>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Zakłady over-under liczą się do obrotu,bo czytam ,że jakieś cyrki i zaliczają&quot;wyjątkowo&quot; np handicapy.Jak ktoś grał,niech wrzuci info,z góry dzięki
Handicapy dopisują wyjątkowo ręcznie bo nie wpisali do regulaminu że nie liczą się do obrotu, ale z tego co się dowiedziałem od supportu to mają zmienić regulamin, więc lepiej nie grać handicapów.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
W celu weryfikacji odzywają się na e-mail ? długo czekaliście...bo wczoraj zleciłem wypłatę na skrill i cisza jak na razie.
Edit. Ok. Już się odezwali. Skan dowodu tylko chcą.
 
Z 4

zaba1992

Użytkownik
Dostałem wiadomość od supportu w sprawie podatku od wypłaty 8% + 1.20zł.
&quot;prowizja to opłaty za usługi zewnętrznych dostawców płatności. Nie mamy wpływu na ich wysokość&quot;.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Robił ktoś u nich depozyt kartą? Próbowałem niezliczoną ilość razy i za każdym razem nic z tego. Nawet do banku dzwoniłem i stwierdzili że nie mają odnotowanej żadnej operacji kartą. Dziwna sytuacja
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
co do weryfikacji to wysalem wieczorem zrzut skilla i dowod os., na drugi dzien juz pozytywana weryfikacja konta
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Witam
30.10 zleciłam wypłatę do chwili obecnej nic nie wpłynęło na skrill z 1400 zł zabrali 113.20 tak wynika z historii następnie 638 pobrali 52.24
I tak oto przyznany bonus sobie praktycznie odebrali
kolejna sprawa dokładnie sprawdzajcie wyniki obstawionych meczy
na chwilę obecną błędnie rozliczyli wyniki dwóch meczy na zwycięzce gema postawione w piątkowe popołudnie
łącznie wiszą mi prawie 1000zł support odpisał, że dopiero w poniedziałek zweryfikują mi wynik meczu
STRASZNIE DŁUGA WYPŁATA NA skrill
O ile wypłacą
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Ja wypłaciłem w czwartek. do 3 dni roboczych to do trzech. Ja zleciłem w czwartek, dziś będzie mijał trzeci dzień,więc czekaj cierpliwie. Ja obstawiłem mase kuponów, ŻADNEGO błędu i rozliczali KAŻDY mecz do 3min po zakończeniu.
Dojdzie wypłata to napiszę,bo nie my jedyni wypłacaliśmy.
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Witam
30.10 zleciłam wypłatę do chwili obecnej nic nie wpłynęło na skrill z 1400 zł zabrali 113.20 tak wynika z historii następnie 638 pobrali 52.24
I tak oto przyznany bonus sobie praktycznie odebrali
kolejna sprawa dokładnie sprawdzajcie wyniki obstawionych meczy
na chwilę obecną błędnie rozliczyli wyniki dwóch meczy na zwycięzce gema postawione w piątkowe popołudnie
łącznie wiszą mi prawie 1000zł support odpisał, że dopiero w poniedziałek zweryfikują mi wynik meczu
STRASZNIE DŁUGA WYPŁATA NA skrill
O ile wypłacą
Biorąc pod uwagę że 1 i 2 listopad to był weekend to czekasz na przelew AŻ 1 dzień... naprawdę kupa czasu ????
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Witam
30.10 zleciłam wypłatę do chwili obecnej nic nie wpłynęło na skrill z 1400 zł zabrali 113.20 tak wynika z historii następnie 638 pobrali 52.24
I tak oto przyznany bonus sobie praktycznie odebrali
kolejna sprawa dokładnie sprawdzajcie wyniki obstawionych meczy
na chwilę obecną błędnie rozliczyli wyniki dwóch meczy na zwycięzce gema postawione w piątkowe popołudnie
łącznie wiszą mi prawie 1000zł support odpisał, że dopiero w poniedziałek zweryfikują mi wynik meczu
STRASZNIE DŁUGA WYPŁATA NA skrill
O ile wypłacą
wzięli 8% od każdej wypłaty (1400)

późnijej znowu było wypłacane? te 638? to kolejne 8%.
taki mają regulamin ;] bo płacą za dostawcę.
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź
Wiem, że to jakaś dziwna opłata
tylko skąd się bierze zwłaszcza jeżeli chodzi o wypłatę na Skrill
pierwszy raz się spotkałam z czymś takim
kolejna uwaga co do tego buka
to brak historii postawionych zakładów starszych niż 24 h
znajomy dzwonił i powiedział, że podobno to wina problemów z bazą danych
mają też plusy
bardzo szybki support po polsku wydaje się, że nawet dość profesjonalny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom