>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Limity stawek u bukmacherów internetowych

rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Totomix nie zrobi naz w bambuko bo to firma państwowa. w końcu to totolotek.
Mylisz firmy, losowania gier liczbowych prowadzi Totalizator Sportowy i rzeczywiście jest własnością Skarbu Państwa. Natomiast Totolotek SA (bukmacher) to prywatna firma.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No byłyby. Pewnie ich przychody z tytuły opodatkowania kuponów spadłyby przynajmniej o jakąś połowę. Aż takich idiotów w rządzie nie ma.
A co do buków naziemnych. Piszecie, że można się tam przerzucić jak coś. Przy ich marżach i podatku kursy realne dla zdarzeń równo prawdopodobnych przyjmują wartość około 1,63 - 1,63. To jest kosmiczna przewaga bukmachera, do odrobienia ponad 20%. Tymczasem w pinnacle czy betfair czasami ta przewaga to tylko 1%. Dla mnie ktoś kto generuje regularne zyski grając u naziemnych jest jakimś Boltem typowania. To jest dla mnie wręcz nierealne.
Miło przeczytać mądre wypowiedzi na forum. O tym Boltcie to przypomniało mi się coś... Na innym forum rok temu dałem ten screen oferty z LA.

To było rok temu. Zawody w Londynie z sensownymi zakładami h2h miała foruna/profesjonal.
szanse oceniają 50/50 a kursy @1,76/ @1,76... żenada.
Taką marże ma mało kto... Mimo, że to dyscyplina mało popularna to jednak gruba przesada. Odliczyć jeszcze podatek to już jest śmiech na sali.
Ale wtedy na Bolta dawali @1,11. Teraz dają pewnie @1,01 ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Na Ladbrokes dostałem limit na wszystko 0zł tylko dlatego, ze w tydzień z 50zł wpłaty zrobiłem 470. Jak to zobaczyłem to osłupiałem, wielka firma, jeden z liderów na rynku ziemniaków blokuje konto tylko dlatego, ze koleś wygrał...400zł. Akurat miałem wtedy świetny okres, wchodziło z 80% a grałem u nich z 10 róznych dyscyplin, głównie siatkówkę i baseball. Myśleli, ze jestem tak dobry, ze zbankrutują jak mnie nie zablokują? Buk fajny jezeli chodzi o oferte i kursy, na wiele wydarzeń marze nawet ponizej 5% ale wygrać tam to mozna najwyzej kilkaset zl.
 
M 5

maysl

Użytkownik
tez mam 0zł w ladbrokes, gram u nich miesiac ???? Na forach amerykanskich bardzo czesto mozna spotkac ta informacje. To jest fajny buk jak przegrywasz:]
 
M 135

mhm

Użytkownik
na unibecie to ja mam limit 100zł a nawet nie wiem czy u nich jestem na plus. Smieszny bukmacher, jak widzi ze grasz za wieksze stawki to cie zlimituje.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Z tego tematu i tak nie wynika gdzie grać żeby nie nałożyli limitu... A szkoda. Ja gram od początku mojej kariery głównie w SB i jak narazie nie nałożyli na mnie żadnych limitów, ale boje się że jak to zrobią to nie będe miał się gdzie podziać. Gram stawkami nejczęściej ok. 500zł a jak mi nałożą limit powidzmy 10zł to nie mam co grać. Te giełdy są opłacalne? I czy oferta jest naprawde tak znikoma? Nie znam sie na internetowych bukach, prędkość internetu pozwala mi tylko na włączenie forum i poczytaniu o meczach, a żeby obstawić muszę włączać strone na komórki:/
 
E 1

exi

Użytkownik
zalozyłem konto w betsson i zagrałem pare typów za koło 100zł, nic nie wygrałem, nic nie wypłacałem a dostałem limity tzn akceptuja automatycznie tylko paredziesiąt złotych a reszta do tradera. Czy to normalne?
 
E 1

exi

Użytkownik
to jest chyba jedyny bukmacher który daje limity paredziesiąt zł na samym starcie nawet nic nie wygrywając, trudno.
 
kokers85 3

kokers85

Użytkownik
ja też w tamtym tygodniu dostałem limity jakieś na betssonie, grałem na livie single po kilkaset zł, troche wyszedłem na plus (z 2tys i wyplacilem), i tu nagle mogłem za max 10-20zł obstawić, jeden raz próbowałem za 44zł kombinacyjny przed meczami jescze obstawić, dałem do zatwierdzenia recznego, a po 5min na maila przyszło:
zatwierdzona stawka: 0zł
zwrócona stawka: 44zł
Bez przesady z takim bukmacherem, oczywiście wypłata all od razu i na bet365.
 
D 3

di-natalie

Użytkownik
gram na u williama na necie,nosze sie z zamiarem grania u williama ale naziemnego.Mam pytanie do grajacych u williama ,jak to wyglada z wyplatami? czy przy wiekszych wygranych nie robia jakis dziwnych problemow ze obcokrajowiec lub nie probuja roznych sztuczek aby tylko przewalic kogos?pozdro i dzieki za odpowiedz.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Panowie mam pytanie do osoby, która grała/gra w Betsafe. Jest tam ciekawy bonus i chciałem zagrać, ale jest kosmiczny obrót, bo 10000. Jaka jest bezpieczna granica, jakie mogę grać kupony, aby mnie nie zlimitowali, bo wtedy nie obrócę kasą. Planowo miałbym grać kupony po 50zł, ew. co 3-4 kupony stawka będzie wynposić 100zł. Czy przy takich stawkach i wynikach, które będą delikatnie na plus, ew. w granicach zera, zlimitują mnie? A co, gdy przy takich stawkach bym miał niezłą skuteczność? Zależy mi na odpowiedzi.
 
E 1

exi

Użytkownik
ja też w tamtym tygodniu dostałem limity jakieś na betssonie, grałem na livie single po kilkaset zł, troche wyszedłem na plus (z 2tys i wyplacilem), i tu nagle mogłem za max 10-20zł obstawić, jeden raz próbowałem za 44zł kombinacyjny przed meczami jescze obstawić, dałem do zatwierdzenia recznego, a po 5min na maila przyszło:
zatwierdzona stawka: 0zł
zwrócona stawka: 44zł
Bez przesady z takim bukmacherem, oczywiście wypłata all od razu i na bet365.
grałeś na live single po kilkaset zł i wyszedłeś na plus 2tys? Coś trudno mi w to uwierzyć żeby grając na live wyjść na plus, i trudno uwierzyć że grałeś za takie wielkie stawki, jeśli to prawda to musisz być naprawde dobry. Ja wychodze na plus ale nieźle sie musze starać i napocić żeby jakis zysk wygenerować a ty sobie pykasz na live , musisz byc dobry naprawde
 
simons 646

simons

Forum VIP
Panowie mam pytanie do osoby, która grała/gra w Betsafe. Jest tam ciekawy bonus i chciałem zagrać, ale jest kosmiczny obrót, bo 10000. Jaka jest bezpieczna granica, jakie mogę grać kupony, aby mnie nie zlimitowali, bo wtedy nie obrócę kasą. Planowo miałbym grać kupony po 50zł, ew. co 3-4 kupony stawka będzie wynposić 100zł. Czy przy takich stawkach i wynikach, które będą delikatnie na plus, ew. w granicach zera, zlimitują mnie? A co, gdy przy takich stawkach bym miał niezłą skuteczność? Zależy mi na odpowiedzi.
Grajac stawki do 100 pln chyba nigdzie nie limituja ???? no może w PP ???? ale mi osobiscie sie nie zdarzylo jeszcze zeby przy takiej stawce maksymalnej zlimitowali. Betsafe szybko naklada ale 100 to raczej bezpieczna granica. Też zależy od dyscyplin i lig jakie grasz, z mojego doświadczenia wynika, że jak grasz niższe ligi i wygrywasz to dostaniesz o wiele szybciej limit, jak garsz typu LM i czołowe ligi (dyscypliny) to można na luzie pograć.
grałeś na live single po kilkaset zł i wyszedłeś na plus 2tys? Coś trudno mi w to uwierzyć żeby grając na live wyjść na plus, i trudno uwierzyć że grałeś za takie wielkie stawki, jeśli to prawda to musisz być naprawde dobry. Ja wychodze na plus ale nieźle sie musze starać i napocić żeby jakis zysk wygenerować a ty sobie pykasz na live , musisz byc dobry naprawde
Temat jest o limitach a nie kto jak dobry jest ...
 
E 1

exi

Użytkownik
no i trzymam sie tematu, napisałem ze jest tak dobry ze dostasł limity grając na live. Tak sobie czytam to forum i z faktu że nie jestem łatwowierny w wiele rzeczy ciężko uwierzyć.
cytat odnośnie Bet at Home
Też nigdy nie słyszałem. Ale jakoś miesiąc może dwa temu kolega pokazał mi kupon. Dostał limit na kilka złotych. To chyba jedyna osoba o której wiem ( a czytam sporo różnych for polskich/zagranicznych) że dostała limit. Być może inni się nie chwalą. Kolega tam dostał limit bo już nigdzie nie mógł grać. Wszędzie limit. A wyznaje zasadę, że jest uczciwy i nie zakłada nowych kont na rodzinę, znajomych itp. jak to w zwyczaju mają osoby zlimitowane...
Może przeczyta ten post i wklei kupon. Bo bywa tutaj na forum ;)
dziwne, może akurat w BAH sporo udało mu się wygrać, gdyby miał wszedzie limity a buków samych głównych jest z 30 to by conajmniej 100tys zgolił bo dają limity mniej więcej po wygraniu kilku tysięcy, a po drugie jak jest taki dobry to zamiast bawic się w BAH to mógłby sprzedawać typy, chętnie bym kupował i nie tylko ja. Czytałem też że ktoś dorabia sobie graniem na kasynach co też mnie dziwi. To jest moje zdanie, może to jest prawda ale śmiem wątpić.
 
J 0

jacquer

Użytkownik
na bahu, a gram tam niezwykle rzadko, zdarzylo mi sie ze nie moglem postawic wiecej niz 4-5 zl, - obszedlem to, stawiajac 200 kuponow na to samo zdarzenie, niektore buki maja limity jednorazowe jak np azjatyckie buki, niektorzy jak np gamebookers, czy bet365 pozwalaja dodac ten sam zaklad przy innym juz kursie, a taki wh z kolei nie bardzo, ew. kilka eur, przy spadku kursu,

betsson betclick bet365 betsafe paddy betgun sportingbet unibet po pewnym czasie nakladaja smieszne limity rzedu 20-200pln w zaleznosci od kursu, nie sa to powazni bukmacherzy, choc bet365 jest tu wyjatkiem, szkoda, ze mi podziekowali. Granie tam dluzej nie wchodzi w gre, bonusy sa, ale model biznesowy skierowany przeciwko klientom.
vc z kolei po 5 zakladach zamknal mi konto bez podania przyczyny i zwrocil srodki

do grania na dluzsza mete polecic mozna wieszkosc z ratingiem &gt;b+, azjatyckie 12bet, 188bet , Sbobet
oczywiscie pinnacle, betdsi, bookmaker to liderzy, co sie tyczy wysokich limitow
 
E 1

exi

Użytkownik
dziwne ja w bet365 gram od dwóch lat i nigdy nie dostałem żadnych limitów a jakieś pare tys na plusie jestem ????
 
Do góry Bottom