>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
polski podst pisemny 70%
polski ustny 90%
angielski podst pisemny 98%
angielski podst ustny 95%
angielski rozszerzony pisemny 83%
angielski rozszerzony ustny 90%
matematyka podst 52%
geografia rozszerzona 55%
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
polski podstawa - 64% !!!! (jestem dumny fest ???? )
angol podstawa - 87%
matma podstawa - 98%
angol rozsze - 57%
matma rozsze - 56%
gegra podstawa - 56%

mogło byc lepiej zwłaszcza angol podstawa ale zwaliłem to bo pęcherz mi chciał pęknac wiec wypracowania napisalem w 5 minut i nawet nie mialem czasu sprawdzic. ???? No ale ogolnie nie jest najgorzej, na to co chce isc wychodzi calkiem ładny wynik pkt ????
 
julek 421

julek

Użytkownik
odwiedzal ktos OKE ?
mozna pare slow jak to wyglada?
Ogarnalem sie z godz temu tel juz nie odbieraja a chcialbym jutro pojechac ale troche km do krakowa mam ...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
podobno mozna obejrzec mature w obecnosci jakiegos tam &quot;pilnowacza&quot; i nie ma z tym chyba wielkich problemów, tylko musisz se tam dojechac..
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
polski podstawa - 64% !!!! (jestem dumny fest ???? )
angol podstawa - 87%
matma podstawa - 98%
angol rozsze - 57%
matma rozsze - 56%
gegra podstawa - 56%
mogło byc lepiej zwłaszcza angol podstawa ale zwaliłem to bo pęcherz mi chciał pęknac wiec wypracowania napisalem w 5 minut i nawet nie mialem czasu sprawdzic. ???? No ale ogolnie nie jest najgorzej, na to co chce isc wychodzi calkiem ładny wynik pkt ????
padłem :grin:
 
grzesio 46,6K

grzesio

Forum VIP
Polski pisemny - 44 %
matma podstawa - 94 %
angielski podstawa - 97 % [zdziwiłem się , bo powinnienem miec 3 błedy w tych ABCD , a tu wszytko OK chyba]
matma roz. - 56 % [lepiej moglo być , ale i tak wynik jakoś daje rade]
geo roz. - 65 %
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Polski podstawa - 70%
Matma podstawa - 70%
Angielski podstawa - 100% :jezora:
Angielski rozszerzony - 72%
Gejca rozszerzona - 45%
 
picia 13

picia

Użytkownik
Język polski (pisemny, poziom podstawowy) - 56%
Język polski (ustny) - 70%
Język angielski (pisemny, poziom podstawowy) - 88%
Język angielski (ustny) - 85%
Matematyka (poziom podstawowy) - 86%
Matematyka (poziom rozszerzony) - 50%
Informatyka (poziom rozszerzony) - 54%

Jestem bardzo zawiedziony sobą i swoimi rezultatami. Dopiero teraz do mnie dociera, że na własne życzenie zawaliłem obie matmy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Picia a na co się wybierasz ?
PS. Zawsze myślałem, że Picia to jest dziewczyna, nie wiem czemu.
 
picia 13

picia

Użytkownik
Może dlaczego, że pasuje &#39;ta Picia&#39; ;) Jednak w tym przypadku jest &#39;ten Picia&#39; :razz:

Wybieram się na informatykę na Uniwersytecie Śląskim, jednak ilość chętnych na studia inżynierskie jest dość spora i mój wynik może być za mały co doprowadza mnie do nerwicy od kilku dni.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Aaaa mogłem po lokalizacji zobaczyć, że na UŚ [ mam w grupie koleżankę z Twojej miejscowości ], a jak nie informatyka to masz jakąś alternatywę ?
Na razie się nie martw, dużo zawsze ludzi składa, a później rezygnuje także na pewno masz szansę :].
 
picia 13

picia

Użytkownik
W sumie to nie ma alternatywy, mam informatykę inżynierską, albo informatykę (na licencjacie). Jak się na pierwszą nie dostanę to na drugą powinienem, ale nie wiem jak będzie.
Możesz priv wysłać kogo to masz w grupie, może znam.. ;&gt;
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakie jest wasze osobiste zdanie wobec tak złych wyników tegorocznych matur (szczególnie z matematyki) ? Uczniowie sobie olali ? Myśleli że po zeszłorocznej (prostej) maturze z matematyki, ta także będzie prosta ? Czy po prostu większość ludzi nie radzi sobie z przedmiotami ścisłymi ? Może wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja :razz:
 
grzesio 46,6K

grzesio

Forum VIP
A co ta matma była trudna [rozszerzona tak , ale to inna bajka] ??
Żeby nie zdac podstawy trzeba być imbecylem.
Po ABCD już możńa mieć te 15 punktów , które dają 30% ogółu. [Ja na 99% miałem 25/25 ]
Jeszce zadania typu trójmian , wielomian czy trygonometria to już wogóle żal , szczgólnie mając wzory przed sobą.
Prawdopodbieństwo możńa rozpisać.
Rozumiem jakby była matma jak po staremu , czyli 10-15 zadań otwartych i kombinuj jak zdać [większośc by zdała , bo by sie bardziej przyłożyli].
A teraz ??
3-5 % to margines , który moze nie zdać , ale nie 25% hołoty.
Prędzej Polskiego bym się bał , ale widzę w tym roku spokojnie pozdawali ludzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom