>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
Angiel zaliczony ???? Jeszcze tylko został polski ( 21 ) i wakacje ;)
Ma ktoś motyw wędrówki w literaturze romantycznej ?;&gt;
 
matex 0

matex

Użytkownik
najgorsze co mozna zrobic to wkuc na blache swoja prezentacje z polskiego...
ja się dzis rano wkułem na blache. 13/20 ale to z tego wzgledu, ze mnie męczyli pytaniami. jak dal mnie ok, bo mi to nie potrzebe na do szczęscia
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
najgorsze co mozna zrobic to wkuc na blache swoja prezentacje z polskiego...
A jak sięchcesz tego nauczyć. Wiadomo nie uczysz się tak że słowo w słowo z kartki, ale dla pewności lepiej wykuć na pamięć.

W tym przypadku obowiązuje zasada 3Z:

1. Zakuć
2. Zdać
3. Zapomnieć ????

Pozdrowienia dla Maturzystów ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
JA swoją prezentację sklejałem z różnych fragmentów znalezionych w necie i na koniec wyszło tego 6,5 strony, heh, trochę za dużo, ale nie mam zamiaru uczyć się na pamięć, więc jakoś sobie to skrócę. A jutro matma, chciałem się jeszcze uczyć, ale postawiłem na relaks, mam nadzieje ze zadania nie będą trudne.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Pytanie do tych co mieli już ustny polski ???? Jak to wygląda wewnątrz? Jak się omawia prezentacje to patrzy sie egzaminatorom w oczy? CZy można np nie wiem patrzec w inny punkt - lepiej tak napewno sie skupic.. a nie daj Boże, żeby jeszcze jakaś prześmieszna babka była w tej komisji bo wtedy można rzeczywiście wybuchnąc smiechem i klops ????
Panowie ponawiam pytanie do tych co mieli już ustny polski !! Z góry dzięki za info ! ???? JA to sie tak nauczyłem już praktycznie, że musze jeszcze jedynie doszlifować, ale nie wkuwałem na pamieć, oczywiście mowie dużo zdań identycznych jak w rpace ale duzo tez zastępuje zdaniami podobnymi, własnymi słowami.
 
matex 0

matex

Użytkownik
lepiej patrzeć w oczy. tak mi przynajmniej mówiono. starałem się cały czasu utrzymywac kontak wzrokowy, bo przede wszystkim jest do dla mnie rzecz naturalna ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
15/20 z polskiego i moja maturaaaaaa przeszła do historii :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:

O ile nie będzie trzeba poprawiać wyników w kontekście studiów.......
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
lepiej patrzeć w oczy. tak mi przynajmniej mówiono. starałem się cały czasu utrzymywac kontak wzrokowy, bo przede wszystkim jest do dla mnie rzecz naturalna ????
ale komu? przecież tam siedzą chyba 2-3 osoby ???? po 5 min na osobę ;D
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
15/20 z polskiego i moja maturaaaaaa przeszła do historii :spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:

O ile nie będzie trzeba poprawiać wyników w kontekście studiów.......
a angielski jak poszedł?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie powinno się cały czas patrzeć komuś w oczy, aby osoba mogła czuć się komfortowo pod względem psychologicznym, to należy patrzeć się w oczy jakieś 60% czasu.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja miałem dwie osoby w komisji i wiekoszosc czasu utrzymywałem kontakt wzrokowy a to z jedną osoba a to z drugą. tak mi nawet mówili nauczyciele. miałem sie patrzeć w pdłoge jak jakis głupek ? widzę Magik, że Ty zawsze wszystko wiesz lepiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom