>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ja miałem pograne w forbet pierwsze 3 biegi przedmeczowo i wszystko zwroty (tu akurat fart, bo były przegrane). rodzyn7 rodzyn7 grałeś Doyle'a przedmeczowo, czy na live? Moje wszystkie kupony grane na live były na bieżąco rozliczane i widzę, że nadal są rozliczone, więc jeśli był to zakład live to dziwny ten zwrot, choć bukmacher pewnie zaraz rzuci jakimś niejasnym punktem z regulaminu i tyle będzie.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ja miałem pograne w forbet pierwsze 3 biegi przedmeczowo i wszystko zwroty (tu akurat fart, bo były przegrane). rodzyn7 rodzyn7 grałeś Doyle'a przedmeczowo, czy na live? Moje wszystkie kupony grane na live były na bieżąco rozliczane i widzę, że nadal są rozliczone, więc jeśli był to zakład live to dziwny ten zwrot, choć bukmacher pewnie zaraz rzuci jakimś niejasnym punktem z regulaminu i tyle będzie.
I jest ok a UNIBET trzyma zaklad caly czas otwarty, niema zwrotow.(przynajmiej umnie a mowie tutaj o meczu z HC)

Ma ktos rozliczony kupon w Unibet na mecz? - tak sciekawosci :) bo to roznie bywa jak z doswiadczenia wiem.
 
Ostatnia edycja:
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Ja miałem pograne w forbet pierwsze 3 biegi przedmeczowo i wszystko zwroty (tu akurat fart, bo były przegrane). rodzyn7 rodzyn7 grałeś Doyle'a przedmeczowo, czy na live? Moje wszystkie kupony grane na live były na bieżąco rozliczane i widzę, że nadal są rozliczone, więc jeśli był to zakład live to dziwny ten zwrot, choć bukmacher pewnie zaraz rzuci jakimś niejasnym punktem z regulaminu i tyle będzie.
Live grałem
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jak dla mnie mecz powinien zostać uznany za odbyty. Przerwany po 10 biegach i wynik po nich uznać za oficjalny. Piszą o walkowerze, co dla mnie jest śmieszne, bo chyba nie podpalili specjalnie rozdzielni żeby wygrać mecz.

Sam obstawiłem Zmarzlika +12 pkt i do tej pory ani zwrotu, ani anulowania, ani niczego nie otrzymałem :)
Tylko zauważ, że zatwierdzenie wyniku stworzy warunki do kombinowania w przyszłości. Pali się komuś grunt pod nogami i odwala jakiś inny numer. Oczywiście nie pomawiam o celowość zespołu z Gorzowa. Wg mnie powinni jeszcze raz objechać mecz.
 
maanieek 25

maanieek

Użytkownik
Tylko zauważ, że zatwierdzenie wyniku stworzy warunki do kombinowania w przyszłości. Pali się komuś grunt pod nogami i odwala jakiś inny numer. Oczywiście nie pomawiam o celowość zespołu z Gorzowa. Wg mnie powinni jeszcze raz objechać mecz.
Po "trupach" do celu, masz rację, przykro to pisać, ale wszystko jest możliwe. Osobiście mam nadzieję, że nie będzie walkoweru, bo to było by krzywdzące dla gospodarzy. Zresztą sam prezes Włókniarza powiedział, że walkower go nie satysfakcjonuje.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja na Totalbet i Betfan też mam wydarzenia z tego meczu , które dalej wiszą i otrzymałem odpowiedź , że czekają na decyzję ekstraligi. Moim zdaniem trochę to słabe wyjście, bo oni mogą tygodniami podejmować decyzje, powinni dać zwrot i tyle.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ale widowisko we Wrocławiu. Cały mecz na styku, Falubaz pokazał pazur, zdawało się że Sparta w końcu ich złamie, a jednak udało się zremisować. Spore wahania, jak na mecz żużlowy. Dudek i Gleb słabo zaczęli, ale od połowy meczu już dawali radę. Lindbaeck i MJJ dobrze zaczęli, słabo skończyli. Bardzo solidny Protas, świetni Vacul i Tajski. Słabiutko Drabik, to jego punktów dziś zabrakło.
Czekamy na danie główne w Grudziądzu. :)
 
K 7

klodzio

Użytkownik
Jak to faktycznie jest z tym meczem Stali z Włókniarzem ? Pograłem to w Etoto i dalej czekam... Tu widzę, że niektórzy mają już zwroty, a Ci co, decyzja będzie za tydzień to tydzień czekania ? Jest jakiś limit czasu do którego bukmacher musi się określić ?
 
atosbos 330

atosbos

Użytkownik
Jak to faktycznie jest z tym meczem Stali z Włókniarzem ? Pograłem to w Etoto i dalej czekam... Tu widzę, że niektórzy mają już zwroty, a Ci co, decyzja będzie za tydzień to tydzień czekania ? Jest jakiś limit czasu do którego bukmacher musi się określić ?
Zasady rozliczania kuponów u poszczególnych bukmacherów mogą się różnić.
Nie wiem jak to jest w Etoto, w Unibet następuje zwrot jeżeli mecz w całości nie jest rozegrany/dokończony w ciągu 24h.
Raz się na tym zyska, raz niekoniecznie...
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Czwarte pole chodzi niesamowicie dziś w Grudziądzu. Ja już połapałem win Miśkowiaka w 4. biegu, było w STS w 5. Pawełek > Przemo po @1,67, ale szybko poprawili. Trzeba śledzić.
 
Do góry Bottom