>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
kolejny wielki sukces tego &quot;bukmachera&quot;
oprócz wiecznych wypłat trwających miesiąc tym razem jest jeszcze śmieszniej,strona nie działa cały dzień ????
znajac ich &quot;profesjonalnosc&quot;
to pewnie słynny Andrzej zadzwonił po kuzyna,który akurat jest w gimnazjum na profilu informatycznym i już pracują nad przywróceniem serwisu ????
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
kolejny wielki sukces tego &quot;bukmachera&quot;
oprócz wiecznych wypłat trwających miesiąc tym razem jest jeszcze śmieszniej,strona nie działa cały dzień ????

znajac ich &quot;profesjonalnosc&quot;

to pewnie słynny Andrzej zadzwonił po kuzyna,który akurat jest w gimnazjum na profilu informatycznym i już pracują nad przywróceniem serwisu ????
Z wypłatami u nich jest różnie. Jedni dostają pieniądze w ciągu 1-2 dni , a niektórzy czekają znacznie dłużej.
Natomiast nie wiem dlaczego wszyscy uczepili się Andrzeja … Przecież on tylko tam pracuje.
Co ma zrobić waszym zdaniem ? Wyłożyć pieniądze z własnej kieszeni ?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Z wypłatami u nich jest różnie. Jedni dostają pieniądze w ciągu 1-2 dni , a niektórzy czekają znacznie dłużej.
Natomiast nie wiem dlaczego wszyscy uczepili się Andrzeja … Przecież on tylko tam pracuje.
Co ma zrobić waszym zdaniem ? Wyłożyć pieniądze z własnej kieszeni ?
skusilem sie na jedno ciekawe zdarzenie u nich z miesiac temu prawie
na wyplate czekam juz rowno 20 dni,andrzej nie odpisuje od 10,
a zdaje sie ze od tego jest?
ps,glupi bylem ze uwierzylem ze sie cos u nich zmienilo
odrazu po tygodniu moglem pisac do MGA
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Jeżeli wszyscy są niezadowoleni z tego bukmachera , to po co on jest nadal reklamowany na tym forum ?
jak nawet najgorszy bukmacher dekady &quot;intragame&quot; ktoremu wrozylem ze bardzo szybko zakonczy swoj zywot byl tutaj reklamowany i nawet mial swojego przedstawiciela to nie oczekuj jakiejkolwiek selekcji co do reklamowania firm :]

a mayplay skonczy tak samo jak intragame
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Rowniez nie polecam tego buka, blisko miesiac czekam na odpowiedz w sprawie zle rozliczonego kuponu, nie laska odpisac. Wyplacic wszystko jak najszybciej i nie wracac ????
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
po interwencji w MGA kasa dzisiaj wplynela
jezeli komus nie ZALEZY czy wyplata dojdzie po miesiacu to wciaz sa wyplacalni
andrzej wiem ze to czytasz,wiec mam propozycje dla was
proponuje zmienic nazwe na &quot;MayDelay&quot; mysle ze bedzie o wiele bardziej pasowac niz obecna
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
po interwencji w MGA kasa dzisiaj wplynela
jezeli komus nie ZALEZY czy wyplata dojdzie po miesiacu to wciaz sa wyplacalni

andrzej wiem ze to czytasz,wiec mam propozycje dla was
proponuje zmienic nazwe na &quot;MayDelay&quot; mysle ze bedzie o wiele bardziej pasowac niz obecna
Kiedy złożyłeś skargę do MGA ?
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Kiedy złożyłeś skargę do MGA ?
przed weekendem, w srode albo czwartek
w kazdym razie ja juz tam wiecej nie wplace,szkoda mi nerwow na uzeranie sie z nimi,
nawet jak znow wyskocza z nizsza linia niz inni bukmacherzy to sobie odpuszcze
co nie zmienia faktu ze maja troche plusow i poki co kase wyplacaja po DŁUGICH mękach
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
napisz do złotoustnego Andrzeja z MayDelay

stawiam all in ze odpisze Ci w ciagu 10 minut ze wyplaty trwaja maksymalnie 3-5 dni roboczych ????
A wiesz, że napisałem? ???? A co gorsze nawet nie odpisał, więc nie wiem czy się cieszyć czy płakać ???? Naprawdę bardzo dziwny buk, z takim nastawieniem do klienta znikną pewnie szybciej niż powstali. Pobierać 5% i dokonywać wypłaty w ciągu tygodnia? Żenada za taką opłatę ten depozyt na Skrill powinien być w max. 5 min., więc ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wielka zmiana regulaminu odnosnie reaload bonusow i zwyklych bonusow oto info od Andrzeja:
Witam serdecznie,
do obrotu bonusem wliczane jest maksymalnie 50 PLN/12 EURO z każdego zakładu.
Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Białecki - Mayplay.com
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chyba ich coś już po***... Znowu jakaś amatorska firma jak ten cały Rivalo... Jakbym tu nie wszedł to bym nawet nie wiedział bo po co mieliby informować...
 
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
hahahahahahaha
najwyraźniej mayplay uznalo ze trzeba dostosowac bonus do pozostalych aspektow,i w ten o to piekny sposob sprawili ze obrot bonusem bedzie trwac tyle co wyplata,czyli miesiac ????

endriu ze szwagrem po melanzu na majowce chyba te warunki bonusu dosc &quot;optymistycznie&quot; stworzyli ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wczoraj chciałem zagrać jakikolwiek typ i nawet za 1zł, miałem kilka zakładów w trakcie i został już tylko bonus coś ponad 100zł, 3/4 kupony weszły i przez to oczywiście kasę straciłem. Obrócić bonusem i spier*** jak najdalej.
Podsumowując:
-słabe kursy
-mało zakładów
-strona wizualnie może i ładna ale w praktyce szajs
-zmieniają sobie warunki obrotu bonusem nawet bez żadnej informacji
-nie da się stawiać zakładów
-informują że odpowiadają w ciągu 24h na maile, dobry żart
-nie da się łączyć zakładów live z tym przedmeczowymi
-live to jakiś żart
-co się włączy ich stronę to po prawej jakiś durny filmik leci promujący nie wiem co
-o niektórych sportach to nie wiedzą nawet że są
PODSUMOWUJĄC, NIE POLECAM TEGO AMATORSKIEGO BUKA, SAME WADY BEZ ŻADNYCH ZALET!
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Mija ponad tydzień od wypłaty na Skrill a pieniędzy ciągle brak .... Andrzej codziennie pisze, że pieniążki powinny być na koncie następnego dnia, jednak jest to jedynie wielka ściema .... Nie wierze w kolejne problemy techniczne z systemem płatności, ale poczekam cierpliwie na dzień wypłaty.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja dzisiaj zleciłem wypłatę na Skrill i zobaczymy ile będzie szła, no ale jak widać gołym okiem, amatorka i nic więcej... Jeszcze 5% wypłaty pobierają, kpina jakaś.
 
L 0

lukasz13200

Użytkownik
Tydzień temu zleciłem wypłatę na Skrill do tej pory nie dostałem pieniędzy wczoraj wysłałem e-mail do Andrzeja i zagroziłem mu że jak w ciągu dwóch dni nie dostanę pieniędzy to złożę skargę do MGA do tej pory nawet mi nie odpisał jak do jutra do wieczora nie dostanę kasy to skłam skargę do MGA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom