>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
tak szczerze mówiac to nie sądze jednak żeby był jakiś temat rocznicowy, bo to zbyt oczywiste, ale mogę sie mylić ????
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
tak szczerze mówiac to nie sądze jednak żeby był jakiś temat rocznicowy, bo to zbyt oczywiste, ale mogę sie mylić ????
sluszna uwaga...bardziej dadzą coś co się stało na świecie czyli np. KRYZYS.

Ale na Polskim też niby miało nie być nic z rocznicy a było.. CHłOPI (rocznica nagrody nobla Reymonta) heh ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
sluszna uwaga...bardziej dadzą coś co się stało na świecie czyli np. KRYZYS.


Ale na Polskim też niby miało nie być nic z rocznicy a było.. CHłOPI (rocznica nagrody nobla Reymonta) heh ????
no dobra ale to nie jest aż tak oczywiste, np. ja o tym nie pamiętałem :p
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
masz racje...
W kazdym badz razie....
WOS to cholernie obszerny temat, który zmienia się z roku na rok...
Jutro się okaże co to będzie.....nie wiem czemu mam taką obawe....w końcu to tylko podstawa......no albo i aż... heh...
Niech Wiatry nam sprzyjają panowie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Angielski na podstawie jest prosty. Dostaniesz karte, usiądziesz, przygotujesz się, przemyślisz wszystko i lecisz z koksem. Na pewno się uda :]
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
DLA POCIESZENIA TYM CO MAJą Nie za dobry poziom Angielskiego ...
lub średni (jak ja) ... toooo nie bójcie się...
Ustna matura to jest kpina.....nie zdają tego tylko ludzie z Colegu ????
Przykładowy dialog ?

to zalezy...możesz trafić na banalnie prosty, a możesz trafić na trochę cięższy....
także niech Wiatry ci sprzyjają ????
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Ok ..zmykam...

JUTRO SIę WSZYSTKO OKAżE.....

POWODZENIA WSZYSTKIM (I SOBIE RóWNIEż) NA WOSIE !!! :-D

Mam nadzieję, że wyjdę z Bananem na pysku ???? hehe
Pzdr
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Angielski ustny na poziomie podstaowym to banał. Naprawdę trzeba wykazać sie dużymi umiejętnościami, zeby go nie zadać.
Obrazek opisać, odpowiedzieć na pytania, przeprowadzić 3 proste konwersacje i macie luz. Za gramatykę może wam polecieć z 1 czy 2 pkt i tyle. A reszta jakaby nie była to i tak przejdzie.
Ja mam rozszerzoną i jest ona trochę dłuższa i już dla tych, którzy muszą umieć mówić poprawne gramatycznie i znać sporą ilosć głupich słowek :wink:

Powo jutro na wosie :wink:
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
ARKUSZ PODSTAWOWY na ogól nie był trudny....

Pare zadań opuściłem, ale wypracowanie dali zajebiście proste ????

Czas czekac na odpowiedzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom