>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
U mnie LV Bet wypłaty bezbłędnie zawsze maks do 20 minut na koncie. Wczoraj o 23 zleciłem wypłatę przed snem, rano już była na koncie. Szczerze mówiąc też, gram tam za większe stawki, regularnie i nigdy jakiś limitów mi nie wrzucili z tym, że ja tykam się tylko wyższych lig i popularnych dyscyplin, a nie np. wietnamskich 4 lig + 2,5 gola w meczu itp.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem tam depozyt używając bonusu. Kwota przeszła na saldo bonusowe, zacząłem robić obrót a dzisiaj loguje się na konto i nie mam żadnego bonusu. Pomimo tego, że zrobiłem już nawet trochę więcej niż początkowy stan. Tak po prostu zabrali sobie bonus i nawet na czacie twierdzą że to błąd, ale nie chcą oddać mi tych pieniędzy. Ktoś miał taką sytuację, lub wie co można zrobić? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, jak buk sam mówi że popełnił błąd, ale pieniędzy oddać wcale nie chce
 
M 3K

morgo

Użytkownik
Ja tak miałem ostatnim razem gdy był na premier league bonus od wpłaty . Zerknij czy te środki się nie zablokowały bo u mnie była taka sytuacja ze miałem kupony na kilka dni postawione w momencie gdy obracalem bonusem , a reszta kwoty ogarnalem obrót i nagle kwota bonusu poszła w blok i tłumaczyli tym ze system u nich tak działa i dopóki wszystkie zdarzenia nie zostaną rozliczone z tych moich wcześniejszych kuponów co były w grze to te środki się nie odblokują . Dziwny system ale tak rzeczywiście było i później te środki wróciły już bez bonusu

Przykładowo wpłaciłeś 100 a bonus to 50 i obrociles to kwota 50 idzie w blok do czasu gdy wszystko zostanie rozliczone
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem tam depozyt używając bonusu. Kwota przeszła na saldo bonusowe, zacząłem robić obrót a dzisiaj loguje się na konto i nie mam żadnego bonusu. Pomimo tego, że zrobiłem już nawet trochę więcej niż początkowy stan. Tak po prostu zabrali sobie bonus i nawet na czacie twierdzą że to błąd, ale nie chcą oddać mi tych pieniędzy. Ktoś miał taką sytuację, lub wie co można zrobić? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, jak buk sam mówi że popełnił błąd, ale pieniędzy oddać wcale nie chce
Jeśli dokonałeś obrotu a masz kupony w trakcie to calosc zostanie uwolniona po rozliczeniu kuponow
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja tak miałem ostatnim razem gdy był na premier league bonus od wpłaty . Zerknij czy te środki się nie zablokowały bo u mnie była taka sytuacja ze miałem kupony na kilka dni postawione w momencie gdy obracalem bonusem , a reszta kwoty ogarnalem obrót i nagle kwota bonusu poszła w blok i tłumaczyli tym ze system u nich tak działa i dopóki wszystkie zdarzenia nie zostaną rozliczone z tych moich wcześniejszych kuponów co były w grze to te środki się nie odblokują . Dziwny system ale tak rzeczywiście było i później te środki wróciły już bez bonusu
Jeśli dokonałeś obrotu a masz kupony w trakcie to calosc zostanie uwolniona po rozliczeniu kuponow
Dzięki, ale nie o to chodzi. Tutaj mi zostało jeszcze dobre kilkaset złotych do obrotu.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
I sprawa bonusu nadal trwa, dalej twierdzą że to błąd techniczny i jednocześnie dalej nie kwapią się mi go oddać, mówią że napiszą email chociaż nie wiedzą kiedy :ROFLMAO:. Niby legalny buk, a czuje się trochę jak ci ludzie co wpłacili na dziwne strony i nie mogą już tych pieniędzy wypłacić, chociaż są zapewniani że wszystko jest tam bezpieczne. Już bym odpuścił gdyby to był sam bonus, no ale on zawierał też moje wpłacone pieniądze. Czy cokolwiek mogę zrobić w takiej sytuacji? Jak długo mogą tak przetrzymywać moje środki?
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Rzadko to robię, ale zdecydowałem się opisać w skrócie moje ostatnie doświadczenia z tym bukiem, i niestety nijak mają się one do pozytywnej opinii, którą o nich do niedawna miałem. No ale cóż, sytuacja bywa czasem dynamiczna
:D


Wszystko zaczęło się od polecenia wypłaty. Wypłatę zleciłem w poniedziałek we wczesnych godzinach porannych, po czym kilka godzin później dostałem maila z prośbą o dodatkową weryfikację konta do wypłaty - zażądano zrzut ekranu z wpłaty dokonanej z tego samego konta do buka. Zrzut natychmiast wysłałem i w kolejnym mailu buk potwierdził weryfikację pozytywną.

I już na tym etapie dwie sprawy - po pierwsze, wielokrotnie tam wpłacałem i kilka razy wypłacałem i nikt nigdy o dodatkową weryfikację nie prosił. Po drugie, przed wysłaniem maila o weryfikacji automatycznie anulowano mi wypłatę, o czym już nikt nie poinformował. No i oczywiście po przejściu weryfikacji nikt jej ponownie nie zlecił, także gdybym się nie zorientował, to wypłata nie zostałaby zainicjowana.

Po ponownym zleceniu wypłaty czekałem do następnego wtorku (8 dni, 6 dni roboczych), aż wypłata została po stronie buka przetworzona i przysłana na moje konto. W mailu i na czacie informowano mnie o 7 dniach roboczych, jednak nikt nigdy tak długo wypłaty nie dokonywał, i myślałem, że to tylko na wypadek jakichś kłopotów. Okazało się, że buk albo ma problemy z płynnością finansową, albo po prostu przetrzymuje nasze środki do ostatniej chwili i nimi zarządza. W każdym bądź razie dla mnie sytuacja w dzisiejszych czasach niedopuszczalna - zwłaszcza u buka, który reklamuje superszybkie i natychmiastowe wypłaty na swojej stronie.

I teraz kolejna niespodzianka w miniony weekend - chciałem jak zawsze skorzystać z bonusa, gdyż ten buk oferuje je prawie co weekend, i po tym, jak przy wykonywaniu depozytu bonus u mnie się nie pojawił jako opcja do wyboru, i zgłosiłem się na chat, dowiedziałem się, że bonus (ogłaszany globalnie na stronie) nie jest dla wszystkich graczy i jeśli takiej opcji nie widzę, to mi po prostu nie przysługuje. Podobnie u buka Noblebet, który musi być z LVBet jakoś połączony, dlatego mojego posta wrzucam do obu wątków.

Nie wiem, czy nałożyli też na moje konto jakieś limity, ale tego już nie sprawdzę, bo nie mam ochoty grać tam, gdzie mnie do tego jawnie zniechęcają.

Generalnie wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem i nic wielkiego się nie stało, jednak cała otoczka nie była dla mnie poztywna i kosztowała mnie sporo nerwów, dlatego też dzielę się moją historią z Wami ku przestrodze.

Serdecznie nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
U mnie podobna historia. Takie praktyki to u nich norma. Jak kogoś juz nie chcą to limitują oraz przetrzymują wyplate 7dni
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Mi za to od trzech dni pobiera 99groszy za przelew na buka. Przelewam za pomocą p24
w historii mam tylko "OPŁATA PRZELEW ZEW.DOWOL. i nie wiem czy bank czy p24 pobiera te 99groszy ,czy ten śmieszny buk. Pisalem na czacie to mi tylko odpisali ze bank pewnie, dziwne bo przelewam z inteligo na fortunę i nic nie pobiera.
 
K 18

kovval92

Użytkownik
Wracam do wątku sprzed ponad roku dotyczącego podmiany typu w moim kuponie z over na under. Może trochę odbiegnę od tematu tego buka, na którym konta już nie mam, ale tydzień temu miałem do czynienia z identyczną sytuacją u zagranicznego buka, więc takie brudne sztuczki jednak mają miejsce, a mój oczopląs to nie była tylko i wyłącznie teoria spiskowa. Oczywiście zarówno w jednym jak i drugim przypadku postawiony zakład był z freebeta / środków bonusowych. Pozostawiam Was z tym do namysłu. Pozdrawiam.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Wracam do wątku sprzed ponad roku dotyczącego podmiany typu w moim kuponie z over na under. Może trochę odbiegnę od tematu tego buka, na którym konta już nie mam, ale tydzień temu miałem do czynienia z identyczną sytuacją u zagranicznego buka, więc takie brudne sztuczki jednak mają miejsce, a mój oczopląs to nie była tylko i wyłącznie teoria spiskowa. Oczywiście zarówno w jednym jak i drugim przypadku postawiony zakład był z freebeta / środków bonusowych. Pozostawiam Was z tym do namysłu. Pozdrawiam.
Podejrzewam ze to twój błąd skoro już kolejny raz taki przypadek. Ja gram 20lat i nigdy takiej sytuacji nie miałem
 
lbj 142K

lbj

Użytkownik
Nie polecam bukmachera. Po wpłacie -nie chciałem bonusu- okazuje się, ze nie możesz wypłacić 1000 zł. Zanim to zrobisz musisz postawić za 500 zł 🤣🤣🤣 każda wpłata, obojętnie jaka, jest blokowana i nie można jej wypłacić póki nie postawi się za 50% wpłaconej kwoty. Scammerzy jak Betcris i betfan + te wszystkie wynalazki.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie polecam bukmachera. Po wpłacie -nie chciałem bonusu- okazuje się, ze nie możesz wypłacić 1000 zł. Zanim to zrobisz musisz postawić za 500 zł 🤣🤣🤣 każda wpłata, obojętnie jaka, jest blokowana i nie można jej wypłacić póki nie postawi się za 50% wpłaconej kwoty. Scammerzy jak Betcris i betfan + te wszystkie wynalazki.
Przeciez to normalna procedura. Ustawa antyhazardowa się kłania, przeciwko praniu brudnych pieniędzy. Ciesz się ze obrot tylko 500zl czyli polowa wpłaconego depozytu, inni wymagaja obrotu całością wpłaconych środków.
 
Do góry Bottom