>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Limity stawek u bukmacherów internetowych

R 924

radziooh

Użytkownik
czyli bukmacherzy nie są na wszystkich typach do przodu? przecież zawsze korektują kursy w zależności jak grają typerzy? zmieniają przecież kursy więc po co daja limity? skoro i tak są na plusie i dobieraja kurrsy tak zeby wyjsc na plus, a po drugie nie zawsze ten co wygrywa to zawsze kazdy typ wygrywa
 
T 0

tomex23

Użytkownik
Czy jest jakis buk w internecie, gdzie bedac miesiac w miesiac na plusie i regularnie wyplacajac z niego kase nie podziekuje nam za wspolprace i nalozy limity...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Czy jest jakis buk w internecie, gdzie bedac miesiac w miesiac na plusie i regularnie wyplacajac z niego kase nie podziekuje nam za wspolprace i nalozy limity...
Po pytaniu wnioskuję, że Cię to nie dotyczy - zatem na zapas się nie martw. ;)
Graj, wygrywaj... a gdy się stanie to, co spędza Ci sen z powiek, zmień &quot;dostawcę rozrywki&quot;.
 
T 0

tomex23

Użytkownik
Po pytaniu wnioskuję, że Cię to nie dotyczy - zatem na zapas się nie martw. ;)
Graj, wygrywaj... a gdy się stanie to, co spędza Ci sen z powiek, zmień &quot;dostawcę rozrywki&quot;.
po co sie udzielasz, jak nic nie wnosisz?
chcesz na sile udowodnic, ze Twoj nick po angielsku to nie przypadek?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
po co sie udzielasz, jak nic nie wnosisz? chcesz na sile udowodnic, ze Twoj nick po angielsku to nie przypadek?
Spokojnie. Nie staramy się obrażać innych użytkowników.
Wystarczy poczytać ten temat a także wiele innych na forum gdzie sporo pisano o problemie limitów. kolega raczej miał na myśli, że mija się z celem dyskusja na temat zdarzeń przyszłych niepewnych i mocno hipotetycznych. Coś jak rozmowa z niewidomym o kolorach albo z głuchym o Chopinie.
Sam często jak czytam niektóre tematy to mam takie wrażenie - np. czy da się żyć z bukmacherki.
 
cock 756

cock

Użytkownik
po co sie udzielasz, jak nic nie wnosisz?
chcesz na sile udowodnic, ze Twoj nick po angielsku to nie przypadek?
Moim zdaniem wniosłem. I to chyba sporo, bo dzielisz skórę na niedźwiedziu, martwisz się na zapas. Zasugerowałem tylko, że póki co Cię to nie dotyczy i nie ma co się na zapas martwić.

Co do drugiej części Twojego ostatniego posta... Skwitować mogę to tylko słowami &quot; Ho, ho, ho lingwista&quot;. Ksywę mam kurak, dla Ciebie mogę być *****em. Wielkim, grubym, twardym i dosadnym. Nawet śmierdzącym. Lepiej jednak by było nie mierzyć swoją miarą innych.

Pozdro.

Szczerze życzę Ci limitów... Tomku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 3

odkrywca

Użytkownik
Dorzuce swoje 3 grosze
Nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak limit na bet365 oczywiście jeśli chodzi o rynki przedmeczowe bez problemu dostawałem zgodę traderów a były to kwoty naprawdę spore ostatnio 30 000 na Kenepi czy 24 tys na lige mistrzów,

Jesli chodzi o zaklady live to nie ma takiej opcji jak u mnei azeby postawic zaklad z limitem zysku wiekszym niz 2250zl.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak limit na Bet365
A ja się właśnie spotkałem.
Kiedyś chciałem zagrać grubiej II ligę cypryjską, kurs wysoki to dostałem limit na 1200 zł coś około tego.
I tak jest wszędzie u bukmacherów. Im niższa liga tym większy limit. Na Ligę Mistrzów czy kluczowe turnieje limity są bardzo bardzo wysokie, o ile w ogóle istnieją.
 
T 0

tomex23

Użytkownik
Czy jest jakis buk w internecie, gdzie bedac miesiac w miesiac na plusie i regularnie wyplacajac z niego kase nie podziekuje nam za wspolprace i nalozy limity...
Po pytaniu wnioskuję, że Cię to nie dotyczy - zatem na zapas się nie martw. ;)
Graj, wygrywaj... a gdy się stanie to, co spędza Ci sen z powiek, zmień &quot;dostawcę rozrywki&quot;.
Na innym forum zadalem identyczne pytanie. Odpowiedz dostalem blyskawicznie bez rzadnych zbednych komentarzy...
Taki buk to Pinnacle, pisze tu, bo moze sie komus przyda.
P.S. Ty Cock nie przejmuj sie, nie mogles tego wiedziec. Bez odbioru.
 
cock 756

cock

Użytkownik
P.S. Ty Cock nie przejmuj sie, nie mogles tego wiedziec. Bez odbioru.
Dear Mr ***
We are contacting you today to advise that a business decision has been taken by our Senior Traders and I must inform you that betting Account Number **** has now been closed and no further business may be executed on your behalf.

The total balance of the Account **** is currently in the process of being paid back to your MoneyBookers account and can take up to 48 hours to process.
The balance of this Account now stands at zero with no outstanding bets.
As explained in our Terms and Conditions, a Traders decision is final and will not be over turned.
We would like to take this opportunity to thank you for your past custom.
Już raz Ci Tomku pisałem byś swoją miarą innych nie mierzył.

Z życzeniami limitów, Cock.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
a ja mam takie pytanie: czy limity wynikają tylko i wyłącznie z wysokości stawek? czy bukmacher może zlimitować gracza, który gra małymi stawkami (100-200zł) ale regularnie wygrywa i w dłuższym okresie (powiedzmy kilkanaście miesięcy) jest regularnie co miesiąc na plus kilkaset PLN. czy taki typ gracza również jest zagrożony limitem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
a ja mam takie pytanie
W betsafe najwięcej stawiałem bodaj 200 pln, ale parę razy wypłacałem po kilka stów z niczego, tzn. wygrane na blogu betsafe itp i już parę razy miałem śmiesznie niskie limity rzędu kilkunastu złotych !!... Ale głównie wynalazki, np. najwięcej pktów w siatkówce, pkty koszykarzy itp, więc zapewne na wynalazki głównie mają limity.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Dorzuce swoje 3 grosze
Nigdy nie spotkałem się z czymś takim jak limit na bet365 oczywiście jeśli chodzi o rynki przedmeczowe bez problemu dostawałem zgodę traderów a były to kwoty naprawdę spore ostatnio 30 000 na Kenepi czy 24 tys na lige mistrzów,
Jesli chodzi o zaklady live to nie ma takiej opcji jak u mnei azeby postawic zaklad z limitem zysku wiekszym niz 2250zl.
i to myślę wyjaśnia sprawę
ci co sie udzielają w tym temacie przynajmniej ostatnio, nie maja pojęcia o limitach bo piszą w sposób który nie da się normalnie zrozumięć chyba że wkońcu zmienia sposób wypowiedzi na konkrety
ja tam nie gram u normalnych buków, ale nie wydaje mi się żeby na popularne mecze były limity rzędu mniej niż 1000 zł i podobne - gdy gramy raz za czas i nie na live
mówię o normalnych bukach: bet 365, pinacle - szanujących polska społeczność
więc proszę nie podawać mi egzotycznych bukmacherów typu hill itp. ktore z Polakami nie chcą mieć zbyt wiele wspólnego
proszę mi udowodnić, że Heniek Sałata robiąc po 2,3 zaklady dziennie u danego bukmachera stawiając 200-1000 zł musiał mieć nałożone limity
proszę mi to udowodnić na własnym przykładzie
wówczas uwierzę
osobiście nie wierzę w kosmiczne limity rzędu max. 200 zł przy rozsądnej grze i tak jak przedmówca napisał: najtrudniejsze w tym wszystkim jest samo wygrywanie : &gt;
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
marian78 nie da się czytać tych bzdur.
Ja czasami sam się dziwie, że pomijam milczeniem debilne do potęgi posty.
Ale dziś niedziela i kolejny raz widzę, że piszesz farmazony jakich mało.
ci co sie udzielają w tym temacie przynajmniej ostatnio, nie maja pojęcia o limitach bo piszą w sposób który nie da się normalnie zrozumięć chyba że wkońcu zmienia sposób wypowiedzi na konkrety
Chłopie patrząc na to co Ty piszesz już wiem, że Ty nigdy nie grałeś zakładu za więcej niż 500 zł w netowym buku.
Ale skoro nie masz w ogóle praktyki to chociaż byś poczytał na forum. Coś w stylu jak ktoś jest prawiczkiem to niech obejrzy filmy dla dorosłych żeby wiedział co i jak.
proszę mi udowodnić, że Heniek Sałata robiąc po 2,3 zaklady dziennie u danego bukmachera stawiając 200-1000 zł musiał mieć nałożone limity proszę mi to udowodnić na własnym przykładzie wówczas uwierzę
Heniu to jeden wielki przekręt a Ty nadal go uważasz za Boga. Bóg, który jest goły i musiał naciągać ludzi. Nie mówię tutaj o sprzedawaniu typów. Ale o naciąganiu ludzi - wpłacali mu kasę i zobaczyli ją jak świnia grzmoty.
Skończ już pisać te herezje o tych limitach.
Chcesz dowody?
Czytaj i skończ wreszcie pisać bajki.
http://forum.bukmacherskie.com/f98/bukmacher-do-duzych-stawek-49408-2.html#post1917909
http://forum.bukmacherskie.com/f37/limity-w-bwin-25895.html#post778142
Expekt limit 2 zł - reszta akceptacja i odrzucenie.
pinnacle limit 1€ - masz konto w tym buku? Bo możesz pomyśleć, że wszyscy mogą zagrać za 1 Euro na piłkarską Ekstraklase.
Bwin limit nawet do 25 zł -mecz Ligi Mistrzów w piłce nożnej.
Więcej nie chce mi się szukać po forum gdzie podawałem przykłady.
Wystarczyło poczytać chociaż ten temat --&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f98/limity-u-bukmacherow-internetowych-21246.html#post585036
Kokers85 podał przykład Betsson.
Obudź się Marian i skończ pisać bzdury.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
tym co piszesz mówisz jednocześnie, że nie ma mozliwości nic ugrać kiedy będzie się coś wygrywać
czy dobrze rozumiem ?
więc po co sie gra, jeżeli są nagle takie limity ?
nie wiem, może faktycznie tak jest że coś ugrasz i od razu masz limit
więc bukmacherka jest z zasady bez sensu, tzn ta grubsza
kolego Vader - jeżeli dla Ciebie farmazonem jest własne zdanie, to niestety Vaderze, ale mod z Ciebie bardzo przeciętny ... może czas odpocząć
proszę mi jeszcze wytłumaczyć jedna rzecz: skąd Heniek brał swoje wyśmienicie przemyślane typy ? Z powietrza ? Z niebios , a może miał po prostu takie sny ?
Nie wiem, że brał z jakiegoś forum, ale z jakiego ? Odpowiedz mi, tylko konretnie, nie bez sensu jak zwykle.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Zacznijmy od tego, że ja i kolega wyżej daliśmy Ci tzw. dowody, których się domagałeś. Ale Ty widzę przechodzisz do tego jakby nigdy nic.
kolego Vader - jeżeli dla Ciebie farmazonem jest własne zdanie, to niestety Vaderze, ale mod z Ciebie bardzo przeciętny ... może czas odpocząć
Farmazonem jest to, że ludzie swoje a Ty swoje. Już kiedyś pisałem Ci żebyś nie pisał o czymś o czym nie masz pojęcia. Ale Ty w kolejnym temacie uskuteczniasz swój brak wiedzy. To jest farmazon.
Zatem może Tobie przydałoby się odpocząć?
proszę mi jeszcze wytłumaczyć jedna rzecz: skąd Heniek brał swoje wyśmienicie przemyślane typy ? Z powietrza ? Z niebios , a może miał po prostu takie sny ?
Czy Ty nie potrafisz rozróżnić problemu typów od problemu limitów u bukmacherów?
Poważnie jesteś jednym z najmniej kumatych ludzi co ciągle sieją herezję na forum. Stąd dziś kolejny raz musiałem Ci napisać jak jest. Jak ktoś jest niekumaty to zadaje pytania a nie stawia tezy.
Polecam zamiast wypisywać bzdury zacznij czytać tematy o limitach, podstawy bukmacherskie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cock 756

cock

Użytkownik
Pinnacle limit 1€ - masz konto w tym buku? Bo możesz pomyśleć, że wszyscy mogą zagrać za 1 Euro na piłkarską Ekstraklase.
Czy tylko na Ekstraklasę dostałeś, czy ogólnego, na całą ofertę?

Byś privnął jak do tego doszło...

Popioły bonusowe 1,80 vs 1,80 olać, u nich to logiczne, ale dziwi mnie to, w tym przypadku, bo operują niską marżą dzięki zarobku na arbitrażu (choć giełdą nie są, podobnie funkcjonują), sporej prowizji od kolejnych miesięcznych wypłat. I tu takie halo 1 ojro? :O
 
Do góry Bottom