>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
WITAM MAM DUZY PROBLEM... nie oddalam bibliografi a maturka juz w czwartek;/ co mam zrobic?jestem absolwentka juz i nie pamietalam co bylo rok temu;/ ze szkoly niek nie dzownil do mnie;/ nie wiem co mam zrobic. czy isc z bibliografia na mature?
Nie oddałaś to nie zdajesz. Już za późno.
 
K 0

kasia222

Użytkownik
Nie ma szans , przynajmniej nie spotkałem się z takim czymś ???? może idz teraz i się dowiedz.
do szkoly nie mam za barzdo jak teraz dojechac... roznie sie tym ze nie jestem absolwentka i nikt mi dupty nie trul o bibliografi nie chodzilam do szkoly w tym roku... zadzwonie moze do CKE albo OKE nie wiem czy godzina nie za pozna...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
A tak w ogóle to ja sobie nie wyobrażam , że nie można przynieśc sobie swojej prezentacji na maturę lub jakiegoś jej streszczenia. Chociażby dlatego, że jak ktoś z nerwów będzie miał nagle czarną dziurę w głowie i zapomni gdzie jest i co kaplica? Koniec egzaminu? I co popatrzy do cytatów , które wziął? Bezsens. Powinno się mieć jak nie prezentację, którą przygotowało się to jej streszczenie przynajmniej. Ja wezmę i prezentację i streszczenie i kartkę z cytatatami bo sam nie wiem co mi pozwolą wnieśc na ten egzamin. Strasznie dużo niedomówień i niepewności a potem się okażę, że się nie zda bo nic nie wlono było wnieśc.
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
A tak w ogóle to ja sobie nie wyobrażam , że nie można przynieśc sobie swojej prezentacji na maturę lub jakiegoś jej streszczenia. Chociażby dlatego, że jak ktoś z nerwów będzie miał nagle czarną dziurę w głowie i zapomni gdzie jest i co kaplica? Koniec egzaminu? I co popatrzy do cytatów , które wziął? Bezsens. Powinno się mieć jak nie prezentację, którą przygotowało się to jej streszczenie przynajmniej. Ja wezmę i prezentację i streszczenie i kartkę z cytatatami bo sam nie wiem co mi pozwolą wnieśc na ten egzamin. Strasznie dużo niedomówień i niepewności a potem się okażę, że się nie zda bo nic nie wlono było wnieśc.
Głupoty piszesz... Prezentacji ani jej streszczenia nie można wnosić na maturę. Możesz tylko ze sobą mieć konspekt( jeśli wcześniej oddałeś) i kartę z cytatami której kopie musisz dać komisji.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Głupoty piszesz... Prezentacji ani jej streszczenia nie można wnosić na maturę. Możesz tylko ze sobą mieć konspekt( jeśli wcześniej oddałeś) i kartę z cytatami której kopie musisz dać komisji.
Okaże się jak przyjdę na egzamin. Każdy inaczej twierdzi z tego co się pytałem. Więc nie mów , że głupoty piszę. Możesz miec nawet kartkę z poszczególnymi podpunktami bo pytałem się o to nawet nauczyciela .Tyle , ze to było ponad pół roku temu i nie wiem czy sie coś nie zmieniło.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
a jak ktoś nie wie co jest w literaturze przedmiotu a mogą być pytania o to to jak na nie odpowiedzieć(jakieś rady?komisja raczej sama nie wiem co tam jest -co te książki zawierają,jak mi pomogły)?
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
A możecie mi powiedzieć czy to możliwe że idąc na studia brany jest tylko jeden przedmiot do rekrutacji. Cały czas myślałem że potrzebny jest język obcy + dwa przez nas wybrane przedmioty. Natomiast patrząc na Ekonomie na Uniwersytecie Białostockim i czytając regulamin rekrutacji, pisało matematyka lub WOS lub Geografia lub historia. Nie pisało nic więcej o innych przedmiotach.
mistrzunio to nie odpowiesz, raczej mało kto zna całą literaturę przedmiotu. Zadadzą ci inne pytania z literatury podmiotu zapewne. I na pewno tych drugich pytań będzie więcej. Także aby na 6pkt zdać i nie ma się co martwić. Mi osobiście więcej nie trzeba do szczęścia
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Pytanka miałeś z bibiografii coś znajomości lektur czy jakie mniej więcej ?:&gt;
Moja prezentacja dotyczyła dzieci.
1. Dziecko, z jakiego utwór wskazałbym jako najbliższe dziecku XXI wieku.
2. Dlaczego częściej ukazywane jest dziecko smutne niż radosne.
Znajomych pytali o ostatnie zdania z utworów(Dusiołek i Pan Tadeusz).
Pozostałych nie przypomnę sobie teraz.
Mówiłeś płynnie czy zdarzało Ci się zrobić krótką przerwę?
2 razy przerwa na zastanowienie.
Okaże się jak przyjdę na egzamin. Każdy inaczej twierdzi z tego co się pytałem. Więc nie mów , że głupoty piszę. Możesz miec nawet kartkę z poszczególnymi podpunktami bo pytałem się o to nawet nauczyciela .Tyle , ze to było ponad pół roku temu i nie wiem czy sie coś nie zmieniło.
Masz tylko plan prezentacji i ewentualnie kartkę z cytatami/obrazy, jak masz. Nie słyszałem nigdy, żeby ktoś brał ze sobą prezentację. Dasz radę bez tego.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Jutro panowie i panie trzymać kciuki za mnie ???? w jeden dzień 4 strony prezentacji ryje i zero znajomości prezentowanych utworów;d
 
midel 189

midel

Użytkownik
Okaże się jak przyjdę na egzamin. Każdy inaczej twierdzi z tego co się pytałem. Więc nie mów , że głupoty piszę. Możesz miec nawet kartkę z poszczególnymi podpunktami bo pytałem się o to nawet nauczyciela .Tyle , ze to było ponad pół roku temu i nie wiem czy sie coś nie zmieniło.
Kartka z poszczególnymi punktami to jest plan prezentacji, który można było oddać w konspekcie ...
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Kartka z poszczególnymi punktami to jest plan prezentacji, który można było oddać w konspekcie ...
mi mówiono , że moge miec tylko literature podmiotu i przedmiotu. I jak oddałem z podpunktami to nauczyciel powiedział, że mam mu oddac bez.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Bez to bibiografia którą trzeba. W szkołach zbierają także konspekt czyli to z punktami żeby uczeń nie zapomniał w stresie na maturę przynieść i dlatego dają mu to już na egzaminie ????
Więc jak u was nie zbierali to możesz z tym przyjsc ale musisz mieć dwie kopie.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Bez to bibiografia którą trzeba. W szkołach zbierają także konspekt czyli to z punktami żeby uczeń nie zapomniał w stresie na maturę przynieść i dlatego dają mu to już na egzaminie ????
Więc jak u was nie zbierali to możesz z tym przyjsc ale musisz mieć dwie kopie.
no o to mi chodziło własnie. Mam nadzieję, że nie będą miec zastrzeżeń do tych podpunktów. Nie wiem czy jest jakieś ograniczenie, czy mam miec max A4 czy 1/2 A4 czy A5. Także, postaram się zmiescic w 3/4 A4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom