>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co to znaczy obronic resztki honoru?
Nie lubie okreslen &#39; mecz o honor&#39; &#39; zachowanie godnosci&#39; albo sie to ma albo nie to nie gra , kto wygra ten odzyska honor. Ale co prawda sam typuje , że na NORMALNYM boisku wreszcie a nie do piłki plażowej bedzie można miarodajniej okreslic zmiany w grze jakie poczynia pilkarze Smudy. Typuje jakies 3-0 , 3-1 dla naszych . A zmiany wyjda tylko na dobre , za Kuszczaka zdolny Szczęsny za słabego w meczu z Rumunia Kokoszke , zapewne Sadlok. Zobaczymy...
 
D 0

damian921013

Użytkownik
A co myślicie o meczu Niemcy-WKS?? Sądzę że WKS mają duże szansę, ostatnio drużyny z Afryki zrobili duże postępy, a Niemcy nie grają ostatnio jakiegoś widowiskowego footballu. Są niezłe kursy ale ciężko wskazać zwycięzcę. Co sądzicie o tym spotkaniu?
 
T 0

tomassonn

Użytkownik
Moim zdamiem faworytem są Niemcy, mimo tego że WKS prezenuje dobry poziom. Niemcy będą chcieli wygrać za Enkego, słyszałem że jego koszulka będzie rozłożona na jednym z krzesełek ławki rezerwowych, co miałoby świadczyć o ym, że on ciągle z reprezentacją jest, ale już tylko duchem... Dobry kurs na Niemców, którzy powinni zwyciężyć.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Holandia - Paragwaj
Typ : 1
Kurs : 1,65

Obie reprezentacje rozegrają swoje drugie spotkania w ciągu ostatnich 4 dni.Holandia bezbramkowo zremisowała z Włochami a Paragwaj niespodziewanie przegrał z ekipą Kataru.Nie będę się tutaj rozpisywał co do tego meczu bo dla mnie faworyt jest jeden i szkoda szukać tutaj stu argumentów co do wygranej Holandii ale myślę że podam jeden ale za to dużo dający do myślenie.Otóż Holandia to nie Polska a więc po dwóch nie wygranych meczach czas na zwycięstwo i czas na bramki bo ostatnia bramkę to Holandia strzeliła Szkocjii w ostatnim meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata który odbył się 9 września.Potem był remis 0-0 z Australią i 0-0 z Włochami.Paragwaj natomiast po dobrych kliku meczach w eliminacjach dostał zadychy.Z awansem nie było problemu bowiem i zaliczka punktowa była spora ale końcówka eliminacji i porażka z Kolumbia Chile i towarzyska z Katarem nie napawa optymizmem przed jutrzejszym spotkaniem w Holandii.
Polska - Kanada
Typ : 1
Kurs : 1,60

Kolejne towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski.Chciało by się powiedzieć że coraz słabszych przeciwników szukają dla naszej reprezentacji aby tylko wygrać i aby wreszcie strzelić chociaż bramkę.Kanada to nie jest jakaś światowa potęga no chyba że w hokeja i myślę że powinniśmy jutro wygrać to spotkanie i przerwać tą fatalna jesienna passe.Ostatni mecz wygraliśmy 12 sierpnia z Grecją.Zaledwie drugi mecz Franka ale już rzec można że o dużym znaczeniu bo jeśli jutro nie wygra to będą wieszać na nim psy że dużo mówi a reprezentacja jak grała tak gra dalej

✅✅✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kanada w meczu z Macedonią była tłem dla gospodarzy przez pierwsze 45 minut, w których Pandev i spółka stworzyli mnóstwo sytuacji, ale byli wybitnie nieskuteczni. W drugiej połowie co ciekawe Kanada nie wykorzystała dwóch rzutów karnych! A Macedonia dwa wykorzystała ;) Równie dobrze mogło być 3:2 gdyby Kanadyjczycy byli skuteczniejsi w tym elemencie gry. Nie mniej jednak czysto piłkarsko, z gry i kreowanych sytuacji byli o wiele słabsi.

Myślę, że dzisiaj Polacy powinni dyktować warunki gry i odnieść długo wyczekiwane zwycięstwo, ale wcale nie musi ono być efektowne. Kurs 1,60 jest jeszcze do zaakceptowania, jeśli spadnie niżej to raczej nie ma sensu obstawiać.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Czemu nikt nie mówi o Hiszpani ? Bo wydaje mi się że kurs na nich dość atrakcyjny a rywal mało wymagający (nie wiem czy tam jakieś braki kadrowe są czy nie). Na dubelka z Polską chyba nieźle by to wyglądało. Mam jeszcze na oku mecz Niemców z WKS ale tutaj jeszcze myśle...
 
golden 0

golden

Użytkownik
Co sądzicie o wyjazdowym meczu Bułgarów z Maltą? Kurs do przerwy na Bułgarię bardzo ciekawy lub 2/2... Wie ktoś w jakim składzie zagrają? Chociaż z drugiej strony jak tak patrzę na ich ostatni wyjazd na Cypr w el.MŚ to mam mieszane myśli, z tym, że Cypr to jednak zdecydowanie bardziej poukładana ekipa od Malty =)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Singapur - Oman ----&gt; 1 @@ 4,40 Bwin ⛔ 0 : 0
Bardzo dziwi mnie wysoka linia kursu na gospodarzy Singapur , Przecież dysponują dużo lepszym składem niż Oman który jest na dużo niższym poziomie sportowym. Typuję Zwycięstwo Singapuru liga ma przerwę więc powinni wygrać.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chiny - Jordan ---&gt; 1 @@ 1,55 Bwin ⛔
Dzisiaj do Chin przyjedzie kadra Jordanii , Najlepsi piłkarze z kraju rozegrają mecz towarzyski z narodowością Jordanii w której raczej piłka nożna nie jest sportem wiodącym. Niestety składy jest bardzo ciężko znaleźć ale itak typuje zwycięstwo Chin bo to zdecydowanie lepszy kraj piłkarsko.
WYGRYWAJĄC 2;0 i nagle dać sobie strzelić 2 bramki na 2:2 pachnie... trochę układami ale cóż.
Angola - Estonia ----&gt; 1 @@ 1,65 Bwin ⛔
Wielka promocja bukmachera , Estonia słabiutka w większości piłkarze amatorzy, Angola zespół przygotowujący się do Puchar Narodów Afryki który odbędzie się 10 stycznia na pewno chcą sobie dodać trochę energii i postrzelać kilka bramek takiej kadrze jak Estonia. Typuje zdecydowane zwycięstwo Angoli.

Edit Niestety jak już jeden dobry typer z forum powiedział lepiej odpuszczać spotkania towarzyskie szerokim łukiem i od dzisiaj będę tak robił
 
hasiak 21

hasiak

Użytkownik
Chiny - Jordan ---&gt; 1 @@ 1,55 Bwin ⛔

Dzisiaj do Chin przyjedzie kadra Jordanii , Najlepsi piłkarze z kraju rozegrają mecz towarzyski z narodowością Jordanii w której raczej piłka nożna nie jest sportem wiodącym. Niestety składy jest bardzo ciężko znaleźć ale itak typuje zwycięstwo Chin bo to zdecydowanie lepszy kraj piłkarsko.

WYGRYWAJĄC 2;0 i nagle dać sobie strzelić 2 bramki na 2:2 pachnie... trochę układami ale cóż.

Angola - Estonia ----&gt; 1 @@ 1,65 Bwin

Wielka promocja bukmachera , Estonia słabiutka w większości piłkarze amatorzy, Angola zespół przygotowujący się do Puchar Narodów Afryki który odbędzie się 10 stycznia na pewno chcą sobie dodać trochę energii i postrzelać kilka bramek takiej kadrze jak Estonia. Typuje zdecydowane zwycięstwo Angoli.


tak jak mówiłeś wiele osób skorzystało widząc to co piszesz i buki dostały wielką promocje ????
 
A 0

artur18100

Użytkownik
Puchar Króla : Polska,Dania,Singapur,Tajlandia
17 stycznia 2010
16:30 (10:30) Polska - Dania
19:00 (13:00) Tajlandia - Singapur
20 stycznia 2010
16:30 (10:30) Singapur - Dania
19:00 (13:00) Tajlandia - Polska
23 stycznia 2010
16:30 (10:30) Polska - Singapur
19:00 (13:00) Tajlandia - Dania

Oto terminy spotkań o Puchar Krula ????
Jak obstawiacie wyniki , kto moze wygrać , Na kogo warto obstawiać ????
Wypisujcie swoje opinie na ten temat ????
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Polska(-1.5) - Tajlandia
Typ: Polska
Kurs: 3.30
Buk: Betgun
Analiza:

Dziś o 12:30 odbędzie się spotkanie 2 kolejki towarzyskiego turnieju o Puchar Króla Tajlandii. Nasi rodacy w pierwszym meczu z Danią nie zachwycili, ulegając 3:1, lecz trzeba przyznać, że w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 1:1, od strzelenia bramki przez Peszkę biało-czerwoni grali lepiej od Duńczyków. Ich dzisiejsi przeciwnicy - gospodarze turnieju - Tajowie w pierwszym pojedynku pokonali Singapur 1:0. Niewiele wiem na temat tych obu drużyn, ale patrząc na obecny wynik meczu Singapuru z Danią, to dwie azjatyckie drużyny wydają się być zupełnymi outsider&#39;ami turnieju. Dania na przerwę zeszła, prowadząc z Singapurem 3:0. A oto skład Polaków przeciwko gospodarzom:

Sebastian Przyrowski
Łukasz Mierzejewski Kamil Glik Tomasz Jodłowiec Maciej Sadlok
Maciej Rybus Patryk Małecki Maciej Iwański Tomasz Bandrowski
Sławomir Peszko Robert Lewandowski

Sądzę, że po niezłej grze Polacy ograją Tajów, a ich wyjazd do Azji, nie będzie tylko wyjazdem na wakacje...

Wynik: 3:1 ✅✅✅
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm ... Turniej w Tajlandii dobiega końca. Myślę, że Polacy po dobrym meczu z gospodarzem, znów pokażą niezłą grę. Przede wszystkim powinniśmy zobaczyć bramki. Polska mimo absencji za czerwoną kartkę Peszki powinna sobie poradzić, a raczej rozbić Singapur. Drużyna ta gra na bardzo słabym poziomie. Z Duńczykami przegrali po mizernej grze 5-1. Sądzę, iż w tym meczu nastrzelamy trochę bramek. Oby było ich więcej niż w meczu z Tajlandią.
Warto zagrać:
Polska-Singapur 1 1.25 Expekt
Polska (-1) - Singapur 1 1,55 Betsafe
Polska (-2) - Singapur 1 2.65 Betsafe
 
strazak 0

strazak

Użytkownik
Kolejna porcja meczy towarzyskich do wyboru:
Środa 03.03.2010r:
14:30 Armenia - Białoruś
14:30 Macedonia - Czarnogóra
15:30 WKS - Korea Południowa
16:00 Grecja - Senegal
17:00 Angola - Łotwa
17:00 Cypr - Islandia
17:00 Słowacja - Norwegia
17:30 Bośnia Hercegowina - Ghana
18:00 Gruzja - Estonia
18:30 Mołdawia - Kazachstan
19:00 Malta - Finlandia
19:00 Turcja - Honduras
19:15 Algieria - Serbia
19:30 RPA - Namibia
19:30 Węgry - Rosja
19:45 Rumunia - Izrael
20:00 Luksemburg - Azerbejdżan
20:15 Szwajcaria - Urugwaj
20:30 Austria - Dania
20:30 Polska - Bułgaria
20:45 Albania - Irlandia Północna
20:45 Belgia - Chorwacja
20:45 Holandia - USA
20:45 Niemcy - Argentyna
20:45 Portugalia - Chiny
20:45 Słowenia - Katar
20:45 Walia - Szwecja
20:45 Włochy - Kamerun
21:00 Anglia - Egipt
21:00 Francja - Hiszpania
21:00 Szkocja - Czechy
23:00 Wenezuela - Panama

Zachęcam do dyskusji i podawania swoich typów
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Niemcy zmierza sie z druzyna Diego Maradony. Argentyna ma potencja, maja swietnych zawodnikow, mlodziez ktora moze osiagnac sukces ale....Diego nie nadaje sie moim zdanie na trenera reprezentacji. Pod jego wodza Argentyna nie zagrala dobre meczu, awansowala szczesliwie na mundial, dostala baty od odwiecznych rywali Brazylii. Nie potrafi ten czlowiek ustawic zespol tak by gwiazdy Messi, Aguero blyszczaly. Traca duzo bramek i raczej nie beda sie liczyli w walce o Mistrzostwo Swiata a szkoda bo maja naprawde dobra pake. Co do Niemcow maja zgrany , poukladany team. Choc do trenera rowniez mozna sie przyczepic ale z pewnoscia to Niemcy na ta chwile graja lepsza pilke od Argentynczykow. Mlodzi glodni sukcesu tacy zawodnicy jak Kross, Muller beda chcieli dobrze sie pokazac przed MS. Grajac u siebie beda zmotywowani zeby przed tak wielkim turniejem wygrac mecz bo to na pewno wplynie poztywnie na ich morale. Tak wiec wydaje mi sie, ze Niemcy ograja Argentynczykow dlatego kurs 2,50 zagram. Nastpenym meczem - hitem jest spotkanie Francji z Hiszpania. Espania bedzie grozna na MS, maja zgrany mocny zespol ktory potrafi wygrac z kazdym. Co moge powiedziec o Francji ? Od momentu kiedy zakonczyl kariere Zidan ten zespol nie prezentuje takie formy jak na MS 1998 czy 4 lata pozniej gdy zdobywal ME. Szczesliwy awans na mundial, ta slynna reka Henrego i to tyle. Warto zagrac x2 bo nie wydaje mi sie, ze Hiszpanie przegraja z tak slabo grajaca Francja w tej chwili. No i mecz &quot;Naszych&quot; Nie wiem czemu faworytem wedlug bukmacherow jest reprezentacja Polski. Polaczki nie graja nic kompletnie, nie dala na razie nic zmiana trenera choc Smuda sie stara i robi to co moze ale jest jeszcze za wczesnie na dobra gre i wyniki. Oprocz tego zagramy na stadionie Polonii Warszawa, ogladalem mecz czarnych koszul z Lechem i boisku tam nie nadaje sie do grania meczow miedzynarodowych a jednak organizator wybral to miejsce. Warto sprobowac zagrac under 2,5 gola lub zwyciestwo jedno bramkowe Bulgarow. Oni maja lepszych zawodnikow choc nie wiem czy Berbatow zagra w tym meczu. Nie czytalem zadnego info na ten temat. Nie oszukujmy sie goscie maja lepsza druzyne jak na ta chwile od naszej. To by bylo na tyle....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom