>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
M 33

mariobross111

Użytkownik
Sam nie wiem. Jeden zakład ten bonusowy siadł gdzie miałem zwrot 402 zł i bez problemu postawiłem całość znów. W sumie dziś już za 800 zł tam postawiłem. Zobaczymy jutro jak siądzie albo jeszcze dziś
drugi zakład.
Ps. jak wam odlicza obrót bonusu...w tym kółku po prawej stronie procentowo czy odlicza od tej kwoty wymagane zakładu ?
Ile masz procent zrobionego obrotu. U mnie zagrane za 520 zł pokazuje 25% niezłe jaja ...czyli obrót wychodzi nie 1200 tylko ponad 2000 zł ! ach szkoda nerw , czasu i kasy.....na takie wynalazki.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
U mnie jest wszystko ok. Zagrałem za 200 zł bonusu piewszy zakład który wszedł i pokazało mi 17% obrotu co się zgadza. Bo z 1200 to jest właśnie ok.200 zł.
Tak jak pisałem ja sam rozbiłem zakłady. Osobno bonus i osobno depozyt.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Wczoraj nieco się wnerwiłem po tym jak po raptem 1 zakładzie został nałożony limit, zagadałem do nich z pretensjami co to ma być dlaczego limit i że z takim nastawieniem daleko nie zajadą bo opinia się wyrabia i to zła opinia i jak mam wykonać obrót w ciągu 60 dni z limitem 25zł.
I zdjęli mi limit, to samo gdy postawiłem over kornerów napisali że nie liczy się do obrotu ta kombinacja ale ręcznie poprawili i zaliczyli.
Pierwszy raz się spotykam z tego typu czymś że buk idzie na rękę graczowi zdejmując i limit i zmieniając regulamin promocji, co prawda nadal nie mogę zagrać za więcej niż 500zł ale taka kwota jakby była do końca to super.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie wiem od kiedy ten buk wszedł na rynek czy jest świeży czy już długo istnieje, ale wygląda mi to na niedopracowaną firmę.
Co chwilę coś poprawiają, trzeba się upominać o swoje wczoraj źle rozliczyli także kupony, dopiero po zgłoszeniu naprawili dziś także przegrany kupon rozliczyli jako wygrana(oczywiście upomniałem się by nie było potem problemów a dodatkowo co nie moje to nie biorę) doliczyć te wcześniejsze akcje z limitami i co wlicza się do obrotu a co nie.

Plusy to nawet spoko oferta.
Warunki bonusu nie ma tragedii, bardzo szybko odpisują w razie pomocy,kursy nie takie straszne..

Zobaczymy jak to będzie dalej i potem przy ewentualnej wypłacie .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Nie wiem od kiedy ten buk wszedł na rynek czy jest świeży czy już długo istnieje, ale wygląda mi to na niedopracowaną firmę.
Co chwilę coś poprawiają, trzeba się upominać o swoje wczoraj źle rozliczyli także kupony, dopiero po zgłoszeniu naprawili dziś także przegrany kupon rozliczyli jako wygrana(oczywiście upomniałem się by nie było potem problemów a dodatkowo co nie moje to nie biorę) doliczyć te wcześniejsze akcje z limitami i co wlicza się do obrotu a co nie.

Plusy to nawet spoko oferta.
Warunki bonusu nie ma tragedii, bardzo szybko odpisują w razie pomocy,kursy nie takie straszne..

Zobaczymy jak to będzie dalej i potem przy ewentualnej wypłacie .
napisalem dwa emaile i zero odpowiedzi. telefonicznie tez nie potrafia odpowiedziec czemu nie moge puscic jakiegokolwiek zakladu. narazie slabiutko..
 
act 8,6K

act

Użytkownik
napisałem do supportu o limitach i dostałem taką wiadomość:
przepraszam za zaistniałą sytuację. Staramy się znaleźć przyczynę błędu i powodu dlaczego są nakładane limity na nowe konta. Jak tylko usuniemy błąd prześlemy Panu informację.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
hehe, czyli widzę że trafiłem przed całą husarią i maglowaniem supportu.
Ciekawe co zrobią,bo na pewno mają masę ludzi którzy czuję się zrobieni w przysłowiowego uja, gdyż z limitem 1-10zł nie da się wyrobić bonusu w 60 dni.
Być może, że to tylko błąd systemu ale tych błędów trochę jest dużo.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Z checia skorzystam bonusu ale jak ktos sprawdzi tego buka ???? Na razie ikt nie wyplacil malo kto przeszedl weryfikacje a dla bonusu 200zl nie ma sensu tracic nerwow, o ile buk okaze sie wiarygodny oraz w miare konkurencyjny skorzystam i zapewne inni tez ;-)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wczoraj udalo mi sie dodzwonic. Pan poinforowal, ze mieli swieto w Czechach [ ???? ] i przez to maja lekki problem z kontaktem. A co do limitow to rzekomo dostawca kursow takie naklada i probuja to usunac.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Ja już także nie mam żadnego limitu do wczoraj jeszcze miałem do max 500zł a teraz już całkowicie ściągnięte, a więc posprawdzajcie około 15-20minut temu dopiero to zostało zmienione.
Już nie dużo obrotu mi zostało, a więc zobaczymy.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
A zalicza wam overy/undery do obrotu bo coś chyba dalej nie gra, over w koszu właśnie wszedł i nie policzono obrotu chyba że, to od razu nie dodaje
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
A zalicza wam overy/undery do obrotu bo coś chyba dalej nie gra, over w koszu właśnie wszedł i nie policzono obrotu chyba że, to od razu nie dodaje
Ja zagrałem w pierwszym zakładzie &quot;over bramkowy&quot; w piłce nożnej i zaliczyło kupon i obrót. Z tym, że dopiero po zakończeniu wszystkich zdarzeń na kuponie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom