>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
J 613

jarek23v

Użytkownik
Wyjasnione masz wyzej. Zagrales za depozyt plus bonus. Czyli obrot depozytem juz wykonales. Ale do obrotu bonusu liczy ci sie tylko 200 zll z tych 400. To samo tyczy sie drugiego zakladu. Do obrotu bonusu liczy sie polowa z 736 zl ktore wygrales.
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
mi odpisali,że handicapy NIE SĄ WLICZANE DO OBROTU,ale ręcznie zatwierdzili w drodze wyjątku.

Piszcze do supportu bo szybko odpisują i się wszystkiego dowiecie,może zamiast all in grać za połowę i wtedy tylko za bonus będzie grane (nie sprawdzone).
 
R 17

raul18

Użytkownik
jak skorzystam z maxa z promocji i postawie za calość 400zł to wtedy mam obrocony juz depozyt który moge wyplacic tak ? a za pozostała kwote na koncie moge obracac juz sam bonus ?
 
R 17

raul18

Użytkownik
lol chciałem na zywo cos zagrac w tenisie i wyskoczyl limit 30.12zł o co kaman ?! boze widze ze na przed meczowe to samo limit limit i limit na wszystko zenada
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Po ilu zakladach dostalisicie limity ? mnie dwa zaklady po 200 narazie przeszly
mariobross111 moze zagrales all in i dlatego Ci rozbilo, ja postawilem pierwsze za bonus, pozniej za depozyt i zadnego kuponu mi nie rozbilo na polowe.
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Po ilu zakladach dostalisicie limity ? mnie dwa zaklady po 200 narazie przeszly
mariobross111 moze zagrales all in i dlatego Ci rozbilo, ja postawilem pierwsze za bonus, pozniej za depozyt i zadnego kuponu mi nie rozbilo na polowe.
Co grałeś że ci 2 zakłady po 200 zł przeszły, u mnie na wszystko limity od 27 do 50 zł
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Sam nie wiem. Jeden zakład ten bonusowy siadł gdzie miałem zwrot 402 zł i bez problemu postawiłem całość znów. W sumie dziś już za 800 zł tam postawiłem. Zobaczymy jutro jak siądzie albo jeszcze dziś
drugi zakład.
Ps. jak wam odlicza obrót bonusu...w tym kółku po prawej stronie procentowo czy odlicza od tej kwoty wymagane zakładu ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom