>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Marathonbet

koval 161

koval

Użytkownik
Panowie, mam problem. Zalozylem wczoraj konto w Marathonie, dzisiaj chcialem wejsc na konto i nie moge sie zalogowac. W czym moze byc problem..
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
Miał ktoś może u tego buka problemy z wpłata przez skrilla lub netellera. Ja za cholerę nie mogę zrobić żadnej wpłaty. Skrilla mam prowadzonego w PLN, natomiast dzisiaj założyłem Netellera w Euro i dalej dupa. W końcowej fazie potwierdzania depozytu przenosi mnie z powrotem na główną stronę a nie do mojego portfela elektronicznego żeby dokończyć wpłatę. Rozmawiałem kilka razy z tymi pajacami z BOK na czacie lecz za cholerę żaden z nich nie może mi pomóc. Ktoś wie o co kaman ?
Trzeba miec konto w EURO i skrilla w EURO by przelewy przechodziły
Jak masz Konto Marathon w EURO a Srilla w PLN to nie przejdzie
to znaczy do takiego wniosku doszłem po godzinnej rozmowie na Czacie o dzowo w języku polskim ????
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Trzeba miec konto w EURO i skrilla w EURO by przelewy przechodziły
Jak masz Konto Marathon w EURO a Srilla w PLN to nie przejdzie
to znaczy do takiego wniosku doszłem po godzinnej rozmowie na Czacie o dzowo w języku polskim ????
ja mam skrill w pl, konto w € i dochodzi w minute
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
We can confirm, that the deposit was rejected due to incorrect currency. We do
not accept PLN through skirll payment system. As Your account is opened
in EUR currency try to make a deposit in EUR.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Panowie, mam problem. Zalozylem wczoraj konto w Marathonie, dzisiaj chcialem wejsc na konto i nie moge sie zalogowac. W czym moze byc problem..
problem moze byc w tym że nie możesz sie zalogowac ???? ale tak powaznie to napsiz do nich to Ci powiedza o co chodzi....
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Założyłem sobie u nich konto, i chciałem dokonać wpłaty. Niestety mam do wyboru tylko kartę kredytową i clic2pay. Nie da się do nich wpłacić przez przelewy24 albo MB? Kurczę, podoba mi się ich oferta ale nie wiem z jakiego powodu w opcjach depozytu mam tylko wyżej wymienione możliwości...
Pomoże ktoś?
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Założyłem sobie u nich konto, i chciałem dokonać wpłaty. Niestety mam do wyboru tylko kartę kredytową i clic2pay. Nie da się do nich wpłacić przez przelewy24 albo MB? Kurczę, podoba mi się ich oferta ale nie wiem z jakiego powodu w opcjach depozytu mam tylko wyżej wymienione możliwości...
Pomoże ktoś?
założyłes w złotówkach pewnie. Do wpłat przez MB musisz mieć w euro, napisz na czacie i poproś o zmianę waluty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Trzeba miec konto w EURO i skrilla w EURO by przelewy przechodziły
Jak masz Konto Marathon w EURO a Srilla w PLN to nie przejdzie
to znaczy do takiego wniosku doszłem po godzinnej rozmowie na Czacie o dzowo w języku polskim ????
Trzeba mieć tylko konto na marathonie w euro aby móc wpłacać skrill, waluta konta skrill nie ma znaczenia.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Dobry buk, widać grafikę lekko zmienili:)
Wiadomo nie chodzi o to ale fajnie jakby całe dali ciemne jakies nie białe co wali po oczach.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Trzeba miec konto w EURO i skrilla w EURO by przelewy przechodziły
Jak masz Konto Marathon w EURO a Srilla w PLN to nie przejdzie
to znaczy do takiego wniosku doszłem po godzinnej rozmowie na Czacie o dzowo w języku polskim ????
nie zgodzę się
u mnie przechodzi
tyle że z PLN na $
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
adiqq:
Zgadza się u mnie to był indywidualny problem który został ostatecznie rozstrzygnięty po 7 dniach ;-)
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Kurczę,chciałbym zmienić walutę konta z dolarów na złotówki.Pewno trzeba pisać do supportu? Jak sądzicie? Jest to mozliwe?
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Kurczę,chciałbym zmienić walutę konta z dolarów na złotówki.Pewno trzeba pisać do supportu? Jak sądzicie? Jest to mozliwe?
ja przy rejestracji wybrałem sobie złotówki i przez to nie mogłem wpłacić z MB ???? Napisałem na chacie i poprosiłem o zmianę na Euro i bez problemu zmienili także pisz śmiało ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ten support trochę dziwny pisałem do nich po polsku i taką łamaną polszczyzną mi odpisywali np &quot;Już sprawdzać pana konto&quot;. Używają jakiegoś tłumacza natomiast w połowie rozmowy odpisywali mi płynną bezbłędną polszczyzną.
 
Do góry Bottom