>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mi napisał że oni są młodą firmą i tak szybko nie wysyłają. Na razie starają się żeby trwało to 1-2 dni ale bywa i kilkanaście.
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
1-2 dni ?
gosc jest tak bezczelny ze bardziej zalosny jest tylko sts ale ich to nawet nie mozna bukmacherem nazywac bo to sa najzwyklejsi w swiecie zlodzieje (szczegoly w dziale sts-opinie)
mayplay od pol roku standardowo wyplaca w minimum 2,3 tygodnie na mb i nigdy sie w tej kwestii nic nie zmienilo,byly pojedyncze przypadki ze ktos dostal kase w 2,3 dni i dziesiatki gdy ludzie musieli interweniowac w MGA bo czekali na kase miesiac a andrzejek nie odpisywal
pisz do MGA juz teraz,dobrze Ci radze ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Ostatni raz odpisał mi w sobotę a odp. brzmiała tak:
Witam serdecnzie,
niestety wypłata nie została zaksięgowana wcześniej, prawdopodobnie zostanie wysłana w poniedziałek pod wieczór.
Pozdrawiam serdecnzie
Andrzej Białecki - Mayplay.com
------------------------------------------------------------------------------
Jak widać wpłaty nie było ani w poniedziałek, ani wtorek, ani środa i do chwili obecnej również jej brak ...
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ostatni raz odpisał mi w sobotę a odp. brzmiała tak:
Witam serdecnzie,
niestety wypłata nie została zaksięgowana wcześniej, prawdopodobnie zostanie wysłana w poniedziałek pod wieczór.
Pozdrawiam serdecnzie
Andrzej Białecki - Mayplay.com
------------------------------------------------------------------------------
Jak widać wpłaty nie było ani w poniedziałek, ani wtorek, ani środa i do chwili obecnej również jej brak ...
Do wszystkich co sie uzalaja ze nie placa:
Jesli wyplata trwa dluzej niz 10 dni prosze pisac do MGA link do MGA wstawilem wyzej!!!
 
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
Widzę, że nie jestem sam :p Andrzej po 2 dniach od zlecenia wypłaty poprosił i skany dowodu (5.05 je zaakceptował) póki co daje im czas do 10.05
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Widzę, że nie jestem sam :p Andrzej po 2 dniach od zlecenia wypłaty poprosił i skany dowodu (5.05 je zaakceptował) póki co daje im czas do 10.05
hehe 2 dni i juz niecierpliwy?
zle to wrozy bo taki standardowy czas wyplaty od MayDelay to minimum 3 tygodnie przy dobrych wiatrach,ale chociaz jestes na tyle uprzywilejowanej pozycji ze przez pierwszy tydzien Andrzej jeszcze odpisuje,po tygodniu kontakt umiera ????

pamietam jak mi napisal kiedys ze dolozy wszelkich staran zeby moja wyplate wplynela najpozniej jutro wieczorem,noi wplynela ... 26 dni pozniej ???? ???? ????
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Pocieszę Was, ja wczoraj otrzymałem swoją wypłatę z 27.04, więc jak to mówią: &quot;Czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny” ???? Swoją drogą nie chcę już mieć z tym bukiem do czynienia. Żadnych przeprosin, darmowego zakładu lub bonusu od następnej wpłaty za zwłokę. Czysta amatorka ????
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Ja teraz czekałem niecałe 2 tygodnie ;) Posłałem grzecznego maila z informacją, że jeśli nie będzie żadnej odpowiedzi to piszę do MGA i po niecałych dwóch dniach poskutkowało ;)
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Andrzej mi dzisiaj odpisał, że wypłata ma zostać wysłana do mnie w poniedziałek. Zobaczymy wypłacałem na skrilla ????
zaloze sie ze nie dostales kasy na milion procent ????
mi tez andrzej kiedys obiecal ze wyplate bedzie jutro noi byla ... tyle ze 3 tygodnie pozniej :grin: a i wiecej juz nie odpisywal ????

to sa bankruci,od kilku miesiecy wyplacaja tylko wtedy jak sie uda uzbierac z depozytow,
jak ktos zlecil mala kwote to ma wieksze szanse szybciej dostac
 
lubo1916 272

lubo1916

Użytkownik
zaloze sie ze nie dostales kasy na milion procent ????
mi tez andrzej kiedys obiecal ze wyplate bedzie jutro noi byla ... tyle ze 3 tygodnie pozniej :grin: a i wiecej juz nie odpisywal ????

to sa bankruci,od kilku miesiecy wyplacaja tylko wtedy jak sie uda uzbierac z depozytow,
jak ktos zlecil mala kwote to ma wieksze szanse szybciej dostac
No kurs przed poniedziałkiem na to że przyjdzie mi wypłata był 500.00 xD na to że nie przyjdzie 1.089 ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Tak jak mowilem PISAC PISAC I jeszcze raz PISAC!!!!!
A nie zaszkodzi napisac oni maja 21 dni od otrzymania skargi na udzielenie informacji MGA....
Jak wyplaca to musza im odpisac chca miec problemy niech nie placa cwoki!!
DO ANDRZEJA:
ROBCIE TAK DALEJ I CZEKAJCIE KONCA W KONCU SKONCZYCIE JAK STRYYKKE CZY INNY SCAM
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
a nie widzicie,mowilem ze andrzej to dobra firma i przed swietami wam wyplaci ;)

a tak na serio to juz raczej koniec problemow z mayplay,nikt tam wiecej nie wplaci po zmianie warunkow bonusu,teraz to jeden z najgorszych na rynku


z raz na miesiac sie trafi pewnie jakas przybleda co sie nie zorientuje o zmianie regulaminu :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom