa od 9 lutego (godz. 00:00 GMT+1) do 29 lutego 2012 (godz. 23:59 GMT+1). Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych od początku trwania promocji do momentu realizacji bonusu. W przypadku przelewu bankowego ważna jest data księgowania wpłaty.
o Kod bonusu brzmi &quot;*****&quot; i musi zostać wpisany najpóźniej do 29 lutego 2012 (godz. 23:59 GMT+1) na koncie gracza w zakładce &quot;Wpłata/Wypłata/Realizacja bonusu&quot;. Po upływie tego okresu skorzystanie z promocji nie jest już możliwe.
o Maksymalna kwota bonusu wynosi 750 PLN. Przy wpłacie powyżej 1 500 PLN do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 750 PLN.
o Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,70 w Zakładach Sportowych (kombinacyjnych lub pojedynczych) i w przeciągu 90 dni przed możliwością żądania wypłaty. Gracze, którzy otrzymali bonus przy wpłacie większej niż 1 500 PLN muszą postawić kwotę 6 750 PLN.
o Bonus może być przyznany tylko i wyłącznie w przypadku, gdy wcześniej nie nastąpiło zlecenie wypłaty.
o Bonus przyznany jest jedynie Tobie tylko i wyłącznie na zakłady sportowe. Pozostałe produkty bet-at-home.com są wyłączone z danej oferty.
o Tylko jeden Bonus przypada na jedno konto gracza należące do jednej osoby, rodziny, gospodarstwa domowego bądź jednego wspólnego komputera. W przypadku podejrzenia nadużyć będących skutkiem rejestracji wielu kont (konta fikcyjne, społeczności gier) bądź &quot;balance betting&quot;, bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do wycofania kwoty bonusu i wszelkich wygranych z niego wynikających.
o Otrzymanie bonusu jest jednoznaczne z akceptacją przez Gracza regulaminu promocji, jak również Ogólnych Warunków Handlowych bet-at-home.com, dostępnych na http://www.bet-at-home.com. bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszej zapowiedzi.

Panowie wam tez takie cos przyszlo na poczte?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Czy ta promocja obejmuje też wpłatę przez MB?
Chciałem zapytać jako gość na livechacie, ale że tak powiem są bardzo zajęci.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wygraj bilety VIP na Ligę Mistrzów!

Mamy do wygrania 2x2 bilety VIP na mecz KS Vive Kielce - Bj.-Silkeborg. Aby wziąć udział w losowaniu postaw zakład za min. 20PLN na dowolny mecz piłki ręcznej. Wyślij e-mail z tematem „VIVE” pod adres [email protected] z Twoim numerem konta gracza i numerem kuponu. Konkurs ważny do 26.09.2012 godz. 12:00.
 
K 2

klek

Użytkownik
Mozna gdzies sprawdzic obrot bonusem? Nigdzie nie moge znalezc.

Jesli ktos wplaca w euro to moze sprobowac wplacic wiecej, ja wplacilem 200e, bedac pewien, ze to pozwoli uzyskac maksymalny bonus, a tymczasem dostalem 100e, czyli ponad 400zl. Mozliwe, ze bonus w euro jest duzo wiekszy
 
Do góry Bottom