>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Media

aerts 78

aerts

Użytkownik
Uprzejmie proszę czytelników. Pomóżmy Panu Prezesowi!
Pan Prezes Partii PIS, Jarosław Kaczyński powiedział, że &quot;gdyby Polska była chociaż po części demokratyczna&quot;, to pani Kopacz i inni z Platformy Obywatelskiej dawno odeszliby z życia publicznego.
To, że Polska nie jest nawet częściowo demokratyczna jest oczywiście oczywistą oczywistością, ale pan prezes powiedział tylko co by było, gdyby Polska była prawdziwie demokratyczna. A jest to tylko jedno &quot;co by było&quot;. Oczywiste jest i drugie. Gdyby Polska była choćby częściowo demokratyczna, nie trzeba by było się przejmować wynikami wyborów i do śmierci władzę sprawowałby Jarosław Kaczyński.
Myśl prezesa zasługuje oczywiście na rozwinięcie. Uprzejmie proszę więc czytelników NaTemat o uczestnictwo w obywatelskiej akcji &quot;rozwiajanie myśli prezesa&quot; i o odpowiedź na dwa bardzo ważne pytania.
1. Co jeszcze świadczy o tym, że Polska nie jest demokratyczna?
2. Jaka byłaby Polska według Kaczyńskiego demokratyczna?
Nawet nie pytam czy pomożecie. Wiem, że my i cała Polska możemy na Was liczyć!
red.Pluszak
http://tomaszlis.natemat.pl/32899,uprzejmie-prosze-czytelnikow-pomozmy-panu-prezesowi
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Podtytuł jednego z artykułów w Uważam Rze, po okładkach zawartych chociażby w tym temacie stwierdzam że szczególnie trafny
W przekazie tygodnika Tomasza Lisa Polska jest krajem, gdzie większość księży ma dzieci, ale szerzy się wśród nich także homoseksualizm, a prawicowi talibowie nienawidzą maleństw poczętych z in vitro i prześladują mamy lesbijki
W ogóle propsy dla Łukasza Adamskiego za to co pisze.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
W najnowszym numerze tygodnika Wprost ukazał się zainspirowany jego wypowiedzią ranking &quot;Najbardziej ogłupiających programów&quot;, które wytypowali Karolina Korwin-Piotrowska, ks. Arkadiusz Nowak, Maria Czubaszek, Michał Ogórek, Krzysztof Skiba, Marcin Wolski, Jacek Żakowski, Kazimierz Kutz, Marek Piwowski oraz trzech miedoznawców.
Wyniki nie są chyba zaskakujące - za najbardziej ogłupiający program uznano Perfekcyjną Panią Domu. Oto cały ranking Wprost, z krótkim uzasadnieniem:
1. Małgorzata Rozenek - Niekwestionowana królowa naszego rankingu. W wielu kręgach postać już kultowa.
2. Kuba Wojewódzki - Choć inteligentny i błyskotliwy, robi wszystko, by jego program uwłaczał inteligencji większości rozumnych widzów. Świetnie wpisuje się w rolę wsiowego głupka. Niestety.
3. Magda Gessler - Pluje kluskami, przeklina, ubliża restauratorom, dokonuje szybkiej psychologicznej analizy właścicieli knajp. A wszystko podobno po to, by naród wreszcie nauczył się gotować.
4. Telewizje śniadaniowe - Zbiorowo. Za płynne prześlizgiwanie się od tragedii do idiotyzmów.
5. Tomasz Lis - Za przejście od dziennikarstwa poszerzającego horyzonty do zwykłego show.
http://www.pudelek.pl/artykul/43761/rozenek_i_wojewodzki_sa_najbardziej_oglupiajacy/
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Do dziś to Tomasz Lis był moim największym bohaterem w tej dziedzinie ????

Po moim rozstaniu z TVP większość tak zwanych przyjaciół odwróciła się ode mnie. Stałem się persona non grata, towarzysko osobą niemodną, niepożądaną. Została przy mnie tylko garstka ludzi&quot; – przyznaje Piotr Gembarowski, autor niesławnego wywiadu z Marianem Krzaklewskim. Teraz, po latach, wraca do telewizji.
http://film.onet.pl/wiadomosci/publikacje/wywiady/tamten-wywiad-zlamal-mi-kariere,1,5273173,wiadomosc.html

wywołałeś wilka z lasu Gembarowski come back :grin:
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Socializer zwalnia i upomina po wpadce na fanpage’u Play

Kamil Kaniewski z agencji Socializer zamieścił na facebookowym fanpage’u Play pytanie do sieci, będąc zalogowanym jako... administrator tego fanpage’a. Został dyscyplinarnie zwolniony, a inny pracownik Socializera, który skomentował to pytanie, dostał upomnienie.

Kamil Kaniewski z Socializera pytanie do sieci Play zamieścił na jej fanpage’u zarówno jako osoba prywatna, jak też jako… administrator tego fanpage’a. W efekcie użytkownicy obserwujący fanpage mogli odnieść wrażenie, że Play sam sobie zadaje pytanie. Co więcej, pytanie Kaniewskiego - to zamieszczone na jego profilu osobowym - skomentował inny pracownik Socializera, Łukasz Dębski.
Sprawa została szybko zauważona i nagłośniona przez internautów, m.in. dlatego że fanpage Play jest jednym z największych w naszym kraju - jako jedna z 5 polskich stron facebookowych ma ponad milion fanów (zobacz szczegółowe dane).



Okoliczności tej wpadki tak przedstawił Łukasz Misiukanis, prezes Socializera.
- Jest sobie moderator, który pracuje w Socializerze - nazywa się Kamil. Ma uprawnienia admina tylko w celach analitycznych (Socializer nie prowadzi komunikacji, nawet nie publikuje postów na Play). Pech chce, że on ma uprawnienia admina, więc post leci jako Play (kolejny fakap, co prawda wynikający ze zbiegu okoliczności) - opisał w oświadczeniu przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl. - U nas cały team ma uprawnienia adminów, żeby mogli reagować w sytuacjach incydentalnych (szczególnie wieczorem i podczas weekendów). Przez dwa lata nie było z tym problemów - dodał.

ednocześnie poinformował, że Kamil Kaniewski został w związku z tą sytuacją dyscyplinarnie zwolniony.
Misiukanis podkreśla, że Socializer zajmuje się dla Play jedynie optymalizacją kampanii reklamowych oraz produkcją grafik i aplikacji do różnych serwisów społecznościowych. Agencja pracuje w tym zakresie dla sieci od czerwca br.
Szef Socializera zaznacza, że jego wszyscy pracownicy mają zakaz wypowiadania się prywatnie w kanałach firm, które obsługuje agencja. Błędem Kamila Kaniewskiego w tej sytuacji było więc nie tylko omyłkowe zamieszczenie wpisu jako Play, lecz również samo zadanie pytanie fanpage’owi tej sieci. Dlatego też Łukasz Dębski, który skomentował pytanie Kaniewskiego, został upomniany.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/socializer-zwalnia-i-upomina-po-wpadce-na-fanpage-u-play
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Fragment interesującej rozmowy z Mariuszem Max Kolonko

U nas wolne media mają dopiero 20 lat, na dodatek dożyna nas pełzający czwarty rok kryzys. Co się panu w tych naszych mediach tak nie podoba?
- Jadę do Polski i oglądam cięgiem wszystkie dzienniki telewizyjne w kraju. Jest albo sama polityka, albo totalne pierdoły. Pomieszanie tematów lokalnych, nieinteresujących krajowego odbiorcę, z ważnymi tematami dotyczącymi wszystkich.

W newsowych stand-upach jakiś gówniarz z mikrofonem w ręku i miną wszechwiedzącego wieszcza mówi mi, jak mam żyć. To wszystko z podstawowymi błędami warsztatowymi, niezbalansowanymi kamerami, fatalną dykcją, błędami fonetycznymi i czytaczami z promptera, którzy mylą się w 30 proc. zapowiedzi.

Przełączam na telewizję śniadaniową i widzę relację z lodowego igloo z prowadzącą Królewną Śnieżką z nogami związanymi w supeł, której jedynym celem jest, by dobrze wypaść. Otwieram gazety i widzę &quot;publicystów&quot; skaczących sobie do gardeł o byle co. Czułem się jak Jack Nicholson w &quot;Locie nad kukułczym gniazdem&quot;.
http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/jakis-gowniarz-mowi-mi-jak-mam-zyc,1,5282153,wiadomosc.html
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie wiedziałem gdzie to napisać więc leci tutaj ,cały czas jest robienie ze społeczeństwa głupków media zajęły się po raz kolejny kibicami jednego z łódzkich klubów ,a tymczasem szanowny premier przecież załatwia ważną sprawę i kolejny raz jest mydlenie oczu czymś mniej ważnym...
włączam rano tv myślę ,czego się nowego dowiem włączam tvn24 a tam Kuźniar który zachowuje się buracko,normalnie nie wiem czy on w życiu nic nie przeżył czy już naprawdę sam się zatracił w tym co mu każą mówić a czego nie
i tak w kółko jest jakaś kontrowersja albo coś haniebnego to za czasów Tuska,wyciera się mordę kibicami
chore
ja to czekam aż w końcu wyjdą ludzie w Polsce na ulicę ,bo to jest jawne się śmianie w twarz ostatnie lata to jest nieporozumienie ,zresztą nigdy dobrze nie było
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Śmiech na widowni programu Tomasz Lis na żywo po stwierdzeniu profesory Senyszyn że SLD broni życia (rozmowa nienarodzonych dzieciach) - BEZCENNE
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
„Wprostweek” pęka. Kpiny z Lisa na okładce. Tonie razem z Donaldem Tuskiem
Jak zauważył press.pl, okładka e-wydania najnowszego numeru &quot;Wprost&quot; różni się pewnym drobiazgiem od okładki wydania drukowanego.
W kioskach &quot;Wprost&quot; przedstawia premiera Donalda Tuska zanurzonego w wodzie. Tytuł brzmi: &quot;To nie my! Platforma w opałach. Co z Tuskiem&quot;.
W wydaniu elektronicznym dodatkowo pojawił się dodatkowy drobny, acz istotny szczegół. To lisek – maskotka, dokładnie taka, z jaką premier pokazał się w lutym odbierając nagrodę Człowieka Roku 2011 &quot;Wprost&quot;, czyniąc w ten sposób aluzję do zwolnienia Tomasza Lisa ze stanowiska naczelnego &quot;Wprost&quot;. Dziś szefuje on &quot;Newsweekowi”.
Jak to rozumieć? Najwyraźniej spadkobiercy Lisa we &quot;Wprost&quot; uznali, że wraz z tonącym Tuskiem, na dno zmierza również jego medialny przyboczny. Coś w tym jest.
http://wpolityce.pl/artykuly/39066-wprostweek-peka-kpiny-z-lisa-na-okladce-tonie-razem-z-donaldem-tuskiem
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
&quot;Gazeta Polska Codziennie&quot; liderem rankingu opiniotwórczych mediów. &quot;To kompletny absurd&quot;

Prawicowy tabloid &quot;Gazeta Polska Codziennie&quot; jest dziś tak samo opiniotwórczy, jak renomowane &quot;Gazeta Wyborcza&quot; i &quot;Rzeczpospolita&quot;? Tak wynika z najnowszego rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów IMM. - Ostatnio zaczęliśmy uważać, że opiniotwórczy oznacza najbardziej cytowany, a to kompletny absurd - mówi naTemat Piotr Najsztub
natemat.pl

Jakiś tabloid goni renomowaną Wyborczą, a Super express wyprzedza Newsweek i Politykę. Jak żyć ????

Dobra uznajemy to zestawienie za absurd, bo przecież wszyscy lubią czytać o pedałach i o kolejnych sukcesach rządu ;).
 
Do góry Bottom