>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marsz Niepodległości - 11 tysięcy na 11.11.11 !!!

odi 2,3K

odi

Forum VIP
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Porządna rozmowa. Jak chcesz więcej od Kukiza na ten temat to w czwartek był jednym z gości u Jana Pospieszalskiego w programie &quot;Bliżej&quot;.
Dostępne na youtube

Raz pamiętam u Lisa też ciekawie mówił gdy gościem była też Szczuka.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Jeszcze rano ten sepleniec zapowiadał surowe kary dla tych wariatów. No cóż jeden telefon z Niemiec od Angeli pogroziła paluszkiem i ot viola.
W Polskich więzieniach jest za twardo i za zimno na Niemieckie dupy, Angela ze strachu przed utratą zdrowia nakazała wypuścić ich, bo przecież nic nie zrobili.
Ciekawsze jest jak zareagowałby Donek gdyby np.kibole z Polski pojechali do Niemiec się naparzać.
E:Ted dobrze, że to wrzuciłeś tutaj.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Juz podobno zamykaja &#39; kiboli&#39; bez dowodow a na pytanie kiedy Szwabow posadza to &#39; narazie nie ma dowodow&#39; WYSTARCZAJACYCH prowadza dochodzenie...
 
dajallinas 23

dajallinas

Użytkownik
Za carskich czasów, wiemy to sami Byliśmy zwani wciąż bandytami Każdy, kto Polskę ukochał szczerze Kto pragnął zostać przy polskiej wierze, Kto nie chciał lizać moskiewskiej łapy Komu obrzydły carskie ochłapy I wstrętnym było carskie koryto Był &quot;miateżnikiem&quot; - polskim bandytą. &quot;Polskich bandytów&quot; smutne mogiły Tajgi Sybiru liczne pokryły. Przyszedł bolszewik - znów piosnka stara Czerwonych synów białego cara. Polak, co nie chciał zostać Kainem, Że chciał być wiernym ojczyźnie synem, Chciał jej wolności w słońcu i chwale, A że śmiał mówić o tym zuchwale, Że nie chciał by go więziono, bito, Był &quot;reakcyjnym polskim bandytą&quot;. I znowu Sybiru tajgi pokryły &quot;Polskich bandytów&quot; smutne mogiły. Gdy odpłynęła krasna nawała Germańska fala Polskę zalała. Kto się nie wyrzekł ojców swych mowy, W pruską obrożę nie włożył głowy, Nie oddał resztek swojego mienia, Swojej godności, swego sumienia, Kto nie dziękował, kiedy go bito, Ten był &quot;przeklętym polskim bandytą&quot;. Więc harde &quot;polskich bandytów&quot; głowy Chłonęły piece, doły i rowy. Teraz, gdy w gruzach Germania legła, Jest Polska &quot;Wolna i Niepodległa&quot;, Jest wielka. Młoda, swobodna, śliczna, I nawet mówią &quot;demokratyczna&quot;. Cóż z tego, kiedy kto Polskę kocha, W kim pozostało sumienia trochę, Komu niemiłe sowieckie myto, Jeszcze raz został &quot;polskim bandytą&quot;. I znowu polskości tłumią zapały Tortury UB, lochy, podwały. O Boże, chciałbym zapytać Ciebie, Jakich Polaków najwięcej w niebie? (głos z góry) Płaszczem mej chwały, blaskiem okryci Są tutaj wszyscy &quot;polscy bandyci&quot;. Gdy demokraci siedli do stołu co z postkomuną dzielą pospołu scenę i miejsca w pamięci korcu Po Popiełuszce i Suchowolcu Kto dziwnie zginął? Każdy z nas spyta. Kolejny kapłan - polski bandyta! Każdy już myślał, że koniec pieśni a tu rusofil z kiścią czereśni z germanofila partii co wyszedł zada pytanie skoro już przyszedł któż to tam zginął w Smoleńsku? - spyta Polski Prezydent? Polski bandyta! Nie minie miesiąc od tamtej zbrodni gdy kainowi wyznawcy podli znów skrytobójstwa będą sprawcami Kogo zabili? Zgadnijcie sami! Między siedzenia twarz jego skryta historyk prawdy - polski bandyta! Dlatego proszę cię wielki Boże usłysz wołanie moje w pokorze ocal Ojczyznę przed łachudrami A kim są oni? Też wiedzą ... sami. Kiedy twarz moja łzą jest spowitą uczyń mnie Panie - polskim bandytą.
 
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
Patrzę na źródło i widzę o czym będzie materiał, ale zmuszam się i czytam.
Po przeczytaniu stwierdzam, że jednak niepotrzebnie czytałem.
Miejmy nadzieję, że krytyka polityczna zostanie zdelegalizowana albo przynajmniej pozbawiona siedziby.
true, sam nie wiedziałem &quot;czy czytać&quot; aczkolwiek szacunek dla autora mnie
przekonał, po lekturze stwierdziłem, że to wartościowy tekst dlatego wkleiłem.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
aerts 78

aerts

Użytkownik
true, sam nie wiedziałem &quot;czy czytać&quot; aczkolwiek szacunek dla autora mnie przekonał, po lekturze stwierdziłem, że to wartościowy tekst dlatego wkleiłem.
Chyba się nie zrozumieliśmy.
E:
W kawiarni Nowy Wspaniały Świat w Warszawie, gdzie mieści się siedziba &quot;Krytyki Politycznej&quot;, w piątek policja znalazła m.in. pałki, kastety oraz gaz łzawiący - poinformował rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski, zaznaczając, że nikt się do tego nie przyznaje. Policja zapowiada, że sprawdzi na monitoringu, do kogo należy ten arsenał. Od broni stanowczo odcina się przedstawiciel &quot;Krytyki Politycznej&quot;. Przekonuje, że zostawili ją tam antyfaszyści.
http://www.tvn24.pl/0,1724153,0,1,palki--kastety--gaz-w-siedzibie-krytyki-politycznej,wiadomosc.html
To pewnie zbieg okoliczności, że najpierw zachęcano do przyjazdu antifę na łamach krytyki politycznej i np. poprzez plakaty wieszane w Niemczech.
Później owa antifa uciekła do siedziby krytyki politycznej.
I na koniec po przeszukaniu znaleziono tam kastety,pałki i gaz.
Żeby było ciekawiej takie osoby jak Żakowski czy Szczuka podczas konferencji prasowej mówiły, że antifa była ochroną wiecu kolorowej(czyli jednak wiedzieli, że ich odwiedzą).
Pyta pięknie!
 
K 358

koeman66

Użytkownik
LUDZIE SĄ ZABAWNI... MÓJ KOMENTARZ NA STRONIE KUTNO TYLKO WIDZEW, ODNOSZĄCY SIĘ DO ZADYM W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ZOSTAŁ... AUTOMATYCZNIE USUNIĘTY!!! NO I JESZCZE DOSTAŁEM JAKIEGOŚ BANA, BO NIE MOGĘ TAM NIC NAPISAĆ!!! JAK TO JEST, ŻE ORGANIZATORZY MANIFESTACJI ZWALAJĄ WINĘ ZA ZNISZCZENIA NA NIEMIECKICH ANTYFASZYSTÓW (SOBOTA), A DZIEŃ PÓŹNIEJ (NIEDZIELA) NIEMIECCY ANTYFASZYŚCI POKAZUJĄ W TV DOKUMENT, GDZIE PISZE JAK BYK - ZATRZYMANI W ARESZCIE W SOBOTE O GODZINIE 12-EJ??????????!!!!!!! CZYLI JAKIM CUDEM OSOBY ZNAJDUJĄCE SIĘ W ARESZCIE, W TYM SAMYM CZASIE DOKONUJĄ ZNISZCZEŃ W CENTRUM WARSZAWY?????
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
LUDZIE SĄ ZABAWNI... MÓJ KOMENTARZ NA STRONIE KUTNO TYLKO WIDZEW, ODNOSZĄCY SIĘ DO ZADYM W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI ZOSTAŁ... AUTOMATYCZNIE USUNIĘTY!!! NO I JESZCZE DOSTAŁEM JAKIEGOŚ BANA, BO NIE MOGĘ TAM NIC NAPISAĆ!!! JAK TO JEST, ŻE ORGANIZATORZY MANIFESTACJI ZWALAJĄ WINĘ ZA ZNISZCZENIA NA NIEMIECKICH ANTYFASZYSTÓW (SOBOTA), A DZIEŃ PÓŹNIEJ (NIEDZIELA) NIEMIECCY ANTYFASZYŚCI POKAZUJĄ W TV DOKUMENT, GDZIE PISZE JAK BYK - ZATRZYMANI W ARESZCIE W SOBOTE O GODZINIE 12-EJ??????????!!!!!!! CZYLI JAKIM CUDEM OSOBY ZNAJDUJĄCE SIĘ W ARESZCIE, W TYM SAMYM CZASIE DOKONUJĄ ZNISZCZEŃ W CENTRUM WARSZAWY?????
Z tego co słyszałem to niemieckich lewaków przyjechały 3 autokary,a zatrzymano ok 90,dodaj do tego jeszcze rodzimych lewaków z antify.
 
Do góry Bottom