>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

R 59

random

Użytkownik
jak u nich z limitami?

1) jaki jest (mniej/wiecej) limit na live na jakis klubowy towarzyski na kurs @1,8-1,9? mam na mysli towarzyski mecz mniejszych klubow, ktory nie jest dostepny do obstawiania w azji

2) czy jak zagram za maxa na np. handicap -1,5 to moge dalej grac na inne zaklady na ten mecz (dodatkowe handicapy, overy itp.) - nie zamierzam brac bonusu wiec nie chodzi mi o obrot bonusem tylko czy moze nie blokuja z automatu mozliwosci obstawienia innych zakladow jak sie zagralo maxa na jakis zaklad

3) jak dlugo mozna pograc grajac single na jakies valuebety z mniejszych lig?

dzieki
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
jak u nich z limitami?

1) jaki jest (mniej/wiecej) limit na live na jakis klubowy towarzyski na kurs @1,8-1,9? mam na mysli towarzyski mecz mniejszych klubow, ktory nie jest dostepny do obstawiania w azji

2) czy jak zagram za maxa na np. handicap -1,5 to moge dalej grac na inne zaklady na ten mecz (dodatkowe handicapy, overy itp.) - nie zamierzam brac bonusu wiec nie chodzi mi o obrot bonusem tylko czy moze nie blokuja z automatu mozliwosci obstawienia innych zakladow jak sie zagralo maxa na jakis zaklad

3) jak dlugo mozna pograc grajac single na jakies valuebety z mniejszych lig?

dzieki
1) na nowym koncie limit bedzie kilkaset tys.
2)możesz
3)limity nakładają dość szybko(u mnie kazde konto max miesiąc)
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
jak u nich z limitami?

1) jaki jest (mniej/wiecej) limit na live na jakis klubowy towarzyski na kurs @1,8-1,9? mam na mysli towarzyski mecz mniejszych klubow, ktory nie jest dostepny do obstawiania w azji

2) czy jak zagram za maxa na np. handicap -1,5 to moge dalej grac na inne zaklady na ten mecz (dodatkowe handicapy, overy itp.) - nie zamierzam brac bonusu wiec nie chodzi mi o obrot bonusem tylko czy moze nie blokuja z automatu mozliwosci obstawienia innych zakladow jak sie zagralo maxa na jakis zaklad

3) jak dlugo mozna pograc grajac single na jakies valuebety z mniejszych lig?

dzieki
Daj spokoj, ja 3 lata temu ogoliłem ich na Australian Open na kilka tysięcy i od tej pory mam limit na każdy zakład około złotówki i od lat nie mogę im wbić do łba aby mi w końcu umożliwili normalne granie u nich. Parodia bukmachera.
 
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Daj spokoj, ja 3 lata temu ogoliłem ich na Australian Open na kilka tysięcy i od tej pory mam limit na każdy zakład około złotówki i od lat nie mogę im wbić do łba aby mi w końcu umożliwili normalne granie u nich. Parodia bukmachera.
U mnie dokładnie to samo. A najlepsze jest to, że nie chodzi o wpłacone do nich środki bo nigdy bym tego nie zrobił (nie ma chyba gorszego buka, z większymi marżami i gorszą ofertą), a o bonus, który wygrałem u ich partnera i który wymaga kilku tysięcy obrotu. Twierdzą, że limity zostały nałożone dożywotnio i muszę robić ten obrót stawkami po 2-5zł.
 

Załączniki

B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Banda złodziei!

Omijać szerokim łukiem. Zagrany zakład z 3 zdarzeń. Po trafieniu 1 zdarzenia rozliczone jako zwrot "rzekomo" przez błędne kursy. Kurs o 10% wyższy niż u konkurencji i tyle. Zwrot dopiero po rozegraniu meczu.
Poprzedni kupon zagrany po podobnie "zawyżonym kursie" gdy typ nie wszedł rozliczony jako przegrany.

Złodzieje i nic więcej.
 
kozimtsw 0

kozimtsw

Użytkownik
Banda złodziei!

Omijać szerokim łukiem. Zagrany zakład z 3 zdarzeń. Po trafieniu 1 zdarzenia rozliczone jako zwrot "rzekomo" przez błędne kursy. Kurs o 10% wyższy niż u konkurencji i tyle. Zwrot dopiero po rozegraniu meczu.
Poprzedni kupon zagrany po podobnie "zawyżonym kursie" gdy typ nie wszedł rozliczony jako przegrany.

Złodzieje i nic więcej.
Mnie również po kilku dniach zrobili zwrot, bo rzekomo błędnie podali kursy. W dodatku nałożyli mi wczoraj... limity. Masakra, człowiek chce grać legalnie, a pseudobuki robią takie numery.
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Po kilku latach pięknej gry w zeszłym roku blokada konta bez podania powodu, noble bet (podobny engine zakładów) nałożył limity na bukmacherkę rzędu kilku złotych na zakład.
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
czyli wynika z tego żę PAnowie nikt nie poleca, chciałęm odpalić u nich ten bonus ale milion regułek itd , i troche layout strony mi przeszkadza...
 
A 0

avantu

Użytkownik
Nie wiem co wy tam stawiacie że dostajecie limity, ja obstawiam naprawdę sporo esportu praktycznie codziennie i nigdy żadnych limitów nie miałem ani blokad :) Jeżeli chodzi o esport i CSa to LVBet nie ma konkurencji na polskim rynku. Ale ja nie o tym, w ostatnich dniach działanie lvbet to masakra, strona się ładuje sto lat, aplikacja na androida potrafi w ogóle nie działać xD Infolinia mi odpisała że serwery są przeciążone przez mundial a apka nie działa "bo modernizują" xD U was też to tak fatalnie chodzi? Serio tak wielka firma nie potrafi zainwestować w serwery czy aż tak dużo osób korzysta? Taki Betcris działa zawsze.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Oficjalne stanowisko Noblebet:

Komunikat dotyczący wstrzymania funkcjonowania Noblebet.pl

Serwis Noblebet z dniem.16.01.2023 zostaje wchłonięty przez LV BET Zakłady Bukmacherskie poprzez przejęcie wydzielonej części przedsiębiorstwa Polski Bukmacher sp. z o.o. Taka konsolidacja ma na celu ujednolicenie oferty i platformy zakładów oraz zwiększenie skali działania serwisu LV BET, jako ważnego gracza polskiego rynku bukmacherskiego, a także części grupy LV BET działającej na innych rynkach pod tą samą marką.

LV BET na polskim rynku działa od ponad sześciu lat i ma za sobą kolejny bardzo udany rok, zakończony znacznymi wzrostami obrotów. Badania dotyczące rozpoznawalności marki LV BET pokazują, że działania marketingowe, sponsoringowe oraz inwestycje w rozwój serwisu mają uzasadnienie ekonomiczne.

LV BET znany jest z szerokiej gamy oferowanych produktów, między innymi z niedawno wprowadzonego produktu „Betbuilder”, szerokiej oferty sportów wirtualnych oraz gier, kończąc na „LV JACKPOT”, będącym unikatową propozycją gry. Marka LV BET to również bardzo szeroko zakrojone działania sponsoringowe wspierające Polski sport, w postaci między innymi współpracy z klubami piłkarskimi Śląsk Wrocław, Wisła Płock i Stal Mielec, oraz innymi działaniami sponsoringowymi ze świata E-spotu, sztuk walki czy motoryzacji.

Polski rynek bukmacherski jest bardzo konkurencyjny, a uwarunkowania prawne i fiskalne (bardzo wysoki podatek od gier) determinują, że tylko operatorzy ze znacznym wolumenem sprzedaży mogą stabilnie funkcjonować. Stąd decyzja o wstrzymaniu serwisu Noblebet i konsolidacja w ramach większej, silniejszej marki - operatora jakim jest LV BET.

Najbliższe działania LV BET skupią się na konsolidacji i reorganizacji procesów obu organizacji, a także dokonaniu ulepszeń platformy, migracji danych i integracji zespołów. Docelowo kroki te mają przynieść szereg innych korzystnych dla Klientów zmian w ramach połączonych zespołów i działań marketingowych.
 
Do góry Bottom