>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher LV BET - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mozna wiedzieć jak Ci się udało to zrobić konsultanci z czatu i support na maila odpisal ze nie ma opcji zamknięcia konta a jedynie jego wykluczenia na określony czas.
spróbuj tego



Usunięcie danych i bycie zapomnianym – czy to jest to samo?

Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Prawo do bycia zapomnianym to właśnie prawo do usunięcia danych. Oznacza to, że mimo tego iż udostępnimy gdzieś nasze dane osobowe, nie będą one przetwarzane bezterminowo przez osoby trzecie. Osoba, której dane są przetwarzane, może w określonych przypadkach wystąpić o ich usunięcie. Chociaż trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że nie zawsze administrator, czyli podmiot decydujący o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych, spełni żądanie usunięcia danych. Administrator odmówi usunięcia danych osobowych przykładowo wtedy, kiedy ich dalsze przetwarzanie będzie niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO). Chodzi np. o przekazywanie do ZUS danych pracowników, przetwarzanie danych z faktur i innych dokumentów itd.


Weryfikacja żądania przez administratora

Zgodnie z art. 12 ust. 3 RODO administrator bez zbędnej zwłoki – a w każdym razie w terminie miesiąca od otrzymania żądania – udziela osobie, której dane dotyczą, informacji o działaniach podjętych w związku z żądaniem na podstawie art. 15-22. W razie potrzeby termin ten można przedłużyć o kolejne dwa miesiące z uwagi na skomplikowany charakter żądania lub liczbę żądań. W terminie miesiąca od otrzymania żądania administrator informuje osobę, której dane dotyczą o takim przedłużeniu terminu, z podaniem przyczyn opóźnienia. Jeśli osoba, której dane dotyczą, przekazała swoje żądanie elektronicznie, w miarę możliwości informacje także są przekazywane elektronicznie, chyba że osoba, której dane dotyczą, zażąda innej formy.

Wpłynięcie wniosku z żądaniem usunięcia danych osobowych rodzi po stronie administratora szereg obowiązków. W pierwszej kolejności takie żądanie powinno zostać zweryfikowane pod kątem tego, czy administrator przetwarza dane osobowe osoby składającej żądanie oraz czy żądanie to zostało złożone przez uprawnioną osobę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
Endwar 11,1K

Endwar

Użytkownik
"promocja LV Punkty zakończy się w dniu 31.05.2023 o godzinie 12:00. Później wymiana LV Punktów nie będzie możliwa.

Dziękujemy za udział w promocji.

Sprawdź codzienne bonusy oraz inne częste akcje promocyjne i baw się dobrze każdego dnia w LV BET! "
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Jestem zaskoczony, bo nie ukrywam, że 1 raz się z takim rozliczaniem spotkałem. Dajcie znać, czy to normalne i mieliście podobnie?

Zmiana systemu z 2x40-45 na 3x30, kupon puszczony live. Typ - Over goli do połowy. Bukmacher nie chce dokonać zwrotu, pomimo, że jak byk nie mamy styczności z połowami tylko jeśli już tercjami :) Co więcej, sam w regulaminie zaznacza, że dokona zwrotu jeśli nie ma możliwości rozwiązania zakładu zgodnie z treścią. Dziwna sytuacja.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Kolejny raz mam taką sytuację że po wykonaniu obrotu bonusem zabierają pieniądze bez żadnego powodu zasłaniając się błędami na stronie. Pół biedy jakby to faktycznie były błędy, ale oni nie chcą teraz nawet oddać tych środków. Kwota niska więc w żadne dalsze odwołania się bawić nie opłaca, ale uważam że mnie po prostu oszukali, dlatego przestrzegam.
 
A 0

allhernan

Użytkownik
Ciekawostka - firma najwyraźniej jest w desperacji finansowej. Dokonałem wpłaty, niecałe 700zl na mistrzostwa w lekkoatletyce. Jak się okazało tak LA jak i kazdy inny sport mam limitowany do 1 lub 3zl tak pojedynczo jak i kuponach po 10 zdarzeń. Wypłacić kwoty również nie pozwalają ponieważ "nie dokonałem obrotu co najmniej połowa kwoty" (nie otrzymałem żadnego bonusu). Na nielogiczność takich sytuacji odpowiadają, że "zaakceptowałem regulamin". Powinienem iść na komisariat czy pisać do Rzecznika Praw Konsumenta?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ciekawostka - firma najwyraźniej jest w desperacji finansowej. Dokonałem wpłaty, niecałe 700zl na mistrzostwa w lekkoatletyce. Jak się okazało tak LA jak i kazdy inny sport mam limitowany do 1 lub 3zl tak pojedynczo jak i kuponach po 10 zdarzeń. Wypłacić kwoty również nie pozwalają ponieważ "nie dokonałem obrotu co najmniej połowa kwoty" (nie otrzymałem żadnego bonusu). Na nielogiczność takich sytuacji odpowiadają, że "zaakceptowałem regulamin". Powinienem iść na komisariat czy pisać do Rzecznika Praw Konsumenta?
Nic nie zrobisz. Wyżej masz moj problem w którym musiałem pograc setki kuponow po 2zl zeby wyplacic kase. Ten buk to juz bankrut tak samo jak ich klon Noblebet
 
D 1,2K

Double_Chance

Użytkownik
Ciekawostka - firma najwyraźniej jest w desperacji finansowej. Dokonałem wpłaty, niecałe 700zl na mistrzostwa w lekkoatletyce. Jak się okazało tak LA jak i kazdy inny sport mam limitowany do 1 lub 3zl tak pojedynczo jak i kuponach po 10 zdarzeń. Wypłacić kwoty również nie pozwalają ponieważ "nie dokonałem obrotu co najmniej połowa kwoty" (nie otrzymałem żadnego bonusu). Na nielogiczność takich sytuacji odpowiadają, że "zaakceptowałem regulamin". Powinienem iść na komisariat czy pisać do Rzecznika Praw Konsumenta?
Jak wiedziałeś że masz limity to po co tam wpłacasz i jeszcze 700 ? Sami sobie bat kręcicie. Po prostu tam sie już nie gra i tyle. Informacje o limicie nałożonym musiałeś mieć wiec wcześniej
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
DZISIEJSZA OFERTA LVBET
Topowe rozgrywki a tu kursy na dwudrogowe zdarzenia 1,70 / 1,70 o_O
Uwzględniając przelicznik 0,88 to wychodzi zawrotne 1,49 / 1,49 🤭

Co będzie dalej? Ciemność, widzę ciemność.

1698398047884.png
 
jokerbos 53

jokerbos

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy na czym polega oferta pod tytułem "potężne kursy" na wybrane zdarzenie? Kursy te niczym nie różnią się od konkurencji, ponoć są pomniejszone o marżę, która nie wiadomo ile wynosi, ale na pewno nie chodzi o 12% podatek. Próbowałem się dowiedzieć na czacie, ale rozmowa była bardzo nieprecyzyjna,.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ktoś mi wytłumaczy na czym polega oferta pod tytułem "potężne kursy" na wybrane zdarzenie? Kursy te niczym nie różnią się od konkurencji, ponoć są pomniejszone o marżę, która nie wiadomo ile wynosi, ale na pewno nie chodzi o 12% podatek. Próbowałem się dowiedzieć na czacie, ale rozmowa była bardzo nieprecyzyjna,.
Marża ma wynosić 0 czyli podział stawek (pomijając fakt istnienia podatku) sprawia, że jak obstawisz odpowiednio wszystkie opcje to (pomijając fakt istnienia podatku) powinieneś wyjść na 0 (na minus podatek xD ). Jak tak nie jest to jest to wprowadzanie w błąd lub oszustwo xD w internecie nie można reklamować sobie wszystkiego jak się chce ;) Teraz nie sprawdzę, ale ostatni taki mecz to CRACOVIA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Czyżby problemy z wypłatami u nich? Jakiś czas temu zrobiłem wypłatę i do teraz pieniędzy brak. Co ciekawe, nie da się nawet wycofać tej wypłaty z powrotem na konto. Po prostu zniknęła a support też póki co nie chce (lub nie potrafi?) pomóc. Pytanie czy takie przeciąganie terminu wypłaty ma miejsce wyłącznie u mnie, czy może ktoś jeszcze ma taki problem obecnie?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie wiem czemu w modzie jest pisanie, ze jak ktos nie dostal wyplaty na czas to zaraz problemy finansowe

Mi normalnie wyplacili
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
W LV Bet wypłaty smigaja jak szalone. Wypłacam po 2 skali 1-10tys i zawsze wyplata jest po 15 min na koncie, oczywiscie zdarzyly sie wyjątki ale dluzej jak 2-3h nie czekałem
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
ze ten buk i jego klony jest skurwialy do reszty to doskonale wiedzialem, ale to juz wogole wygrywa:


Po przeanalizowaniu Twojego konta gracza i wszystkich ewentualności Dział Ryzyka zdecydował zamknąć Twoje konto, zgodnie z regulaminem serwisu:

"Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy otwarcia dla Klienta LVKonta tymczasowego lub LVKonta stałego."

Konto zalozone na siebie, po paru dniach zamkneli konto bez przyczyny, juz nie wspomne o tych burakach pracujacych w supporcie, cyrk
Dodam, ze konto czyste jak lza, nie pograne kompletnie nic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +151
A 0

aigor

Użytkownik
Nadal są zakłady dwudrogowe po kursie 1.7 oraz np teraz strona nie działa. Ale jako amator gram najwięcej właśnie na tym bukmacherze ok. 11 zakładów tygodniowo korzystając z promocji codzienny zwrot 30zł, playerbets w pt sob i nd oraz raz w tygodniu zakład za 50zł z 4ako. Raz jak w nocy z sobotę na niedzielę wypłacałem to od razu miałem na koncie. W kilka miesięcy zarobiłem tam tysiąc złotych grając ok 2000 zł miesięcznie.
 
Do góry Bottom