>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

B 3

bukiman13

Użytkownik
Marathonbet jakby nie patrzeć należy do czołowych bukmacherów. Nie dość, że mają bogatą ofertę i najszybsze wypłaty na rynku to przede wszystkim bardzo wysokie kursy. Minus jest taki, że nie zdążymy zrobić pierwszej wypłaty a zostaniemy zlimitowani ????
 
G 0

ghost212

Użytkownik
Marathonbet jakby nie patrzeć należy do czołowych bukmacherów. Nie dość, że mają bogatą ofertę i najszybsze wypłaty na rynku to przede wszystkim bardzo wysokie kursy. Minus jest taki, że nie zdążymy zrobić pierwszej wypłaty a zostaniemy zlimitowani ????
A czy możesz podać jakiś przykład z życia wzięty? Czy to tylko z zasłyszenia?
Wolałbym żeby opinie pojawiały się na własnym doświadczeniu oparte i rzetelnie opisane, tak aby inni nie musieli tracić czasu...
Jakie limity nałożone? Za granie jakimi stawkami? Na jakich sportach? Na jakich zakładach?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A czy możesz podać jakiś przykład z życia wzięty? Czy to tylko z zasłyszenia?
Wolałbym żeby opinie pojawiały się na własnym doświadczeniu oparte i rzetelnie opisane, tak aby inni nie musieli tracić czasu...
Jakie limity nałożone? Za granie jakimi stawkami? Na jakich sportach? Na jakich zakładach?
Limity ogólne w tym buku to każdy ma zależą głównie od dyscypliny sportu i ilości przyjętych zakładów jak chcesz pograć za pareset zł to bez problemu pograsz i nie będziesz miał limitów natomiast jak w tysiącach zaczniesz grać to spotkają cię limity indywidualne. Surebetowców ponoć bardzo limitują. Niektórzy poprostu wejdą w zakłady z jakąś mało znaną dyscypliną np szachy gdzie na niektóre zdarzenia 10 euro max można postawić i panikują że buk ich zlimitował. Dodam jeszcze że jestem na spory + u tego buka a te limity co są mnie zadowalają.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Założyłem konto na Marathonie około 2 tygodni temu i juz mam zamknięte. Najgorszy support jaki w życiu widziałem, generalnie rozmowa wygląda tak, że ja piszę a ich nie ma. 20 minut trwało spytanie mnie o email i tyle popisali. AHa po 15 minutach bez słowa przekierowali mnie do innego agenta, tam to samo pytanie o email, odpowiedziałem a następnie po kilku minutach po prostu zamknęli czat ????
Nie jestem żadnym surebetowcem czy coś, amator grający wszystko. Na Marathonie zleciłem wypłatę, dostałem prośbę o dokumenty, wysłałem dokumenty i na tym koniec. Ani potwierdzenia, ani info dlaczego konta zamknięte ani info jak można je otworzyć.
Z pieniędzmi się pewno pożegnałem, dużo tego nie było ale już nie liczę, że mi otworzą. Pewnie będę reklamował do ich licencjonodawcy, ale to za pewne nic nie da. Pierwszy raz się spotkałem z takim serwisem a pogrywam sobie od kilku lat.
Nie polecam
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Dodam jeszcze, że dla mnie blokada konta to nowość od kiedy bawie się w zakłady (około rok) czy pokera (10 lat). Nigdy nie miałem zablokowanego konta podczas weryfikacji, wszystko zawsze szybko i sprawnie...
 
B 3

bukiman13

Użytkownik
Co do limitowania przez Marathonbet to z mojego doświadczenia oraz z opinii innych graczy limitują każdego surebetowca do 1Euro na zakład. Wyjątkami są bardzo popularne zdarzenia jak czołowe ligi piłki, NBA, NHL oraz Tenis ale tylko z graczami z czołówki rankingu na które możemy postawić nawet kilkaset Euro. Spotkałem się z opiniami, że grając wyłącznie zakłady LIVE unikniemy nałożenia limitów. Jeśli to prawda to pewnie i tak trzeba rozsądnie dobierać stawki.
 
B 3

bukiman13

Użytkownik
chyba zależy wszystko na jakie konto chcesz wpłacać i wypłacać z buka. Czy to na Skrila czy konto bankowe lub inne. Każdy rozlicza po innych kursach. Najgorzej wg mnie wypada Skrill, który bardzo zaniża kurs EURO do zł.
 
B 3

bukiman13

Użytkownik
Korzystałem z Marathonebetu (konto w EURO) i dokonywałem przelewu na Skrila (w zł). Pamiętam, że wtedy Euro śmigało po 4,25 a z moich wyliczeń skrill przewalutowywał mi po ok 4.03zł a więc sporo poniżej średniego kursu. Jednym słowem sporo przycinają na takim przewalutowaniu. Z każdego innego buka jeśli będzie w EURO dokonasz wypłaty na skrila to też przeliczą po marnej cenie.
 
B 3

bukiman13

Użytkownik
odradzam, u 90% bukmacherów powinno się dokonywać wypłat tą samą metodą jaką dokonało się pierwszego depozytu. Jeśli chciałbyś dokonać wypłaty inną metodą napisałbym maila do suportu marathonbetu z takim pytaniem. Pamiętaj, że jak będziesz dokonywał wypłaty na konto bankowe to nasze banki też lubią sobie potrącić przy okazji pewną sumę podczas przewalutowania. Zapewne taką informację znajdziesz gdzieś na swoim banku jaką biorą prowizję przy przewalutowaniu. Może się okazać, że w porównaniu do banku skrill nie wypada najgorzej.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
A jak dokonałem wpłaty przez Skirilla to mogę wypłacić nie na Skirilla tylko na konto bankowe ?
na konto bankowe możesz zawsze wypłacić nie ważne jak wpłacałeś. Jak wejdziesz w dział wypłaty masz możliwości którymi możesz wypłacać.
Ja ostatnią swoją wpłatę robiłem neteller i mam możliwość wypłacenia na neteller oraz konto bankowe. Już kiedyś robiłem wypłatę na konto bankowe po wpłacie skrill.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
odradzam, u 90% bukmacherów powinno się dokonywać wypłat tą samą metodą jaką dokonało się pierwszego depozytu. Jeśli chciałbyś dokonać wypłaty inną metodą napisałbym maila do suportu marathonbetu z takim pytaniem. Pamiętaj, że jak będziesz dokonywał wypłaty na konto bankowe to nasze banki też lubią sobie potrącić przy okazji pewną sumę podczas przewalutowania. Zapewne taką informację znajdziesz gdzieś na swoim banku jaką biorą prowizję przy przewalutowaniu. Może się okazać, że w porównaniu do banku skrill nie wypada najgorzej.
Wcale tak nie jest że powinno się dokonywać wypłat tą samą metodą co dokonało się pierwszego depozytu zawsze u większości buków jest jeszcze opcja wypłaty na konto bankowe. U większości buków powinno się wypłacać tą samą metodą co się ostatni depozyt robiło a nie pierwszy + możliwa wypłata na konto.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Wypłaty są bezpłatne. O limitach wypłat nigdy nie słyszałem wypłaty u nich robione są automatycznie więc podejrzewam że nie robi tego człowiek tylko mają jakiegoś boota który zleca wypłaty. W jednym miesiącu 20 wypłat zlecałem w tym 3 wypłaty w jednym dniu. Ogólnie polecam tego buka według mnie jest to spora konkurencja dla pinnacle. Natomiast o limitach w tym buku to legendy krążą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 15

polskigracz

Użytkownik
Wpłacając przez Moneybookers można wypłacić zarówno przez Moneybookers jak i przez zwykły przelew bankowy.
Ciągle niewiem jaką metode wybrać ( konto w euro na Marathon a w PLN na moneybookers ) tak żeby jak najlepszy kurs euro mieć.
Co wg was będzie lepsze przelew bankowy czy na Moneybookers ?
 
Do góry Bottom