>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
To jak zmieniły się warunki promocji?
teraz mozesz tylko za max 50 pln zagrac dane zdarzenie,pozniej jak zagrasz nawet w innej kombinacji to nie liczy sie obrotu albo nawet nie da sie juz tego zagrac ????
czyli wczesniej wplacales 200 i grales sobie all ina za 400 np na Legie po 1.9 i juz miales 400 obrotu
a teraz wplacasz 200,masz 400 i dany mecz mozesz zagrac za max 50 ????
zeby miec 400 obrotu musisz zagrac 8 roznych kuponow i zadne zdarzenie nie moze sie powtorzyc,i kurs minimalny wzrosl do 2@
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To o tym wiem, myślałem że coś jeszcze zmienili. To ma jednak swoje plusy bo sam decydujesz kiedy grasz za bonus a kiedy za realną kasę czyli możesz grać za całość i później bonus przegrać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Twoja wypłata ma być przetworzona w poniedziałek podobnie jak majowe bonusy 30PLN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ok, dzięki za info. Mam nadzieje że tak będzie a w tym temacie można mój spam usunąć. Jak mi wypłacą kasę to im napiszę jedną i treściwą opinię bo to jest jednak przesada żeby tyle szły pieniądze ze Skrilla...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Firma jest totalnie nie wyplacalna ja czekam jakies 100zl 2 tygodnie ponad co zostawilem sobie na gre support nie odpisuje napisalem do MGA...tez kasa nie doszla...MIMO IŻ ODP DOSTAŁEM ZE ZAJELI SIE SPRAWĄ
Firmie grozi chyba bankructwo bo wprowadzili teraz oferte na kazdy dzien dziwie sie ze admin tak reklamuje ta firme jak oni wogole nie placa tj smiech na sali jak nie stac ich wyplacic 100zl....
WG.mnie sytuacja jest bardzo podobna do stryke krotko mowiac odradzam wpłacania tam czego kolwiek a to ze cos daja to czekaja na kase dla mnie tj nienormalne!!!!!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po dwóch tygodniach napisałem do MGA, następnego dnia kasę dostałem mimo tego że bodaj tego samego dnia, Andrzej napisał mi że POWINNA być kasa do końca tygodnia a dostałem ją we wtorek. Nie wiem o co chodzi z tą firmą ale jak znajdę czas to napiszę opinię żeby tam czasem nikt nie wpłacił czasem złamanego grosza. Bankruci i tyle.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Wie ktoś jak jest z obrotem?
Tzn. nie uda mnie się z nim wyrobić a na górze w zakładce widnieje 165zł moje środki i 40zł środki bonusowe? Czy to się pokrywa? Bo nie chcę ryzykować, że jak zrobię anuluj bonus to pożre mi wszystkie środki, a jeżeli mam zdążyć z kolei z obrotem to musiałbym zacząć grać bardziej agresywnie. Z góry dzięki.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wie ktoś jak jest z obrotem?
Tzn. nie uda mnie się z nim wyrobić a na górze w zakładce widnieje 165zł moje środki i 40zł środki bonusowe? Czy to się pokrywa? Bo nie chcę ryzykować, że jak zrobię anuluj bonus to pożre mi wszystkie środki, a jeżeli mam zdążyć z kolei z obrotem to musiałbym zacząć grać bardziej agresywnie. Z góry dzięki.
W 1 kolejnosci pobierane sa srodki bonusowe jak je przegrasz nie musisz dalej obracac takie sa zasady....
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
ta firma to jakas porazka!! pokusilem sie na bonus gdzie jest zupelna klapa! zaznaczajac akceptuj kazdy kurs system odrzucal mi zaklad powyj ako 2 a nawet 4.00. suport ma glupie tlumaczenia.
Dzisiaj strona nie dziala zalogowac sie nie moge wogole moj adres email nie istnieje. a piszac do nich odsyla mi poczta ze adres nie istnieje. Obrot zrobilem i wielka niewiadoma czy wyplace. gdzie moge skargi skladac? moze ktos ma podobny problem z ta firma?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja powiem szczerze,że dziwię się ,że zakładacie konta w jakiś wynalazkach i potem macie problemy.Gdyby ktoś chciał się pokusić o dokładne statystyki to jakieś 10% albo więcej postów na tym Forum to oznaki niezadowolenia ze współpracy z nowymi bukmacherami.
Niezadowolenie czy nawet rozczarowanie jest wynikiem albo głupoty albo pazerności danego gracza ,który łapie się na byle jaki bonus.
Ludzie grajcie w firmach znanych,pewnych,wypłacalnych,mających swoją renomę.
Wpłacajcie depozyty do doświadczonych,czołowych na rynku bukmacherów.Nie ryzykujcie swoich pieniędzy.
Znacie coś takiego jak bonus lojalnościowy ?
Dla mnie liczy się przede wszystkim wiarygodność danego bukmachera a nie nowe firmy wchodzący na rynek jak niedawno pamiętny Amber Gold.
No cóż... jest takie powiedzenie ,że Polak uczy się na błędach.Niestety w bukmachesrce to nie działa.Wdepnąłem w *****,nie zdążyłem wytrzeć podeszwy to wdeptuję w ***** ,ale jeszcze większe.
A kasę gdzies po drodze wpierdoliło...Czyja to wina?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Z przykrością musimy powiadomić iż firma Mayplay zostanie zamknięta. Gra w kasynie ani stawianie zakładów nie będzie możliwe. Mogą Państwo jedynie dokonać wypłaty z konta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, nie wahaj i skontaktuj się z naszą obsługą klienta.
PLAKAŁ NIE BEDE ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom