>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
C 0

chudzinka

Użytkownik
Nie martw się! każdy popełnia błędy! jak będzie to sprawdzać &quot;człowiek&quot; to może zgadnie Twój tok myślenia, a jeżeli &quot;małpa&quot; to jej kopa w d.... :p
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
matma rozszerzona nie byla latwa ale licze na cos kolo 90%... jak sprawdzalem sobie wyniki to tylko z prawdopodobienstwem mialem zle... szkoda bo wyszlo mi za duzo przypadkow, prawdopodobnie zrobilem blad w dzieleniu ;]
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Matma rozszerzona ciężka. Wytoczyli ciezkie działa.

Ta rok temu to przy tegorocznej to banał.

Ale jest i pozytywna strona: jeszcze tylko ustne i wakacje ;d
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
matma rozszerzona nie byla latwa ale licze na cos kolo 90%... jak sprawdzalem sobie wyniki to tylko z prawdopodobienstwem mialem zle... szkoda bo wyszlo mi za duzo przypadkow, prawdopodobnie zrobilem blad w dzieleniu ;]
dzie masz wyniki ?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
dzie masz wyniki ?
piszac sprawdzalem, mialem na mysli po maturze ze znajomymi. Oficjalne bedą o 15
Edit:
oczywiscie mialem na mysli ze proponowane rozwiazania przez rozne serwisy. bo oficjalne to nie wiem kiedy sie ukażą...
Jak tam patrze to stracilem 3pkt...
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
a masz jakies przykladowe rozmowy i opisywanie obrazkow?
nie chcialo mi sie pisac na angielskim;p a chcialbym powtorzyc
 
matex 0

matex

Użytkownik
a masz jakies przykladowe rozmowy i opisywanie obrazkow?
nie chcialo mi sie pisac na angielskim;p a chcialbym powtorzyc
jak masz konto na grono.net, to tam na gornie &quot;matura 2009&quot; masz juz chyba większosc, jak nie wszystkie zestawy tegoroczne wypisane ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
piszac sprawdzalem, mialem na mysli po maturze ze znajomymi. Oficjalne bedą o 15

Edit:
oczywiscie mialem na mysli ze proponowane rozwiazania przez rozne serwisy. bo oficjalne to nie wiem kiedy sie ukażą...
Jak tam patrze to stracilem 3pkt...
Jak zrobiłeś 2 zadanie ? I gdzie są najlepsze odpowiedzi ?
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
matma banalna... oczywiscie rozszerzona... szkoda ze pisalem w tamtym roku :p moze stala sie latwiejsza jak mialem juz matematyke wyzsza heheh
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Panowie jestem już po maturce ustnej z polaka na szczęście. Muszę sam przyznać , że najadłem się trochę stresu i chyba niepotrzebnie. Nawet sama egzaminatorka podczas ogłaszania wyników powiedziała , że niektórych trema niepotrzebnie zjadała co było widać. Do dalszych egzaminów które na pewno przed nami powinniśmy podjeść z większym loozem. Wynik 14/20 nie jest może rewelacją, sam czuję lekki niedosyt, że mogło być o te 1-2 pkt więcej. Ale nic należy z pokorą przyjmować to co się ma i się z tego cieszyć. Jeszcze tylko ustny niemiecki i wakacje witają ????
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
maciek, to może przez ten rok się trochę maty nauczyłeś ?
każdy mądry po fakcie...
chociaż teraz patrzę na arkusz i może rzeczywiście dało się to dobrze napisać... Powodzenia na fizyce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom