>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
leokung 0

leokung

Użytkownik
Panowie jutro mam ustny Angielski...

Jest sie czego bac ? Slyszalem ze nie... ze ludzie ktorzy nawet za bardzo dobrze nie operują Angielskim zdaja....

Moge mowic swoimi slowami a nie czasami zadnymi ?

MOja znajomość jest taka sobie..podstawy znam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Panowie jutro mam ustny Angielski...
Jest sie czego bac ? Slyszalem ze nie... ze ludzie ktorzy nawet za bardzo dobrze nie operują Angielskim zdaja....
Moge mowic swoimi slowami a nie czasami zadnymi ?
MOja znajomość jest taka sobie..podstawy znam.
Ja ci tylko powiem, że koleżanka, która miała z ang na koniec szkoły ocenę dopuszczającą i która w próbnej organizowanej przez nauczyciela po 30min pytania zdołała uzyskać 6pkt w tej prawdziwej we wtorek miała 14pkt. Więc już teraz możesz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest się czego bać? Bo moja odpowiedź brzmi NIE.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
no ja też...***** ale szit! nie zdam ustnego jutro :cry:
tak w ogóle panowie wiecie kiedy jest poprawka jeżeli nie zda się ustnego z polaka?
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
panowie, naprawdę nie ma co się bać, ja jak wyszedłem z sali myslałem że nie zdam a dali mi 70%. Jak ktoś naprawdę nie umie to i tak przepuszczają ich nawet na te 6 pkt
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
niestety wiem, ustne można poprawiać dopiero w maju????
czyli dopiero na przyszły rok mogę poprawić ustny? ....łeee mniejsza z tym i tak się w tym roku nie wybieram na studia. Tymczasem idę spać i jutro powiem tylko tyle ile umiem i najwyżej nie zdam. Trudno się mówi ;D

pozdro.
 
B 0

barton

Użytkownik
Ja już jestem po ustnym polskim i niemieckim.
Na polskim za bardzo pracy nie umiałem wiec zacząłem mówić po swojemu i do tego złapałem jeszcze za wiechę w trakcie mówienia i tak sobie mówię zdałem tak na 10 pkt a dostałem 16/20!!!!!!!! szok . A niemiecki miałem łatwe rozmówki i obrazek (klasa informatyczna) 13/20 ???? TYLKO NIE POTRZEBNY STRES
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
no ja też...***** ale szit! nie zdam ustnego jutro :cry:

tak w ogóle panowie wiecie kiedy jest poprawka jeżeli nie zda się ustnego z polaka?
Nie panikuj ???? jak bedziesz miał fajną babke na komisji to jeszcze na samym początku z tobą pożartuje na rozładowanie atmosfery ???? a jak nie, to i tak się nie martw, nie stresuj się - to już połowa sukcesu ???? a żeby nie zdać to
naprawde trzeba się napracować :p zobaczysz już po zdaniu jak nie warto było panikować ???? Wspomnisz moje słowa:p
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Nie sadzilem ze napisze w tym temacie bo mi do matury jeszcze troche czasu zostalo;) jednak ogladalem chyba w TVN Fakty jak to maturzysci zdawali mature z wiedzu o tańcu mi po pewnym namysle przyszedl d głowy taki pomysł poł zartem pół serio czy mozna zdawac mature np z wiedzy o pokerze ???? . Moje pytanie brzmi czy ktos z was zdawał własnie z czegos nietypowego, w tym materiale w Faktach gosciowka mowila ze trzeba przekonac w jakis sposob komisje aby zdawac mature z nietpowych aspektow zycia ale jesli taniec to dlaczego nie poker...
 
novo 203

novo

Użytkownik
lista przedmiotów z jakich można zdawać maturę jest ścisle określona przez cke, można zdawac tylko te przedmioty, które są na liście. jednym z nich jest wiedza o tańcu. wiedza o pokerze na 100% nigdy nie znajdzie się na tej liście
 
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
z nietypowych to jest tylko wiedza o tancu i historia muzyki, mozesz tez chyba zazyczyc sobie dowolny jezyk obcy nowozytny, poker odpada bo nie ma przedmiotu w szkole, ktory by tego uczyl;)
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
do nietypowych przedmiotów można zaliczyć też filozofie ???? u mnie jedna osoba w szkole to zdaje xD
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
rybex takiego przedmiotu nie możesz zdawać ale możesz teraz napisać pismo i przedstawić taki temat na prezentacje maturalną, jeżeli dobrze zaprezentujesz temat i dasz dobre powody dlaczego chcesz taki temat przedstawiać powinni dać pozytywną odpowiedź ;)
 
matex 0

matex

Użytkownik
ile wam zadawali pytan na ustnej? slyszalem, ze jak sie nie potrafi odpowiedziec to zadaja wiecej niz 2
ja np. nie miałem pytań, tylko tak jakby rozmowę ???? tj. załózmy, ze ok 7-8 pytań, przeplatanych a to moją wypowiedzią, a to wypowiedzią komisji ;)
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
ja gadalem prezentacje minut ok 9.i dostalem ok 7/8 pytań...odpowiedzialem na 6 i 65% otrzymalem...tak wiec NO STRESS ???? ....hmmm co do angielskiego opis obrazka to Present Continous[-ing]?...czy jak to jest bo z angola jestem średniawy:]..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom