>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Typ na Bośnie jak najbardziej popieram.Co prawda nie wiem jak wygląda gra Omanu ale Bośnia ostatnimi czasy radzi sobie naprawdę dobrze i uważam ,że kurs jest wart gry.Natomiast w oczy rzucił mi się inny zakład który znalazłem w Tobet mianowicie Hiszpania powyżej jednego gola po kursie 1.72.Hiszpanie co prawda nie grają jakoś wybitnie ofensywnie ale ze słabym Azerbejdżanem spokojnie powinni dwie bramki ustrzelić:]W końcu nawet Polska kiedyś strzeliła osiem:jezora:
Powyżej 1 gola kurs 1.72? To chyba jakaś pomyłka bukmachera bo ja obstawiam tam wynik przynajmniej 3, 4-0 i pewnie wiele osób sie ze mną zgodzi.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Typ na Bośnie jak najbardziej popieram.Co prawda nie wiem jak wygląda gra Omanu ale Bośnia ostatnimi czasy radzi sobie naprawdę dobrze i uważam ,że kurs jest wart gry.
Tylko, ze ta sama Bosnia zremisowala pare dni temu 0:0 z Uzbekistanem. Ciekaw jestem jakims skladem graja, ale bardzo watpie zeby byli tam zawodnicy pokroju Dzeko. Z takimi druzynami to raczej sprawdzaja dublerow.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Irak - Polska (Handicap 1:0) ✅
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Jutro o 17.15 polskiego czasu reprezentacja Polski po kompletnie nieudanym meczu z Republiką Południowej Afryki mierzyć się będzie z Mistrzem Azji - Irakiem i trudno jest oczekiwać, by w tym pojedynku jej gra nagle miała ulec znacznej poprawie. Zapowiada się kolejny słaby występ Biało-czerwonych, dla których zgrupowanie w RPA będzie niemiłym wspomnieniem.
Reprezentacja Iraku, mimo tytułu aktualnego Mistrza Azji, w kwalifikacjach do przyszłorocznego Mundialu zwiodła na całej linii, odpadając już w pierwszej fazie kwalifikacji. Jedyną okazją dla kibiców na podziwianie swojej kadry w spotkaniach o stawkę będzie zbliżający się Puchar Konfederacji (rozgrywany na terenie gospodarza kolejnych Mistrzostw Świata właśnie), na którym w gronie najsilniejszych reprezentacji na Świecie Irakijczycy zechcą pokazać się z jak najlepszej strony. Towarzyska konfrontacja z Polakami da im choć w małym stopniu odpowiedź na pytanie, czy mają w tym turnieju &quot;czego szukać&quot;.
Biało-czerwoni dotychczas mierzyli się z Irakiem 4-krotnie, 2 razy wygrywając (mecze u siebie), raz przegrywając i raz remisując.
Podczas gdy Mistrz Azji wyjdzie najprawdopodobniej w najsilniejszym składzie, Leo Beenhakker do dyspozycji ma wielu debiutantów, którym ponownie da szansę na zaprezentowanie swoich &quot;umiejętności&quot;. Uważam, że podopieczni Holendra znów zawiodą, a remis - moim zdaniem - to w obecnej chwili maksimum ich możliwości, zwłaszcza, że klimat Irakijczykom - w przeciwieństwo do naszych piłkarzy - nie powinien stanowić żadnego problemu.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Powyżej 1 gola kurs 1.72? To chyba jakaś pomyłka bukmachera bo ja obstawiam tam wynik przynajmniej 3, 4-0 i pewnie wiele osób sie ze mną zgodzi.
też byłem zaskoczony bo myślałem właśnie o wyniku 3-4 do zera ale już zakład zniknął:]teraz jest ponad 2,5 gola po 1.90 co też jest warte zagrania:]
 
diego71 0

diego71

Użytkownik

Polska vs Irak
under 2,5

Już jutro reprezentacja Polski rozegra drugie spotkanie podczas zgrupowania w RPA, naszym kolejnym rywalem będzie najlepsza drużyna Azji reprezentacja Iraku.

Polacy w meczu z RPA zagrali katastrofalnie, całą grę podopiecznych Leo Beenhakkera można skwitować w dwóch słowach Strata i Błąd. Sztab szkoleniowy tak słabą postawę tłumaczy oczywiście zmęczeniem sezonem, tym że rywal jest w lepszej formie, bo przygotowuje się do Pucharu Konfederacji i tak można wymieniać w nieskończoność. Beenhakker po raz kolejny nie wyciąga żadnych wniosków z poprzednich spotkań, ciągle gramy z jednym wysuniętym napastnikiem i bez znaczenia czy gramy z amatorami z San Marino czy też Portugalią, taktyka jest ta sama. Kolejnym przykładem wielkiej nieporadności Biało- czerwonych była żółta kartka dla Jacka Krzynówka, który otrzymał żółty kartonik tylko za to, że nie miał komu wyrzucić piłki z autu. Kolejnym pytaniem jakie możemy sobie zadać to po co w takim terminie rozgrywać spotkania na drugim krańcu świata? skoro można było zaplanować spotkania towarzyskie w naszym kraju Kolejny fakt to taki, iż większość zawodników która jest aktualnie w kadrze nie pojawi się w jesiennych meczach eliminacji, ponieważ aż dziesięciu ważnych zawodników nie pojechało do RPA. Powód? Jest ich cala masa, Boruc wybrał wesele siostry, Jelen, Boguski czy Brożek oficjalnie są kontuzjowani. Również wracający do wielkiej formy Błaszczykowski wolał wybrać wakacje.

Piłkarska reprezentacja Iraku, nazywana “Lwami Mezopotamii” to aktualny mistrz Azji (2007) i uczestnik mundialu w 1986 roku. Eliminacje zupełnie im jednak nie wyszły, w grupie Irańczycy zajęli dopiero trzecią pozycję wyprzedzając tylko Chiny, ale będąc za plecami Kataru i Australii. Piłkarze Iraku łatwego życia nie mają, jeszcze za rządów Saddama Husajna, syn dyktatora, Uday Husajn &quot;motywował” piłkarzy do lepszej gry groźbą... ucinania nóg, a po porażkach chłostał kablami elektrycznymi albo &quot;kąpielą” w ściekach... To był &quot;mroczny” czas irackiego futbolu. Teraz sytuacja w Iraku nieco się ustabilizowała, ale i tak piłkarze mecze muszą rozgrywać w innych krajach m.in. w Jordanii, Syrii, Katarze czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Większość zawodników reprezentacji Iranu na co dzień grywa w Katarskich klubach, jedynymi zawodnikami grającymi na Starym Kontynencie są kapitan reprezentacji Nashat Akram piłkarz Holenderskiego Twente i Taher Zeebari gracz Cyprysjskiego AS Anórthossis Ammochóstou.

Biało- czerwoni czterokrotnie mieli przyjemność zagrać z reprezentacją Iraku. Pierwsze spotkanie miało miejsce w Szczecinie 22 lipca 1970 roku, kiedy podopieczni Ryszarda Koncewicza wygrali 2-0.Kolejne dwa spotkania miały miejsce w 1980 roku gdzie, Biało- czerwoni najpierw zremisowali 1-1, a w kolejnym przegrali 1-0.Ostatnie spotkanie również odbyło się w 1980 roku tyle że w Warszawie, wygrane przez naszych Orłów 3-0.
Ostatnie spotkania z drużynami z Azji kończyły się porażkami. Być może w jutrzejszym spotkaniu uda się przełamać azjatycki kompleks? Odpowiedź poznamy już jutro, początek spotkania w Kapsztadzie o godz. 17:15.


Leo nie ma ostatnio powodów do zadowolenia, zobaczymy czy po jutrzejszym spotkaniu będzie podobnie?​
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zapowiada się środa handicapów. Zaproponowałem dwa handi w eliminacjach europejskich proponuję równiez w towarzyskim spotkaniu Hiszpanii z Azerami. Mistrzowie Europy za kilka dni rozpoczynają Puchar Konfederacji i dlatego na pewno nie myślą o wakacjach. W tym upatruję szansy na to, że w meczu z Azerbejdżanem zagrają na poważnie. Jeżeli tak się stanie, o handicap -1 na podopiecznych Del Bosque jestem spokojny. Azerbejdżan na pewno nie będzie równorzędnym rywalem dla Torresa i spółki. Po porażce z Walią są obok Malty jedyną ekipa w Europie, która nie strzeliła jeszcze w eliminacjach bramki. To najlepiej oddaje &quot;siłę&quot; Azerbejdżanu. Kurs 1.44 w Bet365 warty gry.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Irak - Polska
Typ:1X
Kurs:1,95
Bukmacher:Bet-at-home
Analiza:
Dziś drugi mecz reprezentacji Polski z dnia na dzień. Z RPA zagrali fatalnie i niesądze by nastąpił jakiś zwrot sytuacji.Irak szykuje sie na Puchar Konfederacji i z pewnością trenowali dłuzej od Polaków,napewno sa lepiej zgrani ze sobą.
Dziwie sie dlaczego dla bukmacherów faworytem jest drużyna naszej reprezentacji.
Ja osobiście pamiętam Irak jako dobrze grajacą w ofensywie jak i w defensywie i to oni dla mnie są faworytem tego spotkania.
W reprezentacji Polski od pierwszej minuty na murawie pojawią się: Sebastian Przyrowski, Piotr Polczak, Bartosz Bosacki, Michał Żewłakow, Jacek Krzynówek, Sławomir Peszko, Dariusz Dudka, Rafał Murawski, Łukasz Trałka, Jakub Wilk, Robert Lewandowski.
Bedzie to piąte spotkanie z reprezentacją Iraku.
Dwa zwyciestwa po stronie Polaków, jeden remis i jedno zwyciestwo Iraku.
W sercu chciał bym by wygrała Polska ,jednak patrząc na obie ekipy pewnym typem wydaje się stawiac na Irak z dodatkowym handicapem.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zapowiada się środa handicapów. Zaproponowałem dwa handi w eliminacjach europejskich proponuję równiez w towarzyskim spotkaniu Hiszpanii z Azerami. Mistrzowie Europy za kilka dni rozpoczynają Puchar Konfederacji i dlatego na pewno nie myślą o wakacjach. W tym upatruję szansy na to, że w meczu z Azerbejdżanem zagrają na poważnie. Jeżeli tak się stanie, o handicap -1 na podopiecznych Del Bosque jestem spokojny. Azerbejdżan na pewno nie będzie równorzędnym rywalem dla Torresa i spółki. Po porażce z Walią są obok Malty jedyną ekipa w Europie, która nie strzeliła jeszcze w eliminacjach bramki. To najlepiej oddaje &quot;siłę&quot; Azerbejdżanu. Kurs 1.44 w Bet365 warty gry.
Hiszpanie tak jak liczyłem zagrali na poważnie o czym świadczy wynik 6-0. Bardzo żałuję, że jednak zrezygnowałem z tego typu. Oby Serbia i Ukraina jutro zagrały przynajmniej w 50% tak jak dziś Hiszpania to jestem o swój kupon spokojny.. :spokodfhgfh:

Bośnia o której wcześniej wspominałem równiez wygrała. Po cięzkim boju pokonali 2-1 Oman, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Dzeko, w którego występ, kilka postów wyżej jeden z kolegów bardzo wątpił.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
12 sierpnia obok kilku spotkań eliminacyjnych do MŚ, które opisane zostały w innym temacie zostanie rozegranych sporo towarzyskich meczów międzynarodowych.

Najciekawiej zapowiadają się pojedynki Holandii z Anglią i Rosji z Argentyną. Nas jednak przede wszystkim interesować będzie jak reprezentacja Polski poradzi sobie z Mistrzem Europy z 2004 roku reprezentacją Grecji.

Pary i kursy proponowane przez Bet-at-Home:



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
other 60

other

Użytkownik
Luksemburg - Litwa
Typ: 1pol - 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: betclick
W środowy wieczór 12 sierpnia 2009 roku w ramach spotkań towarzyskich zmierzą się 119 w rankingu FIFA Luksemburg oraz 59 Litwa. 60 miejsc różnicy pomiędzy tymi zespołami to jeden z argumentów, którymi kieruje się podając ten typ. Innym plusem działającym na korzyść mego wyboru jest wynik ostatniego meczu tych drużyn 23.11.2006r. Wówczas na stadionie w Luksemburgu padł remis 1-1, lecz do przerwy prowadzili goście z Litwy. Dodając jeszcze do tego, że Litwini to walczacy, na pewno sobie tego meczu nie odpuszczą , to nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić do skorzystania z typu.
✅✅
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Kadra Brazylii na mecz z Estonią:
Bramkarze:
Julio Cesar (Inter Mediolan), Gomes (Tottenham Hotspur).
Obrońcy: Andre Santos (Fenerbahce), Daniel Alves (Barcelona), Maicon (Inter Mediolan), Marcelo (Real Madryt), Lucio (Inter Mediolan), Luisao (Benfica), Miranda (Sao Paulo), Juan (AS Roma).
Pomocnicy: Elano (Manchester City), Felipe Melo (Juventus), Gilberto Silva (Panathinaikos), Josue (VfL Wolfsburg), Ramires (Benfica), Julio Baptista (AS Roma), Kaka (Real Madryt), Kleberson (Flamengo).
Napastnicy: Luis Fabiano (Sevilla), Nilmar (w trakcie przenosin do Villarreal z Internacional), Robinho (Manchester City), Diego Tardelli (Atletico Mineiro).
wiec mozna grac nawet z handi
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Macedonia - Hiszpania # Typ @ Over 2.5, kurs 1.909 w Pinnacle ✅
Hiszpania pokonała Macedonię 3:2 (0:2)
Dzisiejszy mecz to bardzo ważne spotkanie dla ekipy gospodarzy. Macedonia w dniu dzisiejszym świętuje obchody stu lecia swojego futbolu. Na uświetnienie tego dnia, działacze macedońskiego futbolu postanowili zaprosić aktualnych mistrzów Europy - Hiszpanów - Ci z kolei nie mogli odmówić. Piłkarze zawitają do stolicy państwa położonego na Półwyspie Bałkańskim - Skopje, na nowy stadion narodowy im. Filipa II Macedońskiego (ojca twórcy imperium Macedońskiego - Aleksandra Wielkiego).
To ma być prawdziwe święto futbolu w Macedonii - 40 tysięcy widzów na stadionie, a w centrum miasta &quot;piłkarskie miasteczko&quot; z ogromnym telebimem, na którym będzie można obejrzeć mecz. Mimo, iż to spotkanie towarzyskie trener Hiszpanów, zdecydował się powołać sprawdzonych piłkarzy na czele z Casillasem, Fabregasem, Villa czy Torresem. Jestem przekonany, że Hiszpanie dzisiaj prezentów rozdawać nie będą i zagrają z pełnym zaangażowaniem, bo jak zapowiadają chcą wygrać dla zmarłego przed kilkoma dniami kapitana Espanyolu Barcelona - Daniego Jarque. Vincente del Bosque nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług kontuzjowanych - Iniesty, Senny oraz Sergio Ramosa. Spotkanie ma sporo podtekstów. Z drugiej strony Macedonia &quot;pożegna&quot; legendę tamtejszej piłki Artima Sakiri&#39;ego (73 spotkania w kadrze, 15 bramek - sam Sakiri dzisiaj najprawdopodobniej nie zagra, jedynie rozpocznie mecz podaniem z środka boiska) - znanego bardziej, jako człowiek, który pogrążył Davida Seamana (angielskiego golkipera - polecam, zobaczyć filmik na dole opisu). Trener gospodarzy Srecko Katanec nie zamierza oszczędzać swoich zawodników i powołał najsilniejszy skład na czele z największą gwiazdą macedońskiego futbolu - Goranem Pandev&#39;em. Na konferencji prasowej gwiazdor rzymskiego Lazio oraz jego koledzy - Mirsad Jonuz i Goce Sedloski, bez ogródek mówili, że nie obawiają się utytułowanych Hiszpanów - wręcz przeciwnie, możliwość zmierzeni się z tak wspaniałymi rywalami wyzwala w nich dodatkową motywację. Tak naprawdę, wydawać by się mogło, że gospodarze będą chcieli sprawić swoim fanom niespodziankę i wywalczyć korzystny rezultat w starciu z Mistrzami Europy. Te sielankę jednak zburzyły zajścia na wczorajszych zajęciach treningowych - Goran Popov &quot;starł się&quot; z kapitanem reprezentacji - Goce Sedloskim, któremu sekundował Ilco Naumoski. Bójka wprowadziła w szeregi kadry złą, nerwową atmosferę , która z pewnością źle wpłynie na komunikacje w kadrze (całe zajście można zobaczyć, na dole analizy).
Wydaję mi się, że mecz będzie obfitował w bramki. Licznie zgromadzeni kibice, na pewno będą chcieli zobaczyć sporą liczbę bramek - a podejrzewam, że piłkarze im tego dostarczą, wszak to mecz towarzyski - jednak każda z drużyn ma sobie coś do udowodnienia. HIszpanie są na tyle klasową drużyną, że conajmniej dwie bramki rozbitym Macedończykom powinni wpakować - wszak duet napastników Villa &amp; Torres - mówi wszystko. Z drugiej strony bożyszcz macedońskich kibiców - Goran Pandev jest w stanie pokonać Ikera Casillasa. Jak to często bywa w spotkaniach &quot;jubileuszowych&quot; (100 lecie Macedońskiej piłki) często pada sporo bramek - dzisiaj sądzę, że będzie podobnie.
Reprezentacja Hiszpani :
Bramkarze : Jose Reina, Iker Casillas, Diego Lopez Rodriquez
Obrońcy : Joan Capdevilla, Carlos Puyol, Carlos Marchena, Raul Albiol, Gerrard Pique, Ignacio Erraso, Alvaro Arbeloa
Pomocnicy : David Silva, Xavi, Cesc Fabregas, Xabi Alonso, Albert Riera, Sergio Busquets, Santi Cazorla, Manuel Mata
Napastnicy : David Villa, Daniel Guiza, Fernando Torres
Reprezentacja Macedonii :
Bramkarze : Jane Nikoloski, Tome Pacovski
Obrońcy : Goce Sedloski, Igor Mitreski, Vlade Lazarevski, Goran Popov, Nikolce Noveski, Daniel Mojsov
Pomocnicy : Velice Sumolikoski, Vlatko Grozdanoski, Darko Tasevski, Filip Despotovski, Slavco Georgevski
Napastnicy : Goran Pandev, Ilco Naumoski, Aco Stojkov, Filip Ivanovski, Agim Ibraimi
Bramka Artima Sakiri w meczu Macedonia - Anglia 2:2 -&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=XYN0fBYR0Qw
Bójka na treningu kadry Macedonii : -&gt;
http://www.youtube.com/watch?v=yvPdKWc22P0&amp;eurl=http%3A%2F%2Fmacedonianfootball.com%2F200908111473%2FNews%2FScandal-after-scandal-before-the-big-celebration.html&amp;feature=player_embedded
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Polska - Grecja 1 2,30

Mam jakieś takie dziwne odczucie że ten mecz się nam ułoży, mimo iż to spotkanie towarzyskie. Dlaczego? Powołani zawodnicy:
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow)
Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Marcin Komorowski (Legia Warszawa).
Pomocnicy: Dariusz Dudka (Auxerre), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Grzegorz Krychowiak (Girondins de Bordeaux), Jacek Krzynówek (Hannover), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Jakub Wilk (Lech Poznań).
Napastnicy: Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (Southampton FC), Paweł Brożek (Wisła Kraków).

Leo dobrze wie co robi - przenosi rywalizację bramkarzy z klubu do reprezentacji, Boruc jest na chwile obecną lepszy od Załuski ale ostatnie miesiące miał słabe, Załuska z pewnością zmotywuje go do ciężkiej pracy więc obsada bramki wygląda ok. Jeśli chodzi o obrońców - Wasilewski jest w formie, gra i strzela, do tego pewny Żewłakow i młodzi ale zdolni Rzeźniczak i Jodłowiec - bardzo fajnie wygląda to zestawienie, być może w obronie zagra Dudka. Pomocnicy: Błaszczykowski w końcu uśmiechnięty, przepracował cały okres przygotowawczy, jest zdrowy, Krzynówek ma pewne miejsce w składzie klubu a on dobrze spisuje się zazwyczaj jak jest w rytmie meczowym, do tego nadzieja Obraniak, będący w formie Wilk, Łobodziński też ostatnio zagrał dobry mecz, do tego Murawski, mam nadzieje że Roger przesiedzi mecz na ławie bo obecnie nic kompletnie nie pokazuje. Napad też się prezentuje dobrze - Smolarek podobnie jak Błaszczykowski uśmiechnięty, wie że od tego meczu może zależeć do jakiego klubu trafi bo jest wolnym zawodnikiem, Sagan twierdzi że każdy mecz w III lidze to wojna a on zawsze był walczakiem, taki zawodnik na pewno się przyda, Lewandowski w formie i Brożek, który czeka na gola ligowego może doczeka się w reprezentacji. Znowu pojawia się pytanie dlaczego nie ma Wichniarka, ale cóż cieszmy się z tego co jest, bo w mojej opinii wygląda to na prawdę dobrze.

Z Grekami gra nam się dobrze, do tego gramy na bardzo ładnym Stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka, myślę że będzie komplet albo prawie komplet nie wiem, nie sprawdzałem ile biletów poszło ale 18-20 tysięcy naszych powinno być. Ten mecz to również sprawdzian dla kibiców, czy wciąż wierzą w reprezentację i Leo. Musimy ten mecz wygrać by nie by poprawić sobie nastrój, ale by nie stworzyć kolejnych problemów przed wrześniowymi meczami eliminacji Mistrzostw Świata, bo jeśli tego meczu nie wygramy nędzni dziennikarzyny znowu zaczną zadawać bzdurne pytania czy Leo dalej powinien być trenerem, czy mamy szanse z taką grą na Mundial, bla bla bla... zawodnicy są świadomi stawki meczu i na pewno nie potraktują tego meczu jako zwykłego sparingu.
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - Anglia
Typ: X
Kurs: 3.20
Unibet

Komplet punktów po siedmiu meczach eliminacyjnych mistrzostw świata 2010 - tak imponujący bilans mają zespoły Holandii i Anglii, które zmierzą się dziś towarzysko na ArenA w Amsterdamie. I chociaż nie będzie to pojedynek o punkty to zawodnicy na pewno włożą w to spotkanie wiele wysiłku, co gwarantuje wysoki poziom i wiele emocji dla koneserów europejskiego futbolu.

Będzie to już 18. oficjalny mecz obu reprezentacji i bilans dotychczasowych spotkań jest niemal remisowy. Anglia zanotowała 5 zwycięstw, Oranje 4 wygrane, a 8 razy strony podzieliły się punktami. I właśnie ta ostatnia statystyka była dla mnie kluczowa przy typowaniu wyniku. 8 remisów na 17 rozegranych meczy - chyba sporo to mówi o wyrównanym potencjale obu reprezentacji jak i zaciętości tych potyczek, w które niejako od pierwszego gwizdka wpisany jest wynik nierostrzygnięty. Takim też rezultatem zakończyły się trzy ostatnie pojedynki. Ostatni miał miejsce w 2006 roku w Amsterdamie, kiedy to padł wynik 1:1, po bramkach Rafaela van der Vaarta i Wayne&#39;a Rooneya. Nie trzeba być Nostradamusem żeby wiedzieć że również w dzisiejszym meczu jest to najbardziej prawdopodobny rezultat.

Kilka słów o ostatnich dokonaniach. W tym roku obydwie drużyny rozegrały po pięć spotkań. Holendrzy najpierw zremisowali w towarzyskiej potyczce z Tunezją (1:1), by potem ograć Szkocję (3:0), Macedonię (4:0), Islandię (2:1) i Norwegii (2:0). Podopieczni Fabio Capello rozpoczęli rok od porażki z Hiszpanią (0:2), ale potem były już same zwycięstwa. Pierwsza została pokonana Słowacja (4:0), a potem Anglicy wygrali w ramach eliminacji do Mundialu z Ukrainą (2:1), Kazachstanem (4:0) i Andorą (6:0).

Zarówno Oranje, jak i Synowie Albionu mają przed tym spotkaniem problemy z kontuzjami. W składzie Holendrów nie zobaczymy prawdopodobnie Eljero Elii i Stijna Schaarsa, a na pewno nie zagrają doświadczeni Giovanni van Bronckhorst i Mark van Bommel. Anglicy z kolei będą osłabieni brakiem dwóch bramkarzy - Davida Jamesa i Bena Fostera - a także podstawowego pomocnika Stevena Gerrarda. We wtorkowym treningu nie brał z kolei udziału Theo Walcott, a pewny występu nie może być także Emile Heskey, który narzeka na uraz ścięgna Achillesa.

20:45 Holandia - Anglia

Prawdopodobne składy

Holandia:
Stekelenburg - Ooijer, Heitinga, Mathijsen, Braafheid, Kuyt, Afellay, Engelaar, Robben, Huntelaar, Van Persie

Anglia:
Green - G. Johnson, Ferdinand, Terry, A. Cole, Walcott, Lampard, Gerrard, Barry, Heskey, Rooney
 
macius 0

macius

Użytkownik
Rosja - Argentyna
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Do ciekawego spotkania dojdzie dziś w Moskwie, gdzie Rosjanie zagrają towarzysko z Argentyną. Na papierze lepsi są goście z Ameryki Południowej. Ale są co najmniej trzy powody, dla których tego meczu wcale nie muszą oni wygrać.
Po kolei:
1. Rosja gra u siebie i na pewno będzie chciała dać dużo radości swoim kibicom, którzy bez wątpienia licznie wypełnią trybuny. A Rosjanie zawsze u siebie grali bardzo dobrze.
2. Nastroje w ekipie Argentyny są nieciekawe. Władze piłkarskie tego kraju umówiły spotkanie z Rosjanami wbrew woli Diego Maradonny (trener Argentyńczyków jest wściekły z powodu całej sytuacji: w Rosji odmawia wywiadów, odwołuje konferencje), który twierdzi, że ten &quot;sparing&quot; jest niepotrzebny i może tylko narobić problemów przed decydującymi meczami Argentyny w Eliminacjach do MŚ. Trudno oczekiwać dziś od Argentyńczyków gry na 100%.
3. Patrząc obiektywnie na ostatnie osiągnięcia obydwu zespołów... lepiej wypadają dzisiejsi gospodarze, którzy w ostatnich meczach o stawkę spisywali się znacznie lepiej (skromne co prawda wygrane z ekipami Azerbejdżanu [2:0] i Lichtensteinu [1:0], ale też pewne wyjazdowe zwycięstwo z Finlandią 3:0) niż Argentyńczycy (porażka 1:6 z Boliwią, 0:2 z Ekwadorem, wymęczone zwycięstwo 1:0 z Kolumbią).
Uwzględniając wszystkie te okoliczności, sadzę, że typ na zwycięstwo Rosji po kursie 2,50 wart jest pewnego ryzyka.
EDIT: ⛔
Argentyna wygrała 3:2.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Rosja-Argertyna
Typ: Rosja -1
KursL 5.25
bwin

Stawiam na zwycięstwo Rosji więcej niż jedną bramką.
Diego Maradona -trener Reprezentacji Argertyny jest zły na federacje,ponieważ nie chciał rozgrywać meczu towarzyskiego.Zapowiada,że nie chce ryzykować kontuzji graczy przed arcyważnym meczem eliminacyjnym z Brazylią i nie zagra na pewno Messi,co będzie dużym osłabieniem dla nich,a kto wie-możliwe,że Maradona nie skorzysta z innych gwiazd w obawie o kontuzje.
Poza tym należy pamiętać,że Argertyna tak dobrze nie radzi sobie na wyjazdach(choćby te słynne 1-6 z Boliwią w eliminacjach).
Rosja z kolei ma pewien atut poza tym ,że grają u siebie a także rywal będzie osłabiony.Ich liga gra i jest tam już rozegranych 17 kolejek,a warto powiedzieć,że poza kilkoma wyjątkami cała drużyna gra w lidze rosyjskiej.
Stawiam na zwycięstwo drużyny dowodzonej przez świetnego Guusa Hiddinka.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Algeria - Urugwaj
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Spotkanie towarzyskie w którym zmierzą się reprezentacje Algierii z reprezentacją Urugwaju. Spotkanie to jest doskonałą okazją dla trenera Algierii Rabata Saadane do przetestowania nowych zawodników oraz nowych wariantów zestawieniowych pierwszej 11. Algieria będzie musiała poradzić sobie bez Kamela Fathi Ghilasa występującego na co dzień w Celcie Vigo który musiał opuścić zgrupowanie z osobistych względów. Poniżej znajduje się kadra Urugwajczyków na to spotkanie:
Bramkarze: Juan Castillo (Botafogo), Martin Silva (Defensor Sporting) i Sebastian Viera
Obrońcy: Diego Lugano, Diego Godin (Villarreal), Carlos Valdez (Reggina), Andres Scotti (Argentinos Juniors), Martin Caceres (FC Barcelona), Bruno Silva (Ajax), Jorge Fucile (Porto), Juan Manuel Diaz (Estudiantes) i Maximiliano Pereira (Benfica)
Pomocnicy: Walter Gargano (Napoli), Miguel Amado (Defensor Sporting), Sebastian Eguren (Villarreal), Diego Perez (Monaco), Alvaro Fernandez (Nacional), Diego Arismendi (Nacional), Alvaro Pereira (Porto), Cristian Rodriguez (Porto), Ignacio Gonzalez (Valencia), Jorge Rodriguez (River Plate) i Jorge Martinez (Catania)
Napastnicy: Luis Suarez (Ajax), Sebastian Abreu (Aris Saloniki), Edinson Cavani (Palermo), Rodrigo Lopez (Velez Sarsfield), Sebastian Fernandez (Banfield) i Diego Forlan (Atletico Madryt)
Jak widać trener Urugwaju zabrał niemal najsilniejsze zestawieni na to towarzyskie spotkanie. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że Urugwajczycy są lepiej wyszkoleni technicznie i bardziej zgrani a co z tym idzie to oni powinni być górą w tym spotkaniu.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt v Rosenborg
Typ: 1 ( hc 0:2)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Mecz o Trofeum Santiago Bernabeu. Na początek miał być to mecz z Milanem jednak zmiany w terminarzu Serie A sprawiły że trzeba było szukać nowego rywala i zdecydowano się na Rosenborg. Może to i lepiej będzie szansa przy pełnych trybunach o wysoki wynik i na tydzień przed rozpoczęciem ligi pokazanie się swoim kibicom że drużyna jest zgrana i w świetnej formie.
Zacznijmy od Rosenborga który w eliminacjach LE odpadł już na początku z jakąś słabą drużyną. W lidze grają bardzo dobrze i prowadzą pewnie ale co to jest jakaś liga Norweska ? Po za tym w piątek grali mecz 2 dni przerwy trochę mało jeśli będą musieli grać z taką drużyną jak Real Madryt a na dodatek wydaje mi się że w tym meczu zrobią sporo zmian aby wszyscy pograli przeciwko takiej wielkiej drużynie.
Real Madryt w tym sezonie faworyt do wszystkich trofeów. Zapomnijmy o słabym poprzednim sezonie i innych ostatnich latach gdzie w Europie nic nie znaczyli. Teraz zostały dokonane transfery które pomogą odzyskać panowanie zarówno w Hiszpanii jak i w Europie.
C.Ronaldo, Kaka, Benzema to trio ofensywne które zostało sprowadzone, pierwszych dwóch nie ma co przedstawiać, ostatni to młodość ale już ograny i bramkostrzelny. Do tego Xabi Alonso jeden z najlepszych środkowych pomocników na świecie który będzie odpowiedzialny za rozgrywanie.
Perez nie popełnił błędu z przed kilku lat gdzie sprowadził Zidane, Figo, Ronaldo a zapomniał o defensywie. W tym roku postarał się o dwóch reprezentantów Hiszpanii Raula Albiola oraz Arbeloe a także z wypożyczenia wrócił również młody albo bardzo utalentowany Garay.
Do tych wszystkich zawodników warto dodać graczy którzy są w klubie. Casillas, Pepe, Ramos , Marcelo, Robben, Guti, Raul czy powracający po kontuzji van Nisterloy. Dziś w meczu nie zobaczymy jedynie Ramosa który jest lekko kontuzjowany.
Real w okresie przygotowawczym nie zaczął dobrze. Ale ostatnie wyniki napawają optymizmem. W tourne po Ameryce dwie pewne wygrane 5:1 oraz 3:0, następnie już w Europie mecze z Realem Sociedad wygrany 2:0 oraz ostatni z Borussią Dortmund na ich stadionie przy 80 000 kibiców aż 5:0. Oglądałem tamten mecz i choć Borussia w 1 połowie była lepsza co z tego jak w drugiej Real podkręcił tempo i 4 bramki.
Mój typ: 5:0. Polecam
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Chorwacja - Katar (Handicap 0:1) ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 17.30 w Rijece rozpocznie się towarzyskie spotkanie reprezentacji Chorwacji z Katarem. Mecz ten ma przygotować piłkarzy z Bałkanów (o ile potyczka z takim rywalem jest w stanie tego dokonać) do wyjazdowej potyczki z Kazachstanem w ramach eliminacji do MŚ 2010, która rozegrana zostanie 4 dni później.
Co prawda Chorwaci nie mają już szans na bezpośrednie wyjście ze swojej grupy, której z kompletem punktów lideruje reprezentacja Anglii, to jednak ciągle pozostają w walce o 2. lokatę, która pozwoli im na grę w barażach. Dlatego też drużynie potrzebna jest pełna koncentracja w najbliższych dniach i zwycięstwo z Kazachami, gdyż reprezentacja Ukrainy, będąca w Grupie 6 tuż za Chorwatami, również nie rezygnuje z walki o udział w barażach.
Kadra (patrz poniżej), jaką selekcjoner reprezentacji Chorwacji Slaven Bilić powołał na oba te mecze, pokazuje, iż nie ma tu mowy o „odpuszczaniu”.
Co prawda trudno oczekiwać, by w jutrzejszym pojedynku w podstawowym składzie trener wystawił same największe nazwiska, ale wystarczy spojrzeć na poniższą 23-osobową grupę zawodników, by dojść do wniosku, iż kto by jutro nie wyszedł w wyjściowej jedenastce, nad każdym piłkarzem z Kataru góruje w każdym elemencie.
Nie zdolny do gry jest Mladen Petrić, który w ostatnim meczu ligowym odniósł poważną kontuzję wykluczającą go z gry do końca roku. Ale tacy piłkarze jak Olić, Eduardo czy Klasnić tworzą na tyle silną linię ofensywną, iż brak napastnika Hamburgera SV nie powinien być w większym stopniu odczuwalny.
Chorwaci jutro może festiwalu strzeleckiego sobie nie urządzą, ale uważam, iż w pełni kontrolując przebieg meczu, odniosą pewne zwycięstwo i pozytywnie naładują się przed podróżą do dalekiego Kazachstanu. Mój typ: 2:0.

Bramkarze: Vedran Runje (RC Lens), Danijel Subasić (Hajduk Split), Matej Delac (Inter Zapresic)
Obrońcy: Vedran Corluka (Tottenham Hotspur), Josip Simunić (Hoffenheim), Ivica Kriżanac (Zenit St. Petersburg), Robert Kovac (Dinamo Zagrzeb), Hrvoje Vejić (Hajduk Split), Dejan Lovren (Dinamo Zagrzeb), Danijel Pranjić (Bayern Monachium), Hrvoje Cale (Trabzonspor)
Pomocnicy: Niko Kranjcar (Tottenham Hotspur), Ognjen Vukojević (Dynamo Kijów), Nikola Pokrivac (Red Bull Salzburg), Jerko Leko (Monaco), Darijo Srna (Szachtar Donieck), Ivan Rakitić (Schalke), Anas Sharbini (Hajduk Split)
Napastnicy: Ivica Olić (Bayern Monachium), Eduardo da Silva (Arsenal), Mladen Petrić (Hamburger SV), Mario Mandzukić (Dinamo Zagrzeb), Ivan Klasnić (Nantes)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom