>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MayPlay - 100% więcej do 200PLN na start!

Status
Zamknięty.
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Też tak macie, po wejściu w zakładke wypłać : Żadne możliwości wypłaty nie są dostępne, proszę się skontaktować z Obsługą Klienta.
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Też tak macie, po wejściu w zakładke wypłać : Żadne możliwości wypłaty nie są dostępne, proszę się skontaktować z Obsługą Klienta.

Tak, ja tak miałem musisz napisać do Andrzeja i oni wypłacą Ci &quot;ręcznie&quot; na konto.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
[email protected]
Kasy nadal nie otrzymalem zeby nikt mnie na pw nie pytal jutro minie 3 tydzien!!!!!
Przegiecie paly powiem krotko!!!
Edit zalecam rowniez wyslanie na e-maile pracownicze nie zaszkodzi napisac a moze szybciej odpisza oto 2 e-maile jakie mi zostały z 2010 roku jak interweniowalem w sprawie nie istniejacego juz strykke.
[email protected],[email protected] .
Pozdro i dajcie znak jak ktos dostanie odp
 
B 10

bagnet90

Użytkownik
Amazing !! Dzis mijaja rowne 3 tygodnie od kiedy zlecilem wyplate i JEST!
Nie wiem czy ostatnia wiadomosc do Andrzeja cos dala (2h temu wyslana) ale brzmiala ona tak: &quot;Andrzej zrob cos, dzis mija rowny 3 tydzien, nie pozwol bym czekal ponad 3 tygodnie.&quot;
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jest odp z lga oto tresc:
Reference: Your e-mail dated 8th February 2015.

Dear Mr xxxx

I have made contact with the Representative of Mayplay International Ltd. on your behalf about the matter you raised, information has been requested with regards to the incident you refer to.

As soon as information becomes available to the Authority you will be notified accordingly.

Regards,

Kris

Napisalem jak podalem wam pare linkow plus podam wam kolejny link ze strony tez tam napisalem:
http://www.mga.org.mt/support/online-gaming-support/
Zalecam pisac ja juz czekam 23 dni!!!!
 
R 0

rossoner1

Użytkownik
Witam ja juz napisałem do MGA, natomiast patrząc w jakim to kierunku idzie przestaje mi być do śmiechu.

czy ktos otrzymał kasę ostatnio od nich?
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Witam ja juz napisałem do MGA, natomiast patrząc w jakim to kierunku idzie przestaje mi być do śmiechu.

czy ktos otrzymał kasę ostatnio od nich?
A czy takim wielkim problemem jest przeczytać kilka postów w tym temacie?
Tak, jedna z osób otrzymała kasę, wpis z 13 lutego.
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Przed dwoma godzinami otrzymałem drugą część kasy od Mayplay.
Oczywiście musiałem po raz kolejny pisać skargę na tego pseudobuka..
Wniosek z tej historii jest taki, że pieniądze otrzyma każdy kto zgłosi na nich skargę...dobre i to.
Nowym odradzam jakikolwiek kontakt z nimi a tym którzy czekają wciąż na pieniądze radzę jak najszybciej pisać do LGA.
I jeszcze 3 słowa do Pana Andrzejka, który to pewnie czyta. Nie masz chłopie za grosz honoru, pracując w tym gównie i oszukując ludzi na każdym kroku. Połamania nóg!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Przed dwoma godzinami otrzymałem drugą część kasy od Mayplay.
Oczywiście musiałem po raz kolejny pisać skargę na tego pseudobuka..
Wniosek z tej historii jest taki, że pieniądze otrzyma każdy kto zgłosi na nich skargę...dobre i to.

Nowym odradzam jakikolwiek kontakt z nimi a tym którzy czekają wciąż na pieniądze radzę jak najszybciej pisać do LGA.

I jeszcze 3 słowa do Pana Andrzejka, który to pewnie czyta. Nie masz chłopie za grosz honoru, pracując w tym gównie i oszukując ludzi na każdym kroku. Połamania nóg!

Potwierdzam rowniez o 15:31 kasa wplynela......Zlodziejstwo jak sie nie patrzy!!!????
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Wypłacili? Wypłacili.
No to mamy kolejną wiarygodną firmę na naszym rynku ... Nic tylko zakładać konta, wpłacać kasę i wygrywać miliony ???? ???? ???? ????
Andrzej dotrzymał słowa ;) Tylko pieniądze wpłynęły z lekkim poślizgiem na wasze konta..
Praktycznie w jednym czasie na forum pojawiły się cztery firmy - Winmasters, MayPlay, Intragame i Betano. Oprócz tej ostatniej na pozostałe szkoda czasu i nerwów. Kto zakłada tam konta (szczególnie u buka z tego tematu) sam prosi się o kłopoty. No ale każdy ma swój rozum ????
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
akurat Betano to najwieksze gowno
w ostatnim czasie wyplacaja tyle samo czasu,a jakie robia cyrki przy weryfikacji to bezsprzecznie zasluzyli na tytul idiotow roku

Obróciłem tam dwa bonusy i dwa razy bez problemu wypłaciłem.
Standardowa weryfikacja (dokument + rachunek) + do tego dzwonią z jednym pytaniem. W czym problem? ???? Jak walisz multi z tego samego ip, kompa i bez czyszczenia cookies to pewnie proszą o zdjęcie z dowodem przy twarzy, czy za to zasłużyli na &quot;tytuł idiotów roku&quot;?
I jeszcze jedno - wypłacałem stamtąd w sumie cztery razy - ani razu wypłata nie trwała dłużej niż 12h ????
12h a 3 tygodnie, rzeczywiście tyle samo czasu

PS. Nie spodziewałem się, że będę kiedykolwiek bronił jakiegoś buka na forum no ale ... Ludzie szanujmy się, pojawiła się firma z wysokimi limitami, naprawdę dobrymi kursami (handicapy, u/o, zakład bez marży), a multikontowcy próbują ją zlinczować ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom