>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
C 0

chudzinka

Użytkownik
Nie martw się! każdy popełnia błędy! jak będzie to sprawdzać &quot;człowiek&quot; to może zgadnie Twój tok myślenia, a jeżeli &quot;małpa&quot; to jej kopa w d.... :p
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
matma rozszerzona nie byla latwa ale licze na cos kolo 90%... jak sprawdzalem sobie wyniki to tylko z prawdopodobienstwem mialem zle... szkoda bo wyszlo mi za duzo przypadkow, prawdopodobnie zrobilem blad w dzieleniu ;]
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Matma rozszerzona ciężka. Wytoczyli ciezkie działa.

Ta rok temu to przy tegorocznej to banał.

Ale jest i pozytywna strona: jeszcze tylko ustne i wakacje ;d
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
matma rozszerzona nie byla latwa ale licze na cos kolo 90%... jak sprawdzalem sobie wyniki to tylko z prawdopodobienstwem mialem zle... szkoda bo wyszlo mi za duzo przypadkow, prawdopodobnie zrobilem blad w dzieleniu ;]
dzie masz wyniki ?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
dzie masz wyniki ?
piszac sprawdzalem, mialem na mysli po maturze ze znajomymi. Oficjalne bedą o 15
Edit:
oczywiscie mialem na mysli ze proponowane rozwiazania przez rozne serwisy. bo oficjalne to nie wiem kiedy sie ukażą...
Jak tam patrze to stracilem 3pkt...
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
a masz jakies przykladowe rozmowy i opisywanie obrazkow?
nie chcialo mi sie pisac na angielskim;p a chcialbym powtorzyc
 
matex 0

matex

Użytkownik
a masz jakies przykladowe rozmowy i opisywanie obrazkow?
nie chcialo mi sie pisac na angielskim;p a chcialbym powtorzyc
jak masz konto na grono.net, to tam na gornie &quot;matura 2009&quot; masz juz chyba większosc, jak nie wszystkie zestawy tegoroczne wypisane ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
piszac sprawdzalem, mialem na mysli po maturze ze znajomymi. Oficjalne bedą o 15

Edit:
oczywiscie mialem na mysli ze proponowane rozwiazania przez rozne serwisy. bo oficjalne to nie wiem kiedy sie ukażą...
Jak tam patrze to stracilem 3pkt...
Jak zrobiłeś 2 zadanie ? I gdzie są najlepsze odpowiedzi ?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
matma banalna... oczywiscie rozszerzona... szkoda ze pisalem w tamtym roku :p moze stala sie latwiejsza jak mialem juz matematyke wyzsza heheh
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Panowie jestem już po maturce ustnej z polaka na szczęście. Muszę sam przyznać , że najadłem się trochę stresu i chyba niepotrzebnie. Nawet sama egzaminatorka podczas ogłaszania wyników powiedziała , że niektórych trema niepotrzebnie zjadała co było widać. Do dalszych egzaminów które na pewno przed nami powinniśmy podjeść z większym loozem. Wynik 14/20 nie jest może rewelacją, sam czuję lekki niedosyt, że mogło być o te 1-2 pkt więcej. Ale nic należy z pokorą przyjmować to co się ma i się z tego cieszyć. Jeszcze tylko ustny niemiecki i wakacje witają ????
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
maciek, to może przez ten rok się trochę maty nauczyłeś ?
każdy mądry po fakcie...
chociaż teraz patrzę na arkusz i może rzeczywiście dało się to dobrze napisać... Powodzenia na fizyce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom