>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
Sprawdzałem przed chwilą maturkę sprzed roku.
Przecież taka matura to jest bajka.
Czytanie ze zrozumieniem - 2 tematy do wyboru.
Nie samym polskim żyje maturzysta.
Następne będą trudniejsze.
Ogarniajcie już matmę. ????
Wolę matme 100 razy niż polski.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dobra przecież macie na maturze kawałek tekstu. Piszecie pracę na podstawie tego kawałka tekstu, bez znajomości jakiejkolwiek lektury i nie ma problemu.
Z jednej strony rację masz, jeżeli ktoś potrafi zinterpretować nawet nie musi być jakoś znakomicie to i tak na luzie można zdać.
Ale z drugiej strony, musisz znać trochę chociaż o czym lektura jest, bo bywa że trzeba się odnieść do lektury, bohaterów itp.
Ale ogólnie jak ktoś pójdzie na maturę bez znajomości lektur i tak szansę na zdanie oceniam na minimum 50%, a jak ktoś już zna lekturę która jest w temacie to na prawdę jak ktoś wcześniej napisał trzeba mieć talent aby nie zdać matury.
Sprawdzałem przed chwilą maturkę sprzed roku.
Przecież taka matura to jest bajka.
Czytanie ze zrozumieniem - 2 tematy do wyboru.
Nie samym polskim żyje maturzysta.
Następne będą trudniejsze.
Ogarniajcie już matmę. ????
Według mnie matma to największy pikuś na maturze, 25 zadań zamkniętych z których 15 robisz dobrze i zdałeś, jeżeli potrafisz dobrze wykorzystać tablice pomocnicze które dają to problemu nie będzie, ja z samych zamkniętych jestem pewien że zdam ( miałem 21/25 na próbnej ) i dodać pewnie z 3-4 łatwiejsze zadania otwarte to jakoś matma mnie nie martwi.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Też dołączam się do grona maturzystów ????

Więc tak: Polskiego i Matmy obawiam się dużo mniej niż Angielskiego z którego jestem słaby i jak całe forum będzie trzymało kciuki to nie wiem czy dam rade, ale mam nadzieję ze zdam.

Jeśli chodzi o Polski to &quot;liczę&quot; na Potop albo Inny Świat bo to ma bardzo dobrze opanowane

Matma też myślę że będzie łatwa, zamknięte idą mi nieźle, otwarte z serii tych za 2 punkty tez powinnenem dać rade.
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
Ja tam znowu nie boję się angielskiego, jedynie nie chciałbym listu formalnego, bo nad tym musiałbym dłużej pomyśleć. Z polskiego to wesele, nad niemnem, jadro ciemnosci odpada na wstepie. Matematyka, hm, trochę się gubię w geometrii. Ustne, angielski ok, polski zrobiłem prezentacje i myślę, że jest w porządku, tu chodzi mi tylko o zaliczenie.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
A co do tekstu i pracy na maturze z polskiego. Na próbnej u mnie znajomy nie mając pojęcia kto napisał Pana Tadeusza, po prostu interpretował dany teks. Linijkę po linijce pisząc takie bzdury że masakra. Przekroczył magiczny limit 250 słów i zdał maturę na ponad 50%. W tamtym roku czytałem w gazecie jakie głupoty się wypisuje na maturze to szok. Także moim zdaniem napisanie pracy tak aby ją zaliczyli(chodzi o minimalną jej objętość) i do tego kilka pkt z zamkniętych i praca spokojnie zdana. Jedyny problem to zdać ją dobrze ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
A co do tekstu i pracy na maturze z polskiego. Na próbnej u mnie znajomy nie mając pojęcia kto napisał Pana Tadeusza, po prostu interpretował dany teks. Linijkę po linijce pisząc takie bzdury że masakra. Przekroczył magiczny limit 250 słów i zdał maturę na ponad 50%. W tamtym roku czytałem w gazecie jakie głupoty się wypisuje na maturze to szok. Także moim zdaniem napisanie pracy tak aby ją zaliczyli(chodzi o minimalną jej objętość) i do tego kilka pkt z zamkniętych i praca spokojnie zdana. Jedyny problem to zdać ją dobrze ????
Kilka błędów logicznych i może być problem. Jak nie wiesz czegoś na pewno to lepiej nie pisz, tylko lej wodę :jezora:
Byle z matmy R przebić 9 dych i będzie dobrze ????
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
Kilka błędów logicznych i może być problem. Jak nie wiesz czegoś na pewno to lepiej nie pisz, tylko lej wodę :jezora:
Byle z matmy R przebić 9 dych i będzie dobrze ????
90 % z matmy rozszerzonej to musi być jakiś wyczyn jak dla mnie :pP
 
mroku 104

mroku

Użytkownik
hahah, będę tym naiwniakiem z szerokiego grona, który to sprawdzi ????
a tak na serio, powtarzajcie ;).
 
porky 104

porky

Użytkownik
Nie ma nawet co na to patrzeć, lepiej się wyluzować i jutro pogonić tą maturkę. :razz:
 
matex 0

matex

Użytkownik
&quot;Jądro ciemności&quot; lub &quot;Ferdydurke&quot; - zapamiętajcie moja słowa dzieci ???? wujek matex wam tak mówi i tak będzie !

p.s. w czwartek pierwsze zaliczenie ???? ????
 
B 0

burbon2009

Użytkownik
wypluj te słowa ;p znajoma nauczycielka mowi ze ma przeczucie ze dadza teraz wesele,a najlepiej jak dadzą przedwiośnie ???? dawno nie bylo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom