>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Użyj dezodorantu AXE, ubierz różowy krawat i panie z komisji juz sa Twoje:jezora: Ja tak zrobiłem 17/20:-D kobieta to kobieta:jezora:
haha, a jak wywalę tors to też zadziała? ????

AXE czekoladowe, rozumiem? ;)
 
novo 203

novo

Użytkownik
hehe, tak naprawde najlepiej to sobie to wszystko przeanalizowac, ulozyć w glowie w tych minutach danych na przygotowanie i zrobienie planu czy notatek co sie bedzie mowilo...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja tutaj muszę na poniedziałkowy polski się pracy nauczyć, a mi się tak nie chce :|:| ... co zrobić :eek:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zmusić się bo skończysz jak mój Ziomek :;/: To mnie zmtywowało, że już dzisiaj się biorę za prace :]
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
heh widzę, że też szybko zaczynasz ???? jutro niestety out z FB :cry: jak ja to przeżyję...:eek: ...no ale jak trzeba to trzeba ;)
 
matex 0

matex

Użytkownik
co wy chłopaki gadacie ???? ja miałem prezentacje we wtorek, zacząłem się jej uczyc w poniedziałek wieczorem, skończyłem juz w szkole bo czekałem kilka godzin i jakos zdałem :d a trzeba dodać, że trafiłęm do dosyc czepiającej się komisji :d bo jeżeli moje 13/20 było jednym z lepszych wyników, która owa komisja wystawiała to o czyms to świadczy ... ????

także moi drodzy - dobrze będzie :]
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
haha, a jak wywalę tors to też zadziała? ????

AXE czekoladowe, rozumiem? ;)
Jak ktoś ma Panie w komisji i umie bajerowac to nie ma bata żeby nie zdał na te 6 pkt:-D jak z polskim bedzie zobaczymy ja mam w srode. jak mi sie jakas Genowefa stara trafi ojjj to bedzie ciezko:jezora:
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a powiedzcie mi, jak wejdę do sali po całej prezentacji kiedy podejdę do krzesełka mogę zdjąć marynarkę jeżeli będzie mi gorąco? mogę się spytać o to, czy samemu to zrobić?
 
D 0

daniel999

Użytkownik
a powiedzcie mi, jak wejdę do sali po całej prezentacji kiedy podejdę do krzesełka mogę zdjąć marynarkę jeżeli będzie mi gorąco? mogę się spytać o to, czy samemu to zrobić?
He, nie przesadzaj, egzaminatorzy to tez ludzie ;) Zachowywuj sie normalnie jakbys odpowiadal na lekcji jezyka polskiego.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
panowie w jaki sposób uczyliście się swojej prezentacji? Bo uczę się i uczę i coś cięko mi idzie, heh . Są jakieś metody skutecznego zapamiętywania?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
panowie w jaki sposób uczyliście się swojej prezentacji? Bo uczę się i uczę i coś cięko mi idzie, heh . Są jakieś metody skutecznego zapamiętywania?
Ja uczyłem się następująco, przeczytałem jeden rozdział, powoli i dokładnie i potem w myślach sobie go w pewnym stopniu opowiadałem tak aby moje opowiadanie zawierało najważniejsze elementy. I tak przechodziłem do kolejnego rozdziału, nauka całej prezentacji zajęła mi jakieś 3hl. Polaka mam właśnie jutro ale mam nadzieje, że zdam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja czytałem już ze 4 razy, a jak wrócę to przed snem mam zamiar przepisać prezentacje z kompa na kartkę, długopisem. Podobno to bardzo pomaga ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dobra, prezentacje umiem, szczegółowe streszczenia lektur z prezentacji przeczytane. Ale co waszym zdaniem jest jeszcze godne uwagi aby powtórzyć, coś może takiego ogólnego o co mogą zapytać ale nie związane ściśle z tematem prezentacji?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a to jest dobry pomysł ???? tylko że uczę się tego i uczę i prawie nic. Wiem tam trochę z całości, ale to na pewno nie starczy. :cry::cry: ...zawalę to na bank. Wiecie kiedy jest możliwość poprawki tego? poważnie pytam...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
a to jest dobry pomysł ???? tylko że uczę się tego i uczę i prawie nic. Wiem tam trochę z całości, ale to na pewno nie starczy. :cry::cry: ...zawalę to na bank. Wiecie kiedy jest możliwość poprawki tego? poważnie pytam...
E, trzeba pozytywnie myśleć, ale sama prezentacja to jest na max 5 pkt, a pytania są na 15pkt, więc najważniejsze abyś powiedział tą prezentacje jak będziesz umiał, nawet jak za nią dostaniesz 2pkt, ale dobrze odpowiadał na pytania i zdasz spokojnie.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
tylko wątpię żebym uzbierał 15 min. Pracę pisałem, poprawiałem i z każdego coś tam wiem. Ja tutaj na żywioł iść, może jakieś pauzy sobie robić? :p
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
tylko wątpię żebym uzbierał 15 min. Pracę pisałem, poprawiałem i z każdego coś tam wiem. Ja tutaj na żywioł iść, może jakieś pauzy sobie robić? :p
Nie podłamuj się ???? To pewno zależy od członków komisji, ale dziewczyna mojego kumpla poszła na polski i mówiła tylko przez 8 minut a otrzymała 20/20 punktów tak więc długość tej prezentacji nie jest aż tak ważna... Ważne jest to czy będziesz umiał odpowiedzieć na pytania ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
tylko wątpię żebym uzbierał 15 min. Pracę pisałem, poprawiałem i z każdego coś tam wiem. Ja tutaj na żywioł iść, może jakieś pauzy sobie robić? :p
np. można zrobić przerwę, udasz że ci zaschło w gardle i wtedy pijesz wodę, a czas leci....
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
aha dzięki panowie. mam pracę ładnie napisaną, ale za cholerę nie dam rady jej się nauczyć na pamięć, więc wpadałem na pomysł żeby tylko wstępu i zakończenia się nauczyć a z reszty po prostu wypiszę sobie najważniejsze rzeczy i będę klecił zadania. Ogólnie chrzanić to. Jak zdam to zdam, jak nie to nie. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom