>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
S 0

spike90

Użytkownik
ja gadalem prezentacje minut ok 9.i dostalem ok 7/8 pytań...odpowiedzialem na 6 i 65% otrzymalem...tak wiec NO STRESS ???? ....hmmm co do angielskiego opis obrazka to Present Continous[-ing]?...czy jak to jest bo z angola jestem średniawy:]..
In the picture i can see..potem..gadasz [Who/where/what doing] - (present simple), no i spekulacje - że on może (He might be..)być bogaty/ biedny/dobrze wykształcony/ nieszczęśliwy/ samotny itp.
No i pytania komisji - nie wiem czy oni zawsze muszą zadawać 2 pytania, ale jeżeli dobrze będziesz spekulować i dużo opowiesz o obrazku od siebie to mogą chyba 1 pytanie dać. To podstawa ofc
 
revil 0

revil

Użytkownik
In the picture i can see..potem..gadasz [Who/where/what doing] - (present simple), no i spekulacje - że on może (He might be..)być bogaty/ biedny/dobrze wykształcony/ nieszczęśliwy/ samotny itp.
No i pytania komisji - nie wiem czy oni zawsze muszą zadawać 2 pytania, ale jeżeli dobrze będziesz spekulować i dużo opowiesz o obrazku od siebie to mogą chyba 1 pytanie dać. To podstawa ofc
Na 90% opis obrazka jest w continuous-ie
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
In the picture i can see..potem..gadasz [Who/where/what doing] - (present simple),
nie present simple tylko present continous ???? to co widzimy mówimy własnie w tym czasie. swoje przypuszczenia np. &quot; In my opinion, there could be a summer... &quot; - najlepiej popieramy przykładami : &quot; Because he is wearing a t-shirt &quot;
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Uff, matura już za mną, ustne mogę uznać za bardzo udane: angielski 20/20, polski 19/20, teraz wakacje.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja też jestem usatysfakcjonowany chociaż, że otrzymałem 60% z polaka ???? teraz anglik 29.5 i gitara ;)
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Ja też w środę. Umiem już nieco 1 kartke (A4)... Jeszcze 4.5 strony przede mną :| Ale szybko idzie :]
Ja jednoczesnie pisze i sie tego ucze:-D mysle ze spokojnie sie wyrobie. Moim zdaniem wazne jest azeby mówić swoimi słowami, i mowic lużno ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja się pewnie zestresuje :| Ja mam pracę już, ale jak się jej ucze to już się denerwuje ???? W PowerPoincie zrobilem jakiś baadziew... Trochę obrazków... sporo cytatów i jakieś tam pojęcia :p Mam nadzieję, że jakoś pójdzie... Aha i jak zrobiłem w power poincie np. pojęcie Buntu to muszę się go uczyć na pamięć czy będę mógł sobie preczytać, bo to zdeka długie jest :?: :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja się pewnie zestresuje :| Ja mam pracę już, ale jak się jej ucze to już się denerwuje ???? W PowerPoincie zrobilem jakiś baadziew... Trochę obrazków... sporo cytatów i jakieś tam pojęcia :p Mam nadzieję, że jakoś pójdzie... Aha i jak zrobiłem w power poincie np. pojęcie Buntu to muszę się go uczyć na pamięć czy będę mógł sobie preczytać, bo to zdeka długie jest :?: :]
W slajdach możesz mieć jakieś obrazki, w tle muzykę, ale żadnych definicji i czytania, masz cały czas komentować to co przedstawiasz ale nic nie możesz czytać.
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Ja się pewnie zestresuje :| Ja mam pracę już, ale jak się jej ucze to już się denerwuje ???? W PowerPoincie zrobilem jakiś baadziew... Trochę obrazków... sporo cytatów i jakieś tam pojęcia :p Mam nadzieję, że jakoś pójdzie... Aha i jak zrobiłem w power poincie np. pojęcie Buntu to muszę się go uczyć na pamięć czy będę mógł sobie preczytać, bo to zdeka długie jest :?: :]

Kolega wyżej mowi że nie mozna to nie można:-D ten temat z buntem to cos w stylu &quot; Buntownik czy nieudacznik..&quot;? a moze &quot; Od afirmacji do kontenstacji..?&quot; ja mam ten 2 a 1 ma kumpel:-D tematy raczej łatwe mam sam tekst. W moim pryzpadku jest tak e ja lubie nawijac i jak sie wkrece to bedyie supcio:-D Powodzonka :spokodfhgfh:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dzięki za odpowiedź :p To w takim razie muszę się nauczyć :]
Ja mam pojęcie buntu wg. socjologa Roberta Mertona do prezentacji: &#39;Język piosenek młodzieżowych jako wyraz pokoleniowego buntu&#39; :]
A właśnie w tle muzyka tak cicho włączona nie przeszkadza pry prezentacji, czy podać ją jako przkład czy mówić i od razu w tle żeby muza leciała, jak radzicie :?: :p
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
ja dzis mialem polski, przed wejsciem do &quot;pokoju przesluchan&quot; wzialbym 30% w ciemno a tu nagle mi podaja 90%^^^
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Benek nie ryj prezentacji na pamięć! Naucz się co tam jest i powiedz to swoimi swłowami. Ja na ustnego polaka poszedłem z pracą napisaną dzień wcześniej. Wchodziłem popołudniu, a w południe gasiłem pożar:-D Przeczytałem 3 razy i na maturze poleciałem spontan. Wchodzę potem po wynik, a tu ... 18/20. Komisja powiedziała iż bardzo się podobało, taki spontan. Potwierdziłem iż znam temat i to o czym mówię, a nie wyryłem sciągnięta lub kupioną pracę. Miałbym 20/20 ale przeciągłem 15 minut i musieli mi przerwać i za to odjąć punkty. 90% za spontan!
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Benek nie ryj prezentacji na pamięć! Naucz się co tam jest i powiedz to swoimi swłowami. Ja na ustnego polaka poszłem z pracą napisaną dzień wcześniej. Wchodziłem popołudniu, a w południe gasiłem pożar:-D Przeczytałem 3 razy i na maturze poleciałem spontan. Wchodzę potem po wynik, a tu ... 18/20. Komisja powiedziała iż bardzo się podobało, taki spontan. Potwierdziłem iż znam temat i to o czym mówię, a nie wyryłem sciągnięta lub kupioną pracę. Miałbym 20/20 ale przeciągłem 15 minut i musieli mi przerwać i za to odjąć punkty. 90% za spontan!
Jak na kogoś kto ma 90% to nie wypada ????
 
novo 203

novo

Użytkownik
benku jaki masz temat? chyba podobny do mojego, ja mam niepogodzeni ze swiatem. przedstaw i porownaj literackie portrety bohaterow zbuntowanych odwolujac sie do lit. polskiej i obcej.
ustny mam w piątek

aha juz wiem,

tez sie odnosze do mertona:p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Język piosenek młodzieżowych jako wyraz pokoleniowego buntu. To mój topic.
Ok też mi się wydaje, żeby nie kuć na pamięć. Poczytam mniej, więcej co tam jest i lece koksem. I jeszcze jedno pytanie. Cytaty, które zamieszczę w PowerPoincie mogę czytać czy lepiej mieć osobną kartkę :?: :p
Wolę popytać niż potem mieć jazdę. Najbardziej boję się tej właśnie matury, więc zrozumcie ;) :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom