>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
ja miałem dwie osoby w komisji i wiekoszosc czasu utrzymywałem kontakt wzrokowy a to z jedną osoba a to z drugą. tak mi nawet mówili nauczyciele. miałem sie patrzeć w pdłoge jak jakis głupek ? widzę Magik, że Ty zawsze wszystko wiesz lepiej
I tutaj akurat dobrze ci to wyszło, bo wychodzi, że patrzyłeś się po 50% czasu jednej osobie w oczy, czyli mieści się w przedziale. W szkole miałem przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej od strony psychologicznej, jak zrobić najlepsze wrażenie, i właśnie gdzieś mniej więcej 50-60%, jak cały czas będzie się gapić komuś w oczy, to wtedy ten czuje się osaczony, jak w podłogę, to oznacza, że coś ukrywasz.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
ja miałem dwie osoby w komisji i wiekoszosc czasu utrzymywałem kontakt wzrokowy a to z jedną osoba a to z drugą. tak mi nawet mówili nauczyciele. miałem sie patrzeć w pdłoge jak jakis głupek ? widzę Magik, że Ty zawsze wszystko wiesz lepiej

hmmm, ale tego nie wiem. Ja tam też chętnie zajrzę im w oczęta ???? może będzie jakaś fajna polonistka :eek:
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Dzis historia rozszerzona... co tematy hehehe reszta dośc prosta.. powinno być zdane, zresztą wyjebane na dodatkowy;D WAKACJE;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja z histy podstawy średnio zadowolony jestem :| Zdałem na ponad 50%, ale to denny wynik. Arkusz był zagmatwany z deka. Ale nie będę zwalał winy na arkusz :p Chociaż wszystkie inne próbne i nie próbne były łatwiejsze ????
Powodzenia matematykom.
 
remik47 0

remik47

Użytkownik
ja tam zdałem 6/20 ustny polski ????
prace konczylem pisac w niedziele a w poniedzialek rano 2 razy ja przeczytalem i wszedłem godzine wczesniej niż powinienem :p
zlewke maxymalna na to mialem i troche sie podśmiewałem jak widziałem te trzesace sie dłonie przed sala ????
już mam koniec matur po dziejszym angliku ustnym (16/20)
4 miechy wakacji ! ???? ???? ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja dzisiaj o 14 mam polski ustny :p , lekka beka będzie ale nie powinno być , aż tak źle. Swoją prezentację bardzo dobrze umiem. Tylko leciutko obawiam się pytań ze strony szanownej komisji :p.
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
WITAM jutro mam mature ustną...

Jak myślicie ???

Prezentacji na pamięć nie mam wykutej....

Po prostu będę wszystko mówił własnymi słowami.

Pytanie moje brzmi....to plus dla mnie czy nie ?

Wiekszosc kuje na pamiec a ja o swoim temacie psoro wiem i nie ma to u mnie sensu...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
WITAM jutro mam mature ustną...

Jak myślicie ???

Prezentacji na pamięć nie mam wykutej....

Po prostu będę wszystko mówił własnymi słowami.

Pytanie moje brzmi....to plus dla mnie czy nie ?

Wiekszosc kuje na pamiec a ja o swoim temacie psoro wiem i nie ma to u mnie sensu...
ja jestem kiepski z polaka i wyrylem na pamiec. 18/20 kolega mial trudny temat i jest tez kiepski malo sie uczyl poszedl na freestyle 6/20. zalezy od tematu. i czy ogarniasz ogolnie
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
ja jestem kiepski z polaka i wyrylem na pamiec. 18/20 kolega mial trudny temat i jest tez kiepski malo sie uczyl poszedl na freestyle 6/20. zalezy od tematu. i czy ogarniasz ogolnie

moim zdaniem matur ustnych nie zdają ludzie z COLEGU ???? ehehe ????

Do niczego ta maturka sie nie przyda, dlatego byle by zdać na kilkanascie pkt i git.

Opisuje Różnice pomeidzy ksiazka a filmem... a za przyklad wzialem Forrest Gumpa takze jestem dobrej mysli ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
wykuć można prace byle by wiedzieć o czym sie mówi????bo łatwo jest wykuć by kilka minut pózniej pogrążyć sie na pytaniach komisji ????
 
M 211

morenowe

Użytkownik
panowie jutr mam ustny polski i mam trudne lektury Pan Tadeusz i Potop .. jak ktoś mial takie lektury to niech napisze jakie miał pytania... bo prace ogarniam... temat pracy przemiany wewnętrzne bohaterów literackich ;p
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
e proste tadek i potop :-0 ja mam temat co siostra miala trzy lata temu i jest niezle zakrecony takze zal. jak narazie umiem na pamiec jakies 4 min pozniej chyba czysty freestal ;) bedzie
 
C 0

chudzinka

Użytkownik
Matma była super! (podstawowa) ???? )))
Pierwszy raz w zyciu siedzialam, az do samego konca egzaminu.
Jedynie jestem z siebie nie zadowolona z zadaniem z Wielomianiem :/ Tyle tego się uczylam i popadlam ???? Za nic na swiecie nie moglam sobie przypomniec jak to sie robilo. Jeszcze gdyby byly dwie niewiadome to jeszcze, jeszcze, ale juz trzy??? ech :/
Matma nie zasyciła mnie do końca, ale jest dobrze ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Też myślę, że matma łatwa była, ale jak zwykle punkty polecą za pierdoły, bo nie sprawdziłem zadań i już sobie zaraz po wyjściu przypomniałem jakie głupie błędy zrobiłem, np 1 x 9 a ja dałem 10????, bo nie spojrzałem że jest mnożenie a nie dodawanie, heh.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom