>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

Z 0

Zaorski

Użytkownik
Twoje konto gracza zostało zablokowane dożywotnio innymi słowy :) Chyba konta nie przechodzą z noble do LV tylko trzeba założyć sobie :)
Przecież integracja baz danych potrwa przynajmniej tygodnie. Nie wiadomo jak to rozwiążą, trzeba czekać i sprawdzić jak proces będzie ukończony.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Przecież integracja baz danych potrwa przynajmniej tygodnie. Nie wiadomo jak to rozwiążą, trzeba czekać i sprawdzić jak proces będzie ukończony.
Nie ma co sprawdzać, poczekamy aż poinformujesz, przecież sam najlepiej wiesz co w Twojej firmie słychać :) Wszystkie posty w jednym temacie i umartwianie się / prostowanie newsów z firmy trzeciego gatunku xD
 
Z 0

Zaorski

Użytkownik
Nie ma co sprawdzać, poczekamy aż poinformujesz, przecież sam najlepiej wiesz co w Twojej firmie słychać :) Wszystkie posty w jednym temacie i umartwianie się / prostowanie newsów z firmy trzeciego gatunku xD
Nie dostaniesz tego bonusu 5 zł w sprawie którego wysłałeś 24 maile więc się nie podlizuj ;)

Podejrzewam, że support w najbliższym czasie będzie mniej dostępny.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Lvbet mnie rozwalił jak po kilku latach grania ,nagle po wypłacie jak sie nie mylę 300 zł, wymyślił jakieś wyryfikacje,niby dla mojego bezpieczeństwa wpłacić można,problem zaczyna się przy wypłacie.Ponqd rok czasu od tego momentu nie wplacilam ani złotówki.Gralam tylko za bonusy bez żadnej rozkminy na chybił trafił.Weszlo parę zł ale żeby wypłacić musialam podać ostatnią wpłatę z konta.Teraz jest ok,tylko się dziwię po co te zagrywki.,po weryfikacji wpłaty i wypłaty bez problemu.Bukmacher zamiast walczyć o klienta utrudnia.Wytlumaczy mi ktoś o co tu chodzi?
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Lvbet mnie rozwalił jak po kilku latach grania ,nagle po wypłacie jak sie nie mylę 300 zł, wymyślił jakieś wyryfikacje,niby dla mojego bezpieczeństwa wpłacić można,problem zaczyna się przy wypłacie.Ponqd rok czasu od tego momentu nie wplacilam ani złotówki.Gralam tylko za bonusy bez żadnej rozkminy na chybił trafił.Weszlo parę zł ale żeby wypłacić musialam podać ostatnią wpłatę z konta.Teraz jest ok,tylko się dziwię po co te zagrywki.,po weryfikacji wpłaty i wypłaty bez problemu.Bukmacher zamiast walczyć o klienta utrudnia.Wytlumaczy mi ktoś o co tu chodzi?
Polityka wobec klienta fatalna.
Ale liczą się cyferki - niech 3/20 kont nie przejdzie weryfikacji (statystyka z dupy). Kasa zostaje u buka.
Normalnie powinien być nad tym jakiś nadzór - przed pierwszą wpłatą weryfikacja. Jak im coś nie pasuje to rozmowa na kamerce. I dopiero możliwość wpłaty pieniędzy (tyczy się każdego buka). Jedyne o co mogliby poprosić w przyszłości to dowód w przypadku utraty ważności poprzedniego.
Ale wiadomo, to utopia.
 
fuqa 0

fuqa

FU
Lvbet mnie rozwalił jak po kilku latach grania ,nagle po wypłacie jak sie nie mylę 300 zł, wymyślił jakieś wyryfikacje,niby dla mojego bezpieczeństwa wpłacić można,problem zaczyna się przy wypłacie.Ponqd rok czasu od tego momentu nie wplacilam ani złotówki.Gralam tylko za bonusy bez żadnej rozkminy na chybił trafił.Weszlo parę zł ale żeby wypłacić musialam podać ostatnią wpłatę z konta.Teraz jest ok,tylko się dziwię po co te zagrywki.,po weryfikacji wpłaty i wypłaty bez problemu.Bukmacher zamiast walczyć o klienta utrudnia.Wytlumaczy mi ktoś o co tu chodzi?
To nie jest kwestia buka. On ma wyjebane w to. Tylko chodzi o politykę banku jak ustawę hazardową.

Jak zakładasz konto w banku podpisujesz dokument w który oświadczasz że twoje pieniądze nie pochodzą z nielegalnego źródła.

Co do podatku w Europie mamy najwyższy podatek razem z Portugalią. Jest to spowodowane polityką państwa a nie tym że buk sobientak wymyślił.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
To nie jest kwestia buka. On ma wyjebane w to. Tylko chodzi o politykę banku jak ustawę hazardową.

Jak zakładasz konto w banku podpisujesz dokument w który oświadczasz że twoje pieniądze nie pochodzą z nielegalnego źródła.

Co do podatku w Europie mamy najwyższy podatek razem z Portugalią. Jest to spowodowane polityką państwa a nie tym że buk sobientak wymyślił.
Raczej kwestia buka,grasz przez parę lat(wpłaty i wypłaty) bez problemu i nagle przy próbie wypłaty dodatkowe weryfikacje.Podczas wpłaty oczywiście problemu nie ma tylko jak wypłacasz.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To nie jest kwestia buka. On ma wywalone w to. Tylko chodzi o politykę banku jak ustawę hazardową.
Nieprawda... bukmacher to robi z jednego powodu, bo może. Nie ma wywalone... robi to, bo dzięki temu odzyska część pieniędzy. Ludzie poddani takiej weryfikacji zachowują się irracjonalnie zamiast zachować spokój o czym bukmacher wie. Żadna ustawa ani nawet dyrektywa unijna (AML - przeciwdziałanie braniu brudnych pieniędzy) nie zmusza bukmachera do tego typu działań. Bukmacher może to robić a nie musi. Jeden wyrok w sprawie braku odpowiedniej weryfikacji źródeł dochodów był w przypadku STS gdzie mąż kasjerki obracał lewe pieniądze. Kilkadziesiąt razy miałem weryfikacje tego typu w bukmacherach i zawsze jest jeden powód, wyprowadzenie gracza z równowagi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jakby ktoś chciał kiedys zamknąć/usunąć konto w lvbet to się nie da. Jedyna opcja to wykluczenie na 93dni. Po tym czasie ponownie trzeba pisać o wykluczenie na kolejne 93dni i tak w kółko:)
Screenshot_20230216-161158_WP Poczta.jpg
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mozna wiedzieć jak Ci się udało to zrobić konsultanci z czatu i support na maila odpisal ze nie ma opcji zamknięcia konta a jedynie jego wykluczenia na określony czas.
 
Do góry Bottom