>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
ze ten buk i jego klony jest skurwialy do reszty to doskonale wiedzialem, ale to juz wogole wygrywa:


Po przeanalizowaniu Twojego konta gracza i wszystkich ewentualności Dział Ryzyka zdecydował zamknąć Twoje konto, zgodnie z regulaminem serwisu:

"Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy otwarcia dla Klienta LVKonta tymczasowego lub LVKonta stałego."

Konto zalozone na siebie, po paru dniach zamkneli konto bez przyczyny, juz nie wspomne o tych burakach pracujacych w supporcie, cyrk
Dodam, ze konto czyste jak lza, nie pograne kompletnie nic.
A jakie buki są jego klonami?
 
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dziś ze strony LvBet spotkała mnie niespodzianka.Wczoraj zapisałem się do promocji cashback30.Kupon okazał się przegrany,więc dziś powinienem dostać bonus z mnożnikiem.Próbuję się zalogować na konto a tam komunikat "Konto gracza jest zablokowane".Nie dostałem od nich żadnej wiadomości.Poszedłem więc na czat i dostałem tylko tyle,że moje konto zamknięte z powodów bezpieczeństwa.
 

Załączniki

A 0

aigor

Użytkownik
Spróbuj usunąć dane i ciasteczka z witryny lvbet. Ja od pół roku codziennie wpłacam tam 60zl i nigdy nie miałem problemów, zawsze przysługujący bonus był dawany.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
"Ze względów bezpieczeństwa prosimy o dodatkową weryfikację konta.

Aby potwierdzić Twoją tożsamość prosimy o przesłanie:

Zdjęcia przedstawiającego Ciebie trzymającego/ą obok Twarzy dokument tożsamości wraz z datą zrobienia zdjęcia na kartce i napisem LV BET. Musisz być widoczny/a od pasa w górę, jak również ręka trzymająca dokument musi być widoczna.

Potwierdzenia z banku ostatniej wpłaty do LVBET. "

Dokumenty wysłane, wszystkie prawidłowe OK, a godzinę później:


"Dziękujemy za przesłanie kopii dokumentu. Decyzją Działu Bezpieczeństwa Twoje konto nie może zostać otwarte.

Zgodnie z Regulaminem:

par. 8. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy zawarcia umowy z Klientem bez podania powodu."

Hehe
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
"Ze względów bezpieczeństwa prosimy o dodatkową weryfikację konta.

Aby potwierdzić Twoją tożsamość prosimy o przesłanie:

Zdjęcia przedstawiającego Ciebie trzymającego/ą obok Twarzy dokument tożsamości wraz z datą zrobienia zdjęcia na kartce i napisem LV BET. Musisz być widoczny/a od pasa w górę, jak również ręka trzymająca dokument musi być widoczna.

Potwierdzenia z banku ostatniej wpłaty do LVBET. "

Dokumenty wysłane, wszystkie prawidłowe OK, a godzinę później:


"Dziękujemy za przesłanie kopii dokumentu. Decyzją Działu Bezpieczeństwa Twoje konto nie może zostać otwarte.

Zgodnie z Regulaminem:

par. 8. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy zawarcia umowy z Klientem bez podania powodu."

Hehe
Miałem identyczną sytuację kilka dni temu. Nie wiem po co im dokumenty skoro i tak chcą zamknąć konto, niezależnie czy wszystko się zgadza czy nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
Siemion Zołotariow 0

Siemion Zołotariow

Użytkownik
Widać pozbywają się "niewygodnych" graczy. Również dostałem w ostatnich dniach to żądanie dodatkowej weryfikacji i nawet nie chce mi się tego wysyłać, bo parę tygodni temu zlimitowali mi konto tak, że mogłem postawić kupony jedynie po maks parę złotych, a na większość rynków za dosłownie grosze. Na niektóre wydarzenia w ogóle nie mogłem postawić, bo był limit poniżej 50 groszy. Masakra. Po kilku dobrych latach gry u nich, trzeba się pożegnać.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
jak nie wygodnych graczy jak oni nowym uzytkownikom potrafia dowalic weryfke na starcie albo zamknac konto bez podania przyczyny - totalny kibel ten buk.
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Identyczna sytuacja : moze nie codziennie ale czesto wplacam 60 pln. W ostatnim miesiącu udalo mi sie wyjsc na jakis tam plus ale to sa kwoty w dalszym ciągu dochodzace do max 2k na plus. Najpierw za kazdym razem by otrzymac bonus musiałem pisac na czacie bo bonus wpadał w kolejke. Pozniej dwa razy miałem problem by wygrana z bonusu przeszła na saldo, rowniez musialem pisac na czacie. Nagle po ostatniej wygranej z bonusu przychodzi mail ze musze wysłać dokument z kartka i dowodem. Po przeslaniu w odpowiedzi informacja ze konto zablokowane bez podania przyczyny. Nie polecam
 
A 0

aigor

Użytkownik
Ja zawsze gram w piątki soboty i niedzielę za 30zł promocję player bets i kilka razy udało mi się wygrać za bonusowe 30zł i za każdym razem wygrana znikała i trzeba się upominać do supportu.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Czy jest ktoś w stanie mi pomoc znaleźć oficjalne źródło meczu 2 ligi wysp owczych z wczoraj Runavik 2 - FC Suduroy bo smieszny Lv bet twierdzi ze mecz został przełozony a na flashhu jest wynik 3:1 a miałem pograny over i teraz twierdza ze ja mam znaleźć oficjalna strone z meczem zeby udowodnic ze mecz się odbył i jest wynik jaki jest z góry dzięki. Pozdro
Post automatycznie złączony:

na sofascore znalazłem ze mecz został opuszczony ale wynik 3:1 jest czy lvbet rozlicza taki mecz jako zwrot ktoś coś wie ?
 
rybosz 0

rybosz

Użytkownik
Szczerze mówiąc trochę się obawiałam tego buka sądząc po komentarzach tutaj, ale wpłaciłem bonus, udało się obrócić go ,pieniążki po chwili na koncie..ps.gram popularne ligi ,nic niszowego...więc do takiej gry...polecam ✌
 
Do góry Bottom