>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
to w takim razie mf klamie piszac :
&quot;. Od 1 lipca 2017 r. dostawcy
internetu będą mieć 48 godzin na zablokowanie dostępu do stron internetowych, które wykorzystują
nazwy domen internetowych wpisanych do rejestru. Także od 1 lipca 2017 r. dostawcy usług
płatniczych nie będą mogli współpracować z podmiotami, które oferują nielegalnie gry hazardowe na
stronach wpisanych do rejestru: z ich stron internetowych będą musiały zniknąć odnośniki, które
umożliwiają szybkie wpłaty przy udziale dostawcy usług płatniczych.&quot;
http://www.mf.gov.pl/krajowa-administracja-skarbowa/wiadomosci/aktualnosci/-/asset_publisher/2UWl/content/wazne-zmiany-na-rynku-hazardowym-od-1-kwietnia/pop_up?_101_INSTANCE_2UWl_viewMode=print
 
H 32

hortex

Użytkownik
Nie, po prostu nie potrafisz poprawnie zinterpretować litery prawa. Od 1 lipca dostawcy muszą obligatoryjnie blokować już wszystkie strony jakie są w rejestrze MF. A TAKŻE od 1 lipca, jeśli pojawią się jakieś nowe domeny w w/w rejestrze, będą na takową blokadę posiadali czas 48 godzin.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Postarałem się posprawdzac u wszelakich dostawców internetu. Otwierałem różne strony bukmacherskie na telefonach z LTE różnych sieci, następnie na komputerach u mnie w domu, u kumpli, na uczelni... Różne urządzenia, różni dostawcy internetu... Mieszkam w Poznaniu i wiesz co? Wszędzie strony normalnie się otwierały... A sprawdzałem miedzy innymi Maratona, Baha, winmasters, dafabet i takie co przychodziły mi szybko do głowy.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Witam,
Potrzebuje baaardzo pomocy, od osob ktore regularnie graja w marathonbet. Sprawa wygląda nastepująco- mam kupon w grze ktory prawdopodobnie bedzie wygrany, a był stawiany 4 miesiace temu , wpłata była dokonana z karty visa, od maja juz nie mozna dokonywac wplat z karty, mam pytanie wyplacic pieniadze??? skoro tylko jedna metoda platnosci moze byc, jest mozliwosc ze mozna zmienic ale trzeba z obsluga klienta sie skontaktowac a jest tylko w jezyku angielskim. Chyba ze bedzie mozna wyplacic na karte. Prosze o pomoc
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Wystepuje cos takiego - Jeśli chcesz zmienić zarejestrowane źródło płatności, możesz to zrobić online, gdy saldo konta jest równe zero i nie występują żadne nierozliczone zakłady. W przeciwnym razie należy skontaktować się z zespołem ds. obsługi klienta.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
jesli nadal mozna wyplacac karta i chcesz zmienic zrodlo platnosci to raczej tak jak piszesz - wyplata zeby konto bylo na 0 + otwarty zaklad i wtedy zmiana na jakis ewallet.
z drugiej strony nie wiem czy wyplata na karte przy obecnej ustawie i rzadzie bedzie najmadrzejszym rozwiazaniem - moze sie okazac ze narobisz sobie tylko klopotu jak cie bank podkabluje.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
ja wplacalem na samym poczatku przez skrilla, wiec tutaj problemow nie ma.
chyba najlepiej spytac customer service o zmiane kanalu wplaty/wyplaty i wspomniec o nowej ustawie i problemach jakie moga byc przy wyplacie na karte - ja mialem podobna sytuacje w gamebookers i zachowali sie fair, wyplacili mi na skrilla mimo ze mialem do wyboru tylko konto bankowe.
 
A 185

adikos

Użytkownik
na kartę możesz mieć problem wypłacić bo buk pisze w tytule przelewu z czego to jest, pisz do supportu żeby ci na skrilla pozwolili wypłacić.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Myslisz ze kasa nie dojdzie wtedy?? czy dojdzie i moge miec pozniej problemy jak bank zglosi np do skarbowki, nie mam skrilla musze zalozyc, tylko szczerze mowiac nie wiem dokladnie jak i co ????
 
A 185

adikos

Użytkownik
może dojść, a może nie dojść,teraz na karte/konto nie wypłaca się u żadnego buka tzw &quot;nielegalnego&quot; od tego jest skrill od dawna, a temat ze skrillem masz poniżej, to sobie poczytaj o tym.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
A czy muszę miec karte skriil zeby wypłacic na konto pieniadze a pozniej na konto bankowe, czy nie musze miec karty i wystarczy tylko konto tam
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Zalozylem juz konto w skrill i bede mogl normalnie wyplacic pieniadze z buka nie posiadajac karty tak? sorry ze tak pytam ale to sa dla mnie nowe sytuacje
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Wszystko wygląda tak: dzis wieczorem bede mial rozlioczony kupon i wygrana 4600, (mam jeszcze jeden kupon w grze) moge tylko wypłacic teraz na karte visa, zeby zmienic zródło płatnosci albo walute na EURO to saldo musi wynosic 0.00pln i wszystkie zakłady musza byc rozlioczne, czyli nie mam szans zeby zmienic zrodlo platnosci bo za chwile bede mial pieniadze na koncie. CO MAM ZROBIC??? ???? ???? pomozcie
 
wafelkowyw 0

wafelkowyw

Użytkownik
Witam, ktoś aktualnie korzysta z usług w/w bukmachera ?
Jak wyglądają wpłaty/wypłaty ? Wszystko płynnie ?
Zamierzam zacząć grę, ze względu na bogatą ofertę tenisową.
Dziękuję za opinię,
pzdr.
 
Do góry Bottom