>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jak to jest z poprawą matury?
Zadeklarować w byłej szkole można do kiedy? Jeszcze jest to realne, bo wstępne deklaracje były do 30września, a ostateczny termin pewnie w grudniu i można będzie się jeszcze w tą kwestie upomnić?
 
E 0

emancypantka

Użytkownik
W macierzystej szkole do 30 września był termin oddawania wstępnych deklaracji. Musiałbyś złożyć w tym terminie deklaracje by póxniej sobie ewentualnie coś zmienić. Na złożenie wstępnej deklaracji już chyba za późno ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ustne matury są po pisemnych&gt;? kiedy dokładnie?i od razu są wyniki z nich?czy jak się składa papiery na studia to mają one jakieś znaczenie(ustne matury)??
 
lukisc 0

lukisc

Użytkownik
tak ustne są po pisemnych.kiedy dokladnie to nie wiadomo,kazdy inaczej-pewnie gdzies od 10 do konca maja.
Nie wiem czy wszedzie ale w większości uczelni nie mają znaczenia-ale trzeba zdać ????

jakby ktoś chciał nabyć PREZENTACJĘ MATURALNĄ Z POLSKIEGO to PW. zapewniam że jest zaje**sta ????
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czyli 6 pkt trzeba mieć żeby zdać,myślałem że 30% czyli ... 3 pkt ,
a wyniki są zaraz po przesłuchaniu komisja wydaje czy trzeba czekać?:

jeszcze takie pytanko mam względem studiów:poziom rozszerzony liczy się x2 na większości uczelniach,
jakie są mniej więcej progi żeby przyjęli do publicznej szkoły w jakimś większym mieście -z ilu przedmiotów patrzą na maturę(2?3?) np. na kierunek finanse i bankowość
 
michau 84

michau

Forum VIP
czyli 6 pkt trzeba mieć żeby zdać,myślałem że 30% czyli ... 3 pkt ,
a wyniki są zaraz po przesłuchaniu komisja wydaje czy trzeba czekać?:

jeszcze takie pytanko mam względem studiów:poziom rozszerzony liczy się x2 na większości uczelniach,
jakie są mniej więcej progi żeby przyjęli do publicznej szkoły w jakimś większym mieście -z ilu przedmiotów patrzą na maturę(2?3?) np. na kierunek finanse i bankowość
Weź może odwiedź swoją szkołę, tam na pewno się dowiesz :|
Z ustnej można dostać 20 pkt,a nie 10 tak na marginesie...
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
w sumie to stopnie ze świadectwa i matura ustna nie ejst brana pod uwagę jeżeli idzie o studia tylko matura ta właściwa?prawda?
jestem zielony jeżeli idzie o sprawy studiowe więc pytam
 
S 0

spike90

Użytkownik
słuchajcie...bo coś tam niby sejm przyjmował że nie można studiować 2 różnych kierunków dziennych (tzn darmowych)...prawda to? kiedy to wchodzi ?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
jeszcze takie pytanko mam względem studiów:poziom rozszerzony liczy się x2 na większości uczelniach,
jakie są mniej więcej progi żeby przyjęli do publicznej szkoły w jakimś większym mieście -z ilu przedmiotów patrzą na maturę(2?3?) np. na kierunek finanse i bankowość
Wrocław, Uniwerek Ekonomiczny, kierunek finanse i rachunkowość (kilka lat temu zmienili z finanse i bankowosć): 120 pkt na moim wydziale, tym bardziej matematycznym. Na takim bardziej humanistycznym 140. Takie były pierwsze progi.
Liczy się matma + język. 1% rozszerzonej= 1pkt rek. -&gt; na moim wydzialei kierunku, czyli ZiF.
Na tym bardziej humanistycznym, czyli NE, język + albo matma, albo historia bądź geografia.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
1% rozszerzonej to 1 pkt,a 1 pkt podstawowej na tym wydziale?
120-140 pkt z dwóch przedmiotów trzeba mieć żeby się dostać i to na rozszerzeniu jeżeli idzie o tą uczelnie ??
a takie mam pytanko:jak ktoś zdaje wos to jakie studia polecacie?
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
chciałbym kierunek związany jakoś z finansami żeby iśc potem do pracy w tym kierunku-finanse bankowośc,ekonomia,może administracja czy zarządzanie, tak się zastanawiam
jednak chciałbym aby studia nie były przepełnione tylko matmą bo jestem z niej średni,do tego zdaje wos jako dodatkowy(matme w sumie też bo jest obowiązkowa ) ,coś mi radzicie
 
michau 84

michau

Forum VIP
chciałbym kierunek związany jakoś z finansami żeby iśc potem do pracy w tym kierunku-finanse bankowośc,ekonomia,może administracja czy zarządzanie, tak się zastanawiam

jednak chciałbym aby studia nie były przepełnione tylko matmą bo jestem z niej średni,do tego zdaje wos jako dodatkowy(matme w sumie też bo jest obowiązkowa ) ,coś mi radzicie
Chłopie jak Ty chcesz iść na finanse nie mając zdolności matematycznych to idź na Turystykę i Rekreację...
Finanse to przecież czysta matematyka...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom