>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
marchi 9

marchi

Użytkownik
Turcja sam zagram, choć Honduras uważam za drużynę nieprzewidywalną.

Wiadomo jak jest z meczami towarzyskimi zwłaszcza w tym okresie. Problemy z motywacją wśród ekip, które nie jadą na MŚ i gracze nie muszą walczyć o sloty na mundial. W największych potęgach z kolei gwiazdy mają przed sobą kluczowy okres sezonu ligowego, a także puchary. Szczęśliwie najlepsze ekipy grają przeciw sobie i mecze pokroju Niemcy - Argentyna czy Francja - Hiszpania potraktuje stricte od strony kibicowskiej (choć kto wie czy 1x na Francję po 1.50 mnie nie skusi)

Szans upatruję jednak w innych spotkaniach.

1. Armenia - Białoruś 1x - 1.90. Nie mam pojęcia dlaczego kursy na Ormian są tak wysokie, wszak grają u siebie z Białorusią, która potęgą nie jest. Pewnie będzie typowa kopanina na 0-0 lub 1-1. Nie jest to typ wart ryzyka za dużą kasę, niemniej na pewno warto dorzucić go np. do jakiejś taśmy.

2. Gruzja - Estonia 1 - 1.80. Bardzo ładny typ na Gruzinów. Wiadomo nie od dziś, że Gruzini są u siebie mocni, mają silniejszą ligę do tego odwołam się do polityki, co wielu z was może wydać się bez sensu... Niemniej przeważnie kraje, które są w trudnej sytuacji politycznej lub też nie dawno wybiły się na niepodległość (vide Czarnogóra) grają u siebie bardzo dobrze. Wynika to pewnie z faktu, że piłka staje się dla ludzi odskocznią oraz płaszczyzną, na której mogą odreagowywać swoje problemy dnia codziennego. Wojska rosyjskie wciąż okupują znaczny teren Gruzji i każde wydarzenie sportowe dla tego narodu jest w tej sytuacji bardzo ważne. Po prostu będą o wiele lepiej zmotywowani do tego grają ze słabszym rywalem.

3. Cypr - Islandia 1 2.15 - również ciekawy typ. Cypryjczycy są mocną ekipą, do tego całkowity szok klimatyczny dla graczy z ligi islandzkiej lub nawet dla tych gracz Islandii, którzy grają na Wyspach. (na Cyprze są również problemy polityczne ale nie chce przesadzać :p:p:p).

4. Malta - Finlandia 2 1.55 - tutaj nie ma filozofii. Maltańczykom czasami udaje się coś zremisować, trzeba jednak zakładać, że jeśli ktoś chce zapłacić 1.55 za zwycięstwo ekipy, która jeszcze niedawno walczyła o awans do Euro na równi z nami i Portugalią na Malcie to trzeba brać.

5. Angola - Łotwa 1 2.10 - dziwny pojedynek. Myślę jednak, że słabi Łotysze nie odnajdą się najlepiej w tym rejonie świata po wielogodzinnym locie. Angola jest świezo po nie najgorszym występie w PNA i z Łotwą u siebie powinni wysoko wygrać.

6. Słowenia - Katar 1 1.40 ; 1H 1.95 - to mój główny typ na jutro i zagram najpewniej z handicapem. Nie będę udawał , że wiem cokolwiek o graczach Kataru widziałem jednak kilka spotkań Słowenii. Są mocni w formie zarówno jako kadra jak i poszczególni gracze w ligach. Do tego dochodzi walka o miejsca na wyjazd na MŚ i również niegościnny dla mieszkańców Półwyspu Arabskiego klimat Bałkanów w marcu. Zainwestuję w to 1.95.

Z powyższych typów + Turcji będę składał jutro kupony.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
czy ktos zna kadry państw na poszczególne mecze towarzyskie?

najbardziej chodzi mi o mecz BRAZYLII....
kusi mnie 2 w tym meczu gospodarze osłabieni bez napastnika celticu oraz dunna, natomiast nie wiem jak BRA czy wszyscy czolowi powolani, bo kurs nawet nawet....

brazylia ostatnio pokazała w meczu z ANG że są w formie ale pytanie jaka kadra pojada na ten mecz.....
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Cypr - Islandia 1

wydaje się bardzo pewny typ. Przez ostatnie lata Cypr zrobił takie postępy że głowa mała. Gracze z zimnej Islandii jadą raczej na wycieczkę krajoznawczą do malowniczego Cypru niz na mecz. DWA Ostatnie mecze eliminacyjne Cypru do RPA 2010 prezentuja sie bardzo jedwabiście:

Włochy 3:2 Cypr
Cypr 4:1 Bułgaria

z włochami wlaczyli jak równy z równym prowadząc po pierwszej połowie 0:1! U siebie są bardzo silni co pokazali w meczu z Bułgarami. Roznieśli ich jak amatorów.

Oto grupa CYPRU w Eliminacjach:

1 Włochy 10 6 4 0 18-7 24
2 Irlandia 10 4 6 0 12-8 18
3 Bułgaria 10 3 5 2 17-13 14
4 Cypr 10 2 3 5 14-16 9
5 Czarnogóra 10 1 6 3 8-13 9
6 Gruzja 10 0 3 7 6-18 3

Tak wyglądała postawa w eliminacjach gości tego meczu Islandii:

1 Holandia 8 8 0 0 17-2 24
2 Norwegia 8 2 4 2 9-7 10
3 Szkocja 8 3 1 4 6-11 10
4 Macedonia 8 2 1 5 5-11 7
5 Islandia 8 1 2 5 7-13 5

W żadnym z meczy wyjazdowych nie udało im się wygrać! Przegrali z Macedonią, Szkocją, Holandią i jedynie remis na wyjeździe z Norwegią. Nie mają szans dużych szans z zdeterminowanymi Cypryjczykami, którzy wyrastają na średniaka europejskiego i nie to jest przesada. Ich liga stoi na dosyć dobrym poziomie. Jedynka w tym meczu wielce prawdopodobna 1X dla mniej odważnych po kursie 1.22 może być pewnym świetnym dodatkiem do każdej długiej taśmy meczy.
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
skład Brazylii:

Adriano, Maicon
Daniel Alves-Nilmar
Doni, Julio Cesar
Elano, Robinho
Felipe Melo-Graphite
Gilberto Michel Bastos
Gilberto Silva-Kleberson
Joshua-Ramires
Juan-Lucio
Julio Baptista, Kaka
Luisão-Thiago Silva
Eduardo
 
bujal 0

bujal

Użytkownik
Bramkarze: Maarten Stekelenburg (Ajax Amsterdam), Michel Vorm (Utrecht), Piet Velthuizen (Vitesse Arnhem).
Obrońcy: John Heitinga (Everton), Joris Mathijsen (Hamburg SV), Andre Ooijer (PSV Eindhoven), Edson Braafheid (Celtic), Gregory van der Wiel (Ajax Amsterdam), Giovanni van Bronckhorst (Feyenoord), Ron Vlaar (Feyenoord).
Pomocnicy: Nigel de Jong (Manchester City), Demy de Zeeuw (Ajax Amsterdam), Stijn Schaars (AZ Alkmaar), Ibrahim Afellay (PSV Eindhoven), Wesley Sneijder (Inter), Orlando Engelaar (PSV Eindhoven), Mark van Bommel (Bayern Monachium), Rafael van der Vaart (Real Madryt).
Napastnicy: Dirk Kuyt (Liverpool), Arjen Robben (Bayern Monachium), Klaas-Jan Huntelaar (AC Milan), Eljero Elia (Hamburg SV), Ryan Babel (Liverpool).
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Włochy (-1) - Kamerun
Typ: 1 (w przypadku zwycięstwa jedną bramką zwrot stawki)
Kurs: 2,95
Bukmacher: Pinnacle
Ostatnie sprawdziany przed MŚ w RPA. Włochy pod wodzą Lippiego przed wyjazdem będą chciały zaprezentować się jak najlepiej przed własną publicznością a zagrają z niby wymagającym ale nie tak do końca trudnym przeciwnikiem jakim jest Kamerun który ostatnio jest bez formy tak samo jak jego lider Samuel Eto. Włosi w ostatnich meczach towarzyskich grają równo z klasowymi przeciwnikami i nie przegrywają natomiast Kamerun pokazał na PNA że nie potrafią zagrać na wysokim poziomie do jakiego nas od dawna przyzwyczajali. Włosi nie mają jeszcze pewnej kadry i każdy będzie walczył na 110% o to aby w tej kadrze zostać do mundialu i dlatego zwycięstwo Włochów wydaje mi się tutaj oczywiste.
 
B 0

bugi

Użytkownik
Ja sądze, że powinny wejśc:
Slowacja - Norwegia - 1
Luksemburg - Azerbejdżan - 2

Dodatkowo chcę zagrac na Portugalię, Anglię i Słowenię. Co sądzicie o tych 3 ostatnich meczach? Anglia - Egipt, Portugalia - Chiny i Słowenia - Katar. Pozdrawiam.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
1. Armenia - Białoruś 1x - 1.90. Nie mam pojęcia dlaczego kursy na Ormian są tak wysokie, wszak grają u siebie z Białorusią, która potęgą nie jest. Pewnie będzie typowa kopanina na 0-0 lub 1-1. Nie jest to typ wart ryzyka za dużą kasę, niemniej na pewno warto dorzucić go np. do jakiejś taśmy.
Totomix pisze, że mecz Armenia - Białoruś odbędzie się na terenie neutralnym. Chyba by nie oszukiwali swoich klientów. Ktoś wie gdzie?
Finlandię oraz Słowenię chyba zagram, lecz nie będę ryzykował z handicapami.
 
marchi 9

marchi

Użytkownik
Totomix pisze, że mecz Armenia - Białoruś odbędzie się na terenie neutralnym. Chyba by nie oszukiwali swoich klientów. Ktoś wie gdzie?

Finlandię oraz Słowenię chyba zagram, lecz nie będę ryzykował z handicapami.
Ok. Jesli tak to ja ten typ na pewno odpuszczam do grania. Uważam za olewania własnych klientów fakt, że buki netowe nie podają faktu, że jakieś spotkanie odbywa się na neutralnej ziemi.
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Puchar Azji 2011 (Katar)
Piłka Nożna, Eliminacje do Pucharu Azji (Katar 2011), Azja, godz. 13.00
Spotkanie: Hong Kong - Yemen
Typ: Yemen (-1.5)
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Dzisiaj odbędą się mecze kończące zmagania w fazie grupowej w eliminacjach do Pucharu Azji. W spotkaniu, które poddałem analizie zagrają drużyny nie mające szans na kwalifikację, jednak nie sądzę żeby zawodnicy przestali na boisku 90 minut. Co prawda liczę się z tym, że spotkanie będzie stało na niskim poziomie ale nie sądzę, żeby zabrakło bramek. Yemen to drużyna lepiej poukładana, ostatni wygrany mecz z Bahrajnem 3-0 wiele nam mówi, świadczy to o tym, że wcale nie jest tak źle, bo Bahrajn to już zespół nieco wyżej mierzący. Hongkong to outsider w tej grupie, 0 punktów i tylko jedna zdobyta bramka w 5 spotkaniach znakomicie nam przedstawia sytuację tej drużyny. Mało tego, trener gospodarzy zapowiedział, że dzisiaj na boisko wyjdą młodzi piłkarze, którzy muszą powoli zbierać doświadczenie, aż się boję jak będzie wyglądać gra tych niedoświadczonych zawodników, w każdym razie nie będzie to raczej nic dobrego. Można się zastanawiać, czy jest możliwe zebrać jeszcze słabszą kadrę niż ta która grała wcześniej, wierzcie mi w tym kraju wiele potrafią.​
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Piłka Nożna - Towarzyski
Niemcy - Argentyna
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: unibet
Dzisiejszy mecz w Monachium zapowiada się bardzo ciekawie. Niemiecka reprezentacja zawsze uchodziła za solidną ekipę. Dla podopiecznych Joachima Loewa będzie to pierwszy mecz w tym roku. Natomiast argentyńska drużyna rozegrała już dwa spotkania. Najpierw pokonała Kostarykę 3-2, a potem Jamajkę 2-1 mimo że na 8 minut przed końcem przegrywali. Ciężko coś powiedzieć na temat reprezentacji Argentyny. Słowa krytyki spadają na Diego Maradone, któremu w ostatniej chwili udało się awansować do Mistrzostw Świata w RPA. Na boisku zobaczymy dziś ich największe gwiazdy: Messi, Mascherano, Tevez.
Drużyna Niemiec została odmłodzona, szczególnie linia defensywna w której zagrają niedawny debiutant z Hamburgera SV Jerome Boateng, a także Marcel Schaefer z Wolfsburga i Serdar Tasci ze Stuttgart. Szanse debiutu mogą dziś otrzymać rewelacje Bundesligi, czyli Thomas Mueller i Toni Kroos W ataku kibice będą mogli z pewnością liczyć na Cacau, który wrócił po kontuzji i zdążył strzelić już 7 goli.
Joachim Loew nie przekonał jeszcze DFB do przedłużenia kontraktu i każde dobre spotkanie z pewnością przybliży go do podpisania dalszej umowy. Historia spotkań pokazuje ze mecz będzie sporą gratką dla kibiców i powinniśmy zobaczyć dziś kilka bramek. Z jednej strony odmłodzona kadra Niemiec oraz kilku doświadczonych piłkarzy przeciwko Messiemu i Tevezowi.
- To będzie prawdziwy sprawdzian, na jakim jesteśmy poziomie w trakcie rozgrywek - mówił Loew. Chcę wiedzieć jak dużo musimy zrobić i gdzie należy postawić nacisk - dodał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom