>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
swizz 22

swizz

Użytkownik
Panowie oby tylko Potopu nie było ????
A co do literatury wojennej... Hmmm lepiej nie :p
Mogło by być Ludzie Bezdomni ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dostałem cynk ,że będzie lektura o psie który jeździł koleją. A temat coś porównać warunki PKP do InterCity. :|
Ale nie jestem na 100% peffny.
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
Dostałem cynk ,że będzie lektura o psie który jeździł koleją. A temat coś porównać warunki PKP do InterCity. :|
Ale nie jestem na 100% peffny.
Rzeczywiście zabawne... Zachowujesz się jakbyś miał przed sobą test szóstoklasisty ????
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Powiem tak, widze duzo ludzi liczy na Dzume. Rozmawialem ostatnio z dwiema nauczycielkami od polskiego i wyobrazcie sobie, ze obie (nie znaja sie) przewiduja ze pojawi sie wlasnie Dzuma - nie wiem dlaczego, moze dlatego ze nigdy jej nie bylo, moze z jakiegos innego powodu :p Tak czy siak powtarzaly zeby dobrze przygotowac sie wlasnie z Dzumy, co więcej jedna z nich dobrze &quot;przewidziala&quot; co bedzie na maturze tej z przed roku i sprzed dwoch lat, takze jestem dobrej mysli ze i tym razem jej sie uda a ja dzieki temu napisze dobrze ta mature ????

Poza tym mysle ze, przy sredniej znajomosci tych lektur:

Dzuma
Ludzie bezdomni
Inny swiat
Granica
Kordian
Tango
Wesele
Przedwiosnie
Lalka
Ferdydurke
Potop
Nad Niemnem (fragment)

matura spokojnie powinna byc zdana.

Prosze dopiszcie, jezeli zapomnialem o czyms waznym i ogolnie jezeli macie jeszcze jakies propozycje ????

Pozdrawiam!
 
G 0

groszkowa91

Użytkownik
hej
Ci powiem że na polski miałem własnie tą ściąge :p a na historii miałem vademecum ale z niczego nie korzystałem. Ja pisałem wszystko w klasach i zależnie od komisji dało by rade ściągnąć ale dla mnie to więcej by mi zajęło szukanie tego w ściądze niż samodzielne wydedukowanie czegoś ???? zawsze możesz coś przyczaić jak idziesz do kibelka, opcji jest wiele ale jedna bardzo ważna rada ode mnie PAMIĘTAJCIE O GRUPACH !
reupload ściagi :
Hej możesz mi wysłać tą ściąge na poczte bo mi się nie chce otworzyć a potrzebuje bardzo bardzo mocno :* 7544111 to moje gg więc jak coś to tu podam e-mail z góry dziękuje:*
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
jak to moja polonistka powtarzała... &quot;trzeba mieć talent, żeby nie zdać podstawowej matury z polskiego&quot; ????

w rzeczywistości tak było, tak więc bez nerwów ????
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Lektury na maturce z zeszłych lat (podstawowa)
2005 - Potop Kordian
2006 - Makbet Chłopi
2007 - Dziady, Granica i Przedwiośnie
2008 - Wiersze Mickiewicz i Tetmajer, Lalka
2009- Chłopi Pan Tadeusz

Myśle że będzie coś z wojennej a najfajniej by było Quo Vadis.

Jeszcze coś ode mnie, najważniejsze to zapoznać się z kluczem. Dokładnie widać że punkty za rozwinięcie są przyznawane za kolejne części polecenia i na to trzeba zwrócić uwagę.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Dobra przecież macie na maturze kawałek tekstu. Piszecie pracę na podstawie tego kawałka tekstu, bez znajomości jakiejkolwiek lektury i nie ma problemu.


jak to moja polonistka powtarzała... &quot;trzeba mieć talent, żeby nie zdać podstawowej matury z polskiego&quot; ????
Lekko powiedziane.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Sprawdzałem przed chwilą maturkę sprzed roku.
Przecież taka matura to jest bajka.
Czytanie ze zrozumieniem - 2 tematy do wyboru.
Nie samym polskim żyje maturzysta.
Następne będą trudniejsze.
Ogarniajcie już matmę. ????
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Matma to jest pikuś jeśli ma się choć trochę pomyślunku. Dostajesz książkę z wzorami i jazda. Jak się potrafi czytać informacje to i tu ciężko nie zdać. Na próbnej w jakimś zadaniu o kole i stycznie nie mając pojęcia jak je zrobić przerysowałem żywcem rysunek z tej książeczki, przepisałem wzory i 3 na 5 pkt dostałem. Żeby całej matury nie zdać to trzeba się postarać. Ja tam jedynie obawiam sie o ustne bo moja prezentacja jest jeszcze w trakcie pisania. Angielski zadania ze słuchu i do tekstu prawda/fałsz. Jeśli nie wiecie jak zrobić to zaznaczajcie tylko te których jesteście pewni na 100%. Jeśli wyjdzie wam w zadaniu powiedzmy 3Prawda 1 Fałsz a reszty nie wiecie. To nie kombinujcie jak to ma być tylko walcie sam fałsz, większe prawdopodobieństwo że traficie jeszcze ze 2-3 pkt niż zaznaczanie bo tak mi się zdaje.Także panowie spokojnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom