>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marsz Niepodległości - 11 tysięcy na 11.11.11 !!!

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Kto jest kto i co jest co, rozwiń tą myśl.
Chodzi mi o to że zjechało się tam masę przygłupów w celu zrobienia rozróby, i to na Marsz Niepodległości i &quot;Kolorowej Polski&quot; czy jak to się tam wabi. Dodatkowo, niemieccy szpicle a potem i tak i tak się oberwie ONR, Młodzieży Wszechpolskiej, PISowi, Kaczyńskiemu i tak dalej i tak dalej.
A kto niszczy ideę Polski jako kraju suwerennego (już nie) i niepodległego
--&gt; watch?v=8SOH7GuVkos&amp;feature=related
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Mnie to dziwnie wygląda na jakąś ustawioną akcję... może na sprowokowaną umyślnie. A teraz Komorowski może sobie zmieniać prawo wedle uznania. Później kiedy zaczniemy umierać z głodu i będziemy chcieli walczyć o naszą wolność to nas będą mogli gromić i być znacznie brutalniejszym niż obecnie. Więc będziemy bać się strajkowania, bo będą wisieć nad nami wysokie kary i większa brutalność policji. Do tego dąży zmiana prawa przez Komorowskiego.
Jakim prawem p.Prezydent miasta Warszawy wydała zezwolenia na tak dużą ilość różnego rodzaju grup anty-niepodległościowych?.To jest nasze Święto Niepodległości i w tym dniu wszystkie marsze tzw.&quot;kolorowe&quot;,czy też lewicowe z udziałem niemieckich anarchistów -powinny być zakazane.Data 11.11.jest wyjątkową datą dla Polaków o patriotycznych pogladach. O tym ,że mogą być zamieszki,policja i mądra Hania wiedzieli od wielu tygodni.Dlaczego więc policja ,MSZ, MSW -dopuścili do tego,że niemieccy bojówkarze zostali wpuszczeni do Warszawy.Czy o to chodziło aby doszło do zamieszek?Czy o to chodziło aby SPACYFIKOWAĆ legalnych uczestników marszu Niepodległości?. Albo decydentom Warszawy brak wyobraźni,albo chodzi o sprowokowanie zamieszek i pokazanie światu,jakich Polska ma &#39;faszystów,warchołów &quot;.Jestem w 100% przekonany,że wszelkie przepychanki są prowokacją,która ma podłoże polityczne.Trzeba przecież różnymi metodami &quot;wybić&#39;nam z głowy patryiotyzm i wszekie nasze tęsknoty za wolną i niepodległą Polskę.Polskość to nienormalność.Brzmią w mojej głowie te słowa i wszystko wskazuje na to,że ta ideologia jest od kilku lat konsekwentnie wdrażana w życie.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Zastanawia mnie dlaczego nikt nie napisał, że 50% zatrzymanych to Niemcy.
Tak ci Niemcy zaproszeni przez GW, Krytyke Polityczną i resztę naszych lewaków od Biedronia.
Jeżeli 50% to Niemcy, wynika z tego, że przynajmniej co 2 rzucony kamień to był kamień kolorowych komunistów a co 2 bandyta nie miał nic wspólnego z marszem Niepodległości(powiedziałbym więcej z pozostałych 100 osób zatrzymanych jakieś 70% to kibole), więc manipulacja w mediach jest ogromna.
Kolejna sprawą jest przyjazd zorganizowanych bojówek do Polski, przecież w normalnym kraju byłby to skandal na najwyższym szczeblu, ale oczywiście u nas Bronek spuścił głowę i na tym się kończyło.
Ciekawe czy przeprosi Angele za pacyfikację i internowanie spokojnych anarchistów?
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zastanawia mnie dlaczego nikt nie napisał, że 50% zatrzymanych to Niemcy.
Ja nie wiem, że ja jakoś takie informacje czytam i to na ogólnodostępnych portalach, które ktoś mógłby nazwać &quot;lewackimi&quot; czy &quot;żydowskimi&quot;. Po co siać atmosferę totalnej dezinformacji skoro jej nie ma ? Imponuje mi ta skłonność do wyznawania filozofii &quot;albo czarne albo białe&quot; - nic takie nie jest.
Każda jednostka medialna ma swoje sympatie, ale ogólny przekaz jest zachowany :
Wśród zatrzymanych w piątek 210 osób są pseudokibice, którzy przyjechali do Warszawy z innych miast, a także obywatele Niemiec; m.in. przedstawiciele skrajnych organizacji lewicowych - dowiedziała się PAP nieoficjalnie w stołecznej policji.


Wśród zatrzymanych w trakcie manifestacji z okazji Święta Niepodległości są cudzoziemcy - 92 obywateli Niemiec, 1 obywatel Hiszpanii, 1 obywatel Węgier i 1 obywatel Danii - podała w sobotę policja.
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/warszawa/zamieszki-w-warszawie-kim-sa-zatrzymani,1,4904753,region-wiadomosc.html
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Ja nie wiem, że ja jakoś takie informacje czytam i to na ogólnodostępnych portalach, które ktoś mógłby nazwać &quot;lewackimi&quot; czy &quot;żydowskimi&quot;. Po co siać atmosferę totalnej dezinformacji skoro jej nie ma ? Imponuje mi ta skłonność do wyznawania filozofii &quot;albo czarne albo białe&quot; - nic takie nie jest.
Chyba trochę Cie poniosło, miałem oczywiście na myśli naszą dyskusję na forum a nie to co mówią media.Głównie był to komentarz do panmam i Krzysztofa.
A jak już poruszyłeś temat info w mediach, to poza tym ilu Niemców zatrzymali nikt nie mówi kto ich do Polski ściągał, po czyjej stronie oni stali(tak,tak po tej kolorowej niepodległej). Jak już się mówi, że rzekomo kibole na placu przed marszem należeli do marszu Niepodległości a wcale nie szli z nim tylko bili się z policją, to dlaczego nikt nie mówi, że to właśnie bandyci z bejsbolami szli ramię w ramię z Kaliszem,Biedroniem i innymi kolorowymi celebrytami?!
Ja wiem czemu Ty pewnie stwierdzisz, że to przypadek.


Narodowiec broni samochodu tvn przed bandytami.
http://www.youtube.com/watch?v=MrwS3sJxUgk&amp;amp;feature=player_embedded
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
A jak już poruszyłeś temat info w mediach, to poza tym ilu Niemców zatrzymali nikt nie mówi kto ich do Polski ściągał, po czyjej stronie oni stali
Nadal ten sam błąd. Chcesz być traktowany poważnie to czytaj link, który podałem. Ty piszesz że nikt nie mówi, a tam jest to napisane. Po co ten ferment i stwarzania atmosfery że ktoś was oszukuje ? Bycie buntownikiem na siłę jest bardzo modne.
Takie piękne święto, a jest tak totalnie niszczone i to od paru lat ...
EDYTUJ : jak piszesz do mnie to pisz z dużej litery.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Pięknie było, cieszy, że zwiększyła się liczba osób, że &quot;kibole&quot; mimo wszystko potrafią się zjednoczyć w takim momencie i idą obok siebie podczas marszu np. Legionista z Lechitą. Wiele delegacji było kibiców i to cieszy. Zamieszki niepotrzebne, no ale jak się wydaje pozwolenie na zorganizowanie 23 manifestacji( słyszałem tylko, także nie brać sobie do serca) to nie dziwne, że potem są zamieszki. Policji ogólnie mi szkoda, że musiała w tym uczestniczyć, ale niech mają pretensję do władz. Powinnien być tylko 1 marsz zorganizowany, bez żadnych prowokacji z innych stron i nie potrzebna by była aż taka liczna liczba policji, tylko w celach bezpieczeństwa jak przy każdej imprezie. No ale najlepiej wszystko zgonić na kiboli, bo tak najłatwiej. Najlepiej jak ktoś był, ten wiedział jak było, Ci co tylko opierają się na mediach polecam podejść do tego z dystansem.
ANTIFA HAHAHAHA ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Nadal ten sam błąd. Chcesz być traktowany poważnie to czytaj link, który podałem. Ty piszesz że nikt nie mówi, a tam jest to napisane. Po co ten ferment i stwarzania atmosfery że ktoś was oszukuje ? Bycie buntownikiem na siłę jest bardzo modne.
Chyba już napisałem, że źle zrozumiałeś moje słowa więc jaki błąd?
Dysproporcja w mediach jest oczywista, Twoja próba wprowadzenia politycznej poprawności nie przyniesie żadnego efektu, bo jestem świadom tego o czym piszę.
I nie zgadzam się z Tobą co nie znaczy, że to Ty masz rację w tym co piszesz.
Chyba napisałem wyraźnie, że o liczbie piszą, ale nie wyczerpują tematu sprowadzenia Niemców do Polski w celu wiadomym i przez osoby publiczne.
E:tak jest-przepraszam
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Mylisz pojęcia, albo nie myślisz logicznie albo wsuwasz papkę mainstreamową aż równo - nie wiem co gorsze.
Media nic nie mówią o tym, że &quot;niemieccy&quot; koledzy przyjechali wspierać nas w świętowaniu. (Zobacz youtube, ja po wpisaniu marsz niepodległości, w 10-20 wyniku znalazłem niemiecki link do video niemieckich neonazistów, którzy organizowali wycieczkę do Polski 11.11.11) A potem Tusk Vision Network pięknie pokaże, jacy to Polacy są nie trendy, rozróby robią i nietolerancyjni.
Czy nie powinno Ci dać do myślenia, że zniszczyli wozy TVN, Polsatu i innych &quot;polskich&quot; stacji?
Czemu nie ruszyli TVP/TVP3? Przecież to chuligani, niszczą wszystko co popadnie.
Posłuchaj Korwina w superstacji - powiedział, że tam gdzie nie było Policji było spokojnie, a gdzie była Policja było nie halo.
Po 2 nie powinno być 2 marszów.
Sorki, jestem narodowcem, patriotą ale nie dam siebie określić faszystą, chuliganem.
Dla mnie jest jasne kto jest kto i co jest co, a ludzie dali do zrozumienia, że nie chcą więcej być karmieni ścierwem i kłamstwami z kilku stacji i ot tyle.
Idea marszu szczytna, ale oczywiście zrobiło się nie halo po akcjach faszystów.
Filmik --&gt; watch?v=RFZTW__eJx8&amp;feature=related
Spokojnie, wiem jak działają w Polsce media mainstreamowe i wiem, że niewiele poświęca się miejsca tematom niewygodnym. Gdyby nasi zrobili zadymę w Niemczech, to zrobione by takie halo, że się w głowie nie mieści. Już widzę te nagłówki w tabloidach i telewizyjne programy...
Wiem kto zapraszał Niemców (Antifę) do Polski (Blumsztajn z GW, o Krytyce Politycznej nie wspomnę) i wiem co ci Niemcy robili. Nigdy natomiast nie będę za tym, by grupa polskich debili demolowała miasto, atakowała policję i podpalała czyjeś mienie. Jaki oni mają iloraz inteligencji? Jak można niszczyć własne dobro? Kiedyś to do funkcjonariusza policji mówiło się per &quot;Pan&quot; a dzisiaj leje się go w mordę. Zdaje sobie sprawę, że problem jest bardzo złożony. Widziałem dużo filmików gdzie sama policja gazowała i pałowała postronne osoby. Prowokacji na pewno było wiele i aparat państwa po raz kolejny nie zdało egzaminu.
Lać w mordę Niemców (Antifę), ale nie strzelać we własną stopę, atakując policję i niszcząc mienie publiczne.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
Jacekk nie oszukujmy się, chyba wszyscy wiemy, że głównymi zadymiarzami obok Niemców byli kibole, którzy wiele nie potrzebują, żeby rzucić się na policję.
Wykorzystali oni po prostu sytuację, żeby się pokazać i wyżyć, ale nie ma to nic wspólnego z tymi tysiącami osób, które z rodzinami, flagami czy pieśnią na ustach przeszli całą trasę praktycznie bez asysty policji, bo ta została na placu bijąc się z kibolami.
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Jacekk nie oszukujmy się, chyba wszyscy wiemy, że głównymi zadymiarzami obok Niemców byli kibole, którzy wiele nie potrzebują, żeby rzucić się na policję.
Wykorzystali oni po prostu sytuację, żeby się pokazać i wyżyć, ale nie ma to nic wspólnego z tymi tysiącami osób, które z rodzinami, flagami czy pieśnią na ustach przeszli całą trasę praktycznie bez asysty policji, bo ta została na placu bijąc się z kibolami.
Wymień jeszcze których klubów ;)
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
fox dzięki za wrzutę, później postaram się wrzucić inne materiały z marszu, których nie znajdziecie w mainstreamie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Donek nasz kochany germaniec, uwolnił swoich niemieckich braci- bez postawionych zarzutów - DZIĘKUJEMY :!: Angelka da CI buziaka i poklepie po ramieniu za to pachołku Berlina :!:
/Jeszcze rano ten sepleniec zapowiadał surowe kary dla tych wariatów.
No cóż jeden telefon z Niemiec od Angeli pogroziła paluszkiem i ot viola.
Rzygam naszą władzą - za nic nie są odpowiedzialni, nic się nie da; według ich wyjaśnień
 
Do góry Bottom