>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Mecze LIVE - typy na żywo

neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie dzielimy się przemyśleniami i wrażeniami z ekstraligowych meczów, które się w tym momencie odbywają. Celowo tworzę osobny temat, aby nie zaśmiecać działu tematycznego. Nie znaczy to jednak, że wrzucamy tu suche typy. Proszę, aby zawsze dwa, trzy zdania napisać o zdarzeniu, które się proponuje. Jeśli ktoś widzi gdzieś dużą okazję z wysokim kursem to, aby wszyscy zdążyli może podać w poście najpierw typ, a potem go po prostu go edytować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +88
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Motor -Stal 2 bieg(juniorski) jesli wystawią okolice 1,5 (tyle wisi chocby w betclik w tej chwili) na gospodarzy warte wzięcia , wprawdzie Karczmarz u siebie pokonał Kuberę - ale tu przed rokiem jezdził tragicznie podobnie jak Szczotka wtedy .Przed rokiem łatwe 5-1 dla gospodarzy.
Para Lubelska (zapamiętałem) u siebie przegrała chyba 1 bieg w zeszłym roku . Juniorom Motoru zdarzało sie tu pokonywać dośc systematycznie seniorów drugiej linii wszystkich drużyn - więc z rozbitym psychicznie i zamykającym gaz Karczmarzem oraz młodziutkim Bartkowiakiem nie powinni miec problemu.
Na cały mecz naziemne dają ok 1,5 na ten drugi bieg takze - chyba oczywiste co jest value

Jak mecz się rozpocznie nie będzie jak pisac analiz . Typy wiszą zbyt krótko żeby cokolwiek pisac poza kursem i na kogo sie gra:)

1,44 ruski poszło 1,6 UB poszło też (za 1,5k szło to spokojnie upchać UB 700 po 1,6 , powtórka po 1,5 tez przyjęta i jeszcze 1,4 tez można było powtarzać) 22bet mniejsze limity , tam trzeba było grac 5-1 opcje i 4-2 .🍏🍏✳💚

Ale Karczmarz był z nich najszybszy - trzeba go będzie grac w kolejnych biegach zwłaszcza jak z Bartkiem będzie jechał jesli po 51 będzie na wygranie biegu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Widac po 7 biegu i po meczu z Lesznem ze Zmarzlik nie jest w takiej formie jak sezon temu. widac ze boryka sie z ustawieniami , jakby zmarzlik cos jezdzil to Gorzow by prowadzil w tej chwili a tak widac ze mozliwe jest ze wkoncu przyjdzie kryzys od bardzo bardzo dawna, czego mu nie zycze ale nikt nie jest maszyna a slabszy sezno predzej czy pozniej przyjdzie, no obym sie mylil.

Tak jak Dobrucki powiedzial widac ze sie stara ,balansuje cialem ale jest wolny, Wozniak rowniez slabo jak dotychczas.

Komedia, trzy biegi podrzad po 5-1 Gorzow :// zachowajcie twarz :) i odrobcie cos...:)
 
Ostatnia edycja:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Lublin +14. Ale gospodarze pięknie objeżdżają rywali. Stal jakoś wolna. Niby jadą, niby jest ok, ale i Zmarzlik i Kasprzak, Thomsen, nie wspominając o Woźniaku. Wszyscy są po prostu wolni.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów 49:41 - tyle dałem w konkursie "Po Bandzie" - zobaczymy :) jest szansa na 3 punkty :) bo dokładnego nie trafię tu raczej
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Powoli wypada zasiadać do ofert. Najsłabszym zawodnikiem Falubazu w meczu z Medalikami przed rokiem był ....Niki Pedersen (6 pkt) i został wymieniony ....chyba wiem skąd linia na Toninho :)

Najlepszy w Częstochowie to ......Gruchalski 11+1 i dziś go nie będzie (Leon miał 12 ale wiadomix - on lubi W69) . Podobnie jak Doyle (nie oszukujmy się ale on najlepszy sezon w zyciu odnotował u nas i dobrze zna ten tor).

Gdyby wiec to było takie proste i decydowałaby czysta matematyka ...dziś powinien wygrac Falubaz :)

Ja wolę poczekac jednak na .....1 oraz 2 bieg (zwłaszcza drugi). Wprawdzie skład 1 biegu będzie kosmiczny (najmocniejsza mozliwa para gości bez Leona) a nas skazywany przez wszystkich na porażkę Toninho - jednak ZG ma swoje prawa - podobnie jak w Gorzowie 1 bieg to ....1 pole startowe bardzo czesto .....Jesli tak się okaże a Krakowiak wystartuje z 1 pola w biegu juniorskim - obowiązkiem będzie gra ZG w biegu juniorów (zakładam , że kurs ok 1,9 lub więcej na ZG).

Rysio Holta under 5 22bet - najwyższa linia na Ryśka jaką udało mi się znależć 1,65 (zakładam tak 1bieg 0, 2 0-1 , 3 0, 4 1-2)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Zielona Gora w Bet 365 1,66 , Unibet 1,75, .ladbrokes - 1,66 , Zielona Gora -2,5 za 1,80 w Skybet

Próbuje do Ciebie napisać priv ale nie pozwalają mi - możesz sam napisac pierwsza wiadomośc . Sorry za off topic
Post automatycznie złączony:

Ten sam operator do zużla daje kursy w 365/22bet/1xbet - wszyscy róznia się tylko i wyłącznie limitami - ale cała reszta jest identyczna - to tak dla tych , którzy potrzebują troszke więcej upchnąć na dokładnie ten sam zakład po tym samym kursie :)

1,64 betsson/betsafe właśnie wskoczyło dodam
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Oni musza kopiowac to z poslkich odpowiednikow , poniewaz ten sportingBull to nie jest czasem sportingbet , wogole trzymaja HC -2,5 po 2,10 gdzie najwyzszy znalazlem w unibecie 2,0 , skybet ma to za 1,80 ! .ladbrokes -2,0HC za 1,90 ztego wynika ze jezeli grac na ZG chyba bym zaryzykowal HC -2,0 za 1,90 - niektorzy Angielscy Bukmacherzy nie wystawiaja tego a jezeli jest to tylko spotkanie lub HC (niema na zawodnikow)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Nie kopiują z żadnego naszego odpowiednika - jestem pewny :) sprawdź czy Landbrokers nie ma dokładnie tego samego - bo tak mi pasuje :)

Sportingbull to klon sportingbetu na Polskę - jakieś 3/4 lata temu przejeli wszystkie nasze konta ze sportingbetu .
Miliony błedów zanim zmienili soft - dziś juz nie możliwe , a jeszcze 2/3 lata wstecz mozna było tam grać mecz NBA po jego zakończeniu za 10-20k i rozliczali i wypłacali bez problemu :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Powoli wypada zasiadać do ofert. Najsłabszym zawodnikiem Falubazu w meczu z Medalikami przed rokiem był ....Niki Pedersen (6 pkt) i został wymieniony ....chyba wiem skąd linia na Toninho :)

Najlepszy w Częstochowie to ......Gruchalski 11+1 i dziś go nie będzie (Leon miał 12 ale wiadomix - on lubi W69) . Podobnie jak Doyle (nie oszukujmy się ale on najlepszy sezon w zyciu odnotował u nas i dobrze zna ten tor).

Gdyby wiec to było takie proste i decydowałaby czysta matematyka ...dziś powinien wygrac Falubaz :)

Ja wolę poczekac jednak na .....1 oraz 2 bieg (zwłaszcza drugi). Wprawdzie skład 1 biegu będzie kosmiczny (najmocniejsza mozliwa para gości bez Leona) a nas skazywany przez wszystkich na porażkę Toninho - jednak ZG ma swoje prawa - podobnie jak w Gorzowie 1 bieg to ....1 pole startowe bardzo czesto .....Jesli tak się okaże a Krakowiak wystartuje z 1 pola w biegu juniorskim - obowiązkiem będzie gra ZG w biegu juniorów (zakładam , że kurs ok 1,9 lub więcej na ZG).

Rysio Holta under 5 22bet - najwyższa linia na Ryśka jaką udało mi się znależć 1,65 (zakładam tak 1bieg 0, 2 0-1 , 3 0, 4 1-2)
Kiedy będzie wiadomo jakim zestawem jedziemy,chodzi mi o rozstawienie pół w biegach,tak żeby wiedzieć kto z jakiego pola w 2 biegu
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Czyli jeśli wylosują pierwszy zestaw to jadą z takim układem jak teraz czyli w biegu drugim z pól 1 i 3 jadą Krakowiak i Tonder,a jeśli drugi zestaw yo z tych pól ruszy Czewa?

Ja tego nigdy nie kumam dlatego gram live jak widze gdzie kto podjeżdza . Znam regulamin , ale już tyle razy sie okazało , ze nie wiem dlaczego ale sie mylę , że musze zobaczyc gdzie kto podjeżdza przed biegiem żeby stawiać. Nie wiem moze za głupi na to jestem ...chyba tak :)))

W sumie jeśli jest tu choc jedna osoba , która mogłaby wkleic jakiś regulamin - jak to wygląda - losowanie zestawu 1-szego , lub 2-giego jak jest potem z układem biegów - powiem szczerze szukałem ....ale za głupi do tego jestem :)))
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ja tego nigdy nie kumam dlatego gram live jak widze gdzie kto podjeżdza . Znam regulamin , ale już tyle razy sie okazało , ze nie wiem dlaczego ale sie mylę , że musze zobaczyc gdzie kto podjeżdza przed biegiem żeby stawiać. Nie wiem moze za głupi na to jestem ...chyba tak :)))
Na live już może być dużo mniejszy kurs,a teraz i tak 2min przed rozpoczęciem meczu mam w betfan kurs 2,1 na wygraną Zielonej w drugim biegu
 
Do góry Bottom