>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W Wfan użyłeś dobre słowo "podkładka". Dla mnie również Thomsen powinien być wykluczony. Sędziowie w Ekstralidze często udowadniają, że nie mają cojones i idąc na łatwiznę powtarzają w pełnej obsadzie. Nie wyobrażam sobie, żeby Bartek, czy Piter Pawlicki po takim kontakcie leżeli pod bandą.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Byl kontakt tylne kolo i lewa reka Thomsena.
Podkladka na powtorke w 4 jest
Popraw mnie jesli się myle : zawodnik jedzie z przodu i wykłada sie tak motorem żeby dotknąc swoim tylnym kołem , którego nawet nie widzi - ręki zawodnika jadącego z tyłu - czy zawodnik jadący z tyłu zamiast po przegranym starcie ścinać do kredy idzie na łatwiznę i kładzie się swoją ręką na tylne koło szybszego żeby bezpiecznie upaśc w 1 łuku ?

Zaznaczam, że Thomsen miał pół toru dosłownie żeby po zewnętrznej się zakopać. Tu nikt nie poszerzył - nie było klasycznego domina

Wiem , że na maxa to uprościłem , wiem że to nie do końca tak wygląda - ale w tym konkretnym przypadku tak to wyglądało ...
Sporo angielskiej widziałem (ok 300 meczy na pewno w przeciągu 20 lat ) i tam w podobnych sytuacjach upadający często nawet nie liczą na powtórkę i szybko podnoszą swój motor i zjeżdzają z toru a sędziemu nie w głowie jest powtarzanie tego
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Popraw mnie jesli się myle : zawodnik jedzie z przodu i wykłada sie tak motorem żeby dotknąc swoim tylnym kołem , którego nawet nie widzi - ręki zawodnika jadącego z tyłu - czy zawodnik jadący z tyłu zamiast po przegranym starcie ścinać do kredy idzie na łatwiznę i kładzie się swoją ręką na tylne koło szybszego żeby bezpiecznie upaśc w 1 łuku ?

Zaznaczam, że Thomsen miał pół toru dosłownie żeby po zewnętrznej się zakopać. Tu nikt nie poszerzył - nie było klasycznego domina

Wiem , że na maxa to uprościłem , wiem że to nie do końca tak wygląda - ale w tym konkretnym przypadku tak to wyglądało ...
Sporo angielskiej widziałem (ok 300 meczy na pewno w przeciągu 20 lat ) i tam w podobnych sytuacjach upadający często nawet nie liczą na powtórkę i szybko podnoszą swój motor i zjeżdzają z toru a sędziemu nie w głowie jest powtarzanie tego
Ja tez uwazam , ze Thomsen do wykluczenia ale takie sa realia ekstraligi , ze sedziowie podejmuja takie decyzje zeby zminimalizowac mozliwosc swojej wtopy. Wykluczylby Thomsena, a szef wszystkich szefow zarzucilby mu , ze mial to powtorzyc w 4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dokładnie o to mi chodzi - Thomsen inteligentnie wykorzystał przepisy a sędzia pokazał, że cohones zostały w domu :)
Szkoda kursy 17 i 21 pograne były tam na Grudziądz więc tym bardziej boli :)))
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Motor (-6,5) @ 1,75 ewinner

Dla porównania u konkurencji "wisi" linia (-8,5). We Włókniarzu poza Madsenem, który wygrał po błędzie Kubery, reszta spisuje się słabo.

Edit: Wbiło na sporym farcie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Do góry Bottom